Frica sau...?

DeletedUser

BlooM, alt nick pe lumea asta pentru ca exista posibilitatea ca...

fail_cat.jpg


..., iar daca asta o sa se intample, nu isi pot permite sa isi "pateze" renumele.

:)
 

DeletedUser

Urât!

De ce ai mai postat! cand practic nu ma "vezi"?

Inca odata, scrii chestii inutile. Iti cunosc povestea de pe L5, stiu tribul unde joci, plus alte amanunte neinteresante.

Asta in mare parte datorita functiei mele de moderator. Pentru mine pe acest forum nu exista user care " sa nu-l vad". In joc, toti suntem egali, pana la proba contrarie.

Si pentru ca nu vad rostul unei discutii in contradictoriu pe tema " a fi bun sau nu", eu ma opresc aici. Dar daca vrei sa probezi "cat de sus mi-e nasul" si in joc, te invit sa stai la coada. Sunt altii care asteapta dinaintea ta :D

Pe forum, nu-si au rostul afirmatii si contre de acest gen. Parerea mea.


BlooM, alt nick pe lumea asta pentru ca exista posibilitatea ca...


..., iar daca asta o sa se intample, nu isi pot permite sa isi "pateze" renumele.

:)

Tocmai asta nu inteleg eu Zeitate. De ce gata, daca "fail", e rusinos ? Pentru ca pe alta lume e bun si pe alta nu ? Datele sunt cu totul altele, alti jucatori, alta zona, alti colegi...poti esua, sau poti fi si mai bun. Depinde de fiecare...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Prea multa vorbarie... :) Lasati taclalele pentru 1-2 luni... Pana apar nobilii si razboaiele ! :)
 

DeletedUser6843

BlooM

Clar nu isi au rostul.Nu e vorba de "hai sa zic" ci zic ca poate azi am sarit calul pe aici,cat despre ce am scris pana acum peste tot nu am resentimente.Daca tot sustin niste idei inseamna ca ori sunt nebun ori am dreptate,pana la proba contrarie nu sunt nici una.Vezi ce faci cu tribul si etc,chiar ma bag la film,dar asa sunt eu mai cipilaros pana nu mai citesc nu ma las si uite asa..etc..la la...Practic asa nu castigi nimic,nici tu si nici eu.

Spor la joc.
 

DeletedUser

BlooM, nu vad de ce nu ai intelege. Vezi si tu ca unii au biografii pentru cate o lume sau pentru mai multe, in care sunt prezentate faptele marete ale acestora si reusitele lor. Cum sa isi "pateze" acea biografie cu un esec pe L7? :)

Eu zic ca e vorba de reputatie aici. Luarea prea in serios a jocului de catre unele persoane.

Ca si cum: la olimpiada la romana din 2006 am luat 10, la cea din 2007 am luat 9.75 si la cea din 2008 am luat 6.22. Nu da bine. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bloom, poate unu dintre ei o sa fie chiar vecinul tau :rolleyes: ... fiecare jucator e liber sa intre cu ce nick doreste, nu cred ca are legatura cu "frica" :p
 

DeletedUser

BlooM

Clar nu isi au rostul.Nu e vorba de "hai sa zic" ci zic ca poate azi am sarit calul pe aici,cat despre ce am scris pana acum peste tot nu am resentimente.Daca tot sustin niste idei inseamna ca ori sunt nebun ori am dreptate,pana la proba contrarie nu sunt nici una.Vezi ce faci cu tribul si etc,chiar ma bag la film,dar asa sunt eu mai cipilaros pana nu mai citesc nu ma las si uite asa..etc..la la...Practic asa nu castigi nimic,nici tu si nici eu.

Spor la joc.

Spor si tie la joc, pe L5 si pe 7, daca vei intra. Ideile ni le sustinem fiecare, e normal :)
Vizionare placuta !

bloom, poate unu dintre ei o sa fie chiar vecinul tau :rolleyes: ... fiecare jucator e liber sa intre cu ce nick doreste, nu cred ca are legatura cu "frica" :p

Corect, ai dreptate. Dar sunt jucatori de pe alte lumi, cu multe sate si puncte care sustin ca "evident" vor intra cu alt nick. Asta intrebam eu...de ce e asa de evident, si de ce, daca tot e cunoscut, nu-si pastreaza nick-ul? Faima poate tine posibilii adversari la distanta uneori...sau ii poate atrage. E cu doua taisuri...dar tot nu e atat de "evident".

Sau sunt eu mai batut in cap de nu inteleg...cine stie ???
 

DeletedUser

mai cum zici tu....pot sa imi schimb numele, ca tot ala raman....cat timp nu am 2 conturi pe aceiasi lume nu am incalcat regulamentul.....idiferent ca-mi zice cristy III the king sau ce nick am de gand sa-mi pun prieteni vor stii cine sunt, si toti ceilalti care ma cunosc intr-un fel vor stii cine sunt....si daca o sa joc cu celalalt nick nu o sa mi fie rusine sa spun ca sunt cristy III the king.....ce nu pricep io este ca de ce te-ai bagat si tu aici, ca musca in lapte, cum ziceam....nu mai vreau sa intru cu tine in controverse, parerea mea este ca esti unul din acei care vor sa se bage in seama si sa iese in evidenta....nush care e problema, majoritatea si in real life au 2 nume...parinti le-au pus 2 nume pentru ca asa l-ea placut lor si nu nimic imoral in asta, ce ar fi imoral ca intrun joc sa folosesc 2 nickuri fara sa incalc regulamentul.....ar fi imoral, asta daca as incalca regulamentul....

nu mai vreau sa intru in polemici cu tine, asa mai bine, hai pa.
 

DeletedUser

in legatura cu patatul numelui, majoritatea care intra cu alt nick nu au ce nume sa-si pateje, si eu printre ei
 

DeletedUser

mai cum zici tu....pot sa imi schimb numele, ca tot ala raman....cat timp nu am 2 conturi pe aceiasi lume nu am incalcat regulamentul.....idiferent ca-mi zice cristy III the king sau ce nick am de gand sa-mi pun prieteni vor stii cine sunt, si toti ceilalti care ma cunosc intr-un fel vor stii cine sunt....si daca o sa joc cu celalalt nick nu o sa mi fie rusine sa spun ca sunt cristy III the king.....ce nu pricep io este ca de ce te-ai bagat si tu aici, ca musca in lapte, cum ziceam....nu mai vreau sa intru cu tine in controverse, parerea mea este ca esti unul din acei care vor sa se bage in seama si sa iese in evidenta....nush care e problema, majoritatea si in real life au 2 nume...parinti le-au pus 2 nume pentru ca asa l-ea placut lor si nu nimic imoral in asta, ce ar fi imoral ca intrun joc sa folosesc 2 nickuri fara sa incalc regulamentul.....ar fi imoral, asta daca as incalca regulamentul....

nu mai vreau sa intru in polemici cu tine, asa mai bine, hai pa.


Nu am spus nimic de incalcare de regulament :)) Totusi, cred ca ai dreptate Zeitate...e luat prea in serios.

Cristi, multumesc pentru parerea personala :) Si, noi nu am intrat niciodata in controverse,e inutil acel "nu mai vreau".
 

DeletedUser

bloom era in legatura cu tine....sfarsitul era pt celalalt tip, stranutelu parca ii zice
 

DeletedUser

ce-mi place sa va urmaresc :D ... "linistea" dinaintea razboiului :rolleyes: ... ce bine e sa "mergi pe burta" :D
eu abia ii astept pe "preamaritiii" inobilarilor interne :D, la ei sper sa intre cu nickurile lor ... poate nu mai au de inobilat intern si se gandesc la o lume noua :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bloom, mi*au spus atatia ca intra pt ca joci si tu :)), poate unii intra cu alt nick, si dupa ce te cuceresc iti scriu mesaj: " sunt ***" ca in filme cand isi da unu masca jos si raman toti cu gura cascata :)). Eu de frica nici nu imi fac cont pe l7 :))

@ foh - man pai tu ai atatea nickuri, le mai tii minte pe toate?
 

DeletedUser

bloom, mi*au spus atatia ca intra pt ca joci si tu :)), poate unii intra cu alt nick, si dupa ce te cuceresc iti scriu mesaj: " sunt ***" ca in filme cand isi da unu masca jos si raman toti cu gura cascata :)). Eu de frica nici nu imi fac cont pe l7 :))

@ foh - man pai tu ai atatea nickuri, le mai tii minte pe toate?

Ooooo, wldsnk, poti spune un numar, aproximativ, cati sunt ? Nu nume..doar o cifra. Sa stiu cate sate trebuie sa iau sa-i multumesc pe toti. Ca nu cred ca de pe L1 vin cu ganduri de prietenie... si sunt destui..;)
 

DeletedUser

pai depinde, dak si foh e printre ei, ma incurc la numaratoare, la cate conturi are el :))
 

DeletedUser

pai depinde, dak si foh e printre ei, ma incurc la numaratoare, la cate conturi are el :))

Pfff...de el stiam. 'Let's get Revenge..." flamer nu pt asta a venit, dar stiu ce va urma daca ne intalnim...ai msi stiu vreo 2 de pe L1. Dar am crezut ca sunt mai multi..chiar ma bucuram :D
 

DeletedUser

ma bag si eu .. o sa incerc sa te cuceresc si eu ;;) baga un sat cu numele meu pe acolo pe la tine ca o sa il iau :D]dar eu vin cu nickul meu :D
si dupa cum spune si sigu meu :))
edited by BlooM
 

DeletedUser

nush, nu vb cu asa multi, stiu si eu 2-3 oameni pe l1, mai vb din cand in cand cu ei
 

DeletedUser

ma bag si eu .. o sa incerc sa te cuceresc si eu ;;) baga un sat cu numele meu pe acolo pe la tine ca o sa il iau :D]
si dupa cum spune si sigu meu :))
edited by BlooM

My pleasure... asta e pentru editarea semnaturii ? :D

Dar asta nu conteaza...cand membrii ai SH imi vor satele, e o onoare pentru mine.
 
Sus