Frica sau...?

DeletedUser

pai cand membrii sh iti vor satele , din pacate nu ai incotro :)), deci ce sa spui si tu, spui ca e o onoare ;)
 

DeletedUser

Bineinteles dragul meu BlooM .. mi'ai editat bunaciune de semnatura cu SH :( sa iti fie rusine :(
 

DeletedUser

SIncer nu stiu daca o sa ajung la performanta aia .. ptr ca de obicei cand incep o lume diferita de cea 1 .. cresc un pic satul si ma las ,,.. dar tinand cont ca m'am lasat de L1 sa vedem ce o sa iasa aici .. :) sper sa ma tina mai mult lumea 7 :p
 

DeletedUser

tema inutila, bloom...ocupa spatiu degeaba pe server
spui ca deja stii de la preteni d'ai tai ca vor intra cu alte nick'uri, deci le stii si motivele...crezi ca aceste difera in mod semnificativ de ale celorlalti jucatori? sau iti plac lucrurile spuse de 2 ori?
ontopic: voi intra si eu cu un alt nick doar sa fac zile negre unora (motivul asta nu'l stiai, nu?)
 

DeletedUser

eu mi l-as schimba caci pur si siplu e aiurea :) , nu am fost inspirat cand l-am ales...
 

DeletedUser

nu e frică. voi avea alt nick pentru că am mai multe personalităţi :p
 

DeletedUser

Si iata cum nickurile sunt luate de alti jucatori. Felicitari baieti si fete. Va faceti tinte inca de la inceput.
 

DeletedUser1385

ce va freaca pe voi grija ca am eu mai multe conturi,pacat...ca pe fiecare lume am doar 1,;)corect..de cand joc miau trecut prin mana foarte multe conturi dar mam plictisit de zona si mam mutat in alta;)oricum nu scapati de mine :D
 

DeletedUser

e si pana la urma am ramas tot cu asta....nu de alta, dar sa aiba noii veniti o arie mai mare de nick-uri disponibile:p....ca doar nu se stie, poate multi vreau nick-ul respectiv;)
 

DeletedUser

eu am intrat cu alt nick recunosc dar e atat de evident incat toti care ma cunosc stiu ca sunt eu asa ca nu ma ascund de nimeni:D
 

DeletedUser11381

nu ma tem de lupu' rau, lupu' rau, lupu' rau
si'am sa vin cu nickul meu, nickul meu, nickul meu
:p


intrinsecu e pe departe cel mai tare LOLZ am ras 10 minute hahaha inca rad.
eu nu am un "nume" , damn , shit, la naiba, etc injur in multe limbi..., si bloom e sigur codat. astea 3 lucruri sunt certe. a si zis bloom, stie tot ca e moderator ^^,... e mai tare decat chuck norris :D
erau niste bancuri cu chuck norris cica a dat -ar la dota si a luat toti eroii ca nu stia pc-ul ce erou sa ii dea :D asa si bloom a trimis lancierii si a luat prada si a si spionat cu paladinu resursele ca nu are nevoie de spionii, satele barbare ii arata tot ce au de frica :D
 

DeletedUser

Corectati-ma daca gresesc ....dar ce rost are sa-ti schimbi numele ?

"Cari ceea ce ti s-a pus in spate." Nu inteleg de ce mi-as schimba numele de pe o alta lume ...decat daca m-am plictisit evident de el ...dar as anunta cu mare placere cine sunt , prietenii cat si "dusmanii" .

Fuga de lupta...e doar o modalitate mai lunga de a incheia un razboi .


Intradevar , ascunzandu-va in spatele unui nume nou , veti avea "elementul surpriza" .


Voi incheia primul meu post pe forumul romanesc cu un mic citat .

"Când nu-ţi cunoşti inamicul, dar te cunoşti pe tine însuţi, şansele tale de victorie sau de înfrângere sunt egale."
-Sun Tzu, Arta razboiului .



Cu respect ,

Tony.
 
Sus