Frontu da nu al salvari nationale :)

  • Autor subiect DeletedUser5596
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5596

Tribul se va numi "Mereu In Prima Linie" Tag Frontu se va pozitiona in S-E si va avea o limita de 20-25 max. playeri.

Lista membrilor:
1.Snoops
2.kIvuJR
3.Alinosu L1
4.BladelordUndead L5
5.Bizonul L4
6.Iurka
7.Tigrul100
8.cortezzz
9.kos892006
10.wizzyn
11.victordt
12.Aircristi
13.eXcesiv
14.Blue eyes valy
15.HazzardaT


Va fi un trib in genul Pelasg L4 pt cunoscatori.Cu o diplomatie stricta 1-2 max.Fara PNA si cu dusmani declarati daca e cazul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5596

multumesc sper sa imi mai adun cativa membri si sa reusesc,de la momentul Pelasg L4 nu am mai condus un trib sper sa imi reintru in mana
 

DeletedUser

Snoops,ai uitat sa mentionezi ca mai avem nevoie de citiva jucatori...Cu experienta,bineinteles:)
 

DeletedUser6637

da , asta pare cel mai indraznet proiect dintre toate (lider cu experienta + membri putini dar de calitate) .... din pacate am inca unele dubii daca as face fata intr-un astfel de trib ... dar recunosc ca as fi tentat sa incerc ...
 

DeletedUser15860

sper sa avem succes..si sa avem ceva mamutii in zona cu care sa ne distram:D...
 

DeletedUser

Noi mamuții 500 ne băgăm în Sud-est :eek: Sper să avem un război plăcut :D
 

DeletedUser6637

:) din cate am citit si eu peaici se pare ca va abunda zona de S-E de mamuti si familii.. etc.. ... personal de asta imi plac lumile fara limita de membri ... distractia e garantata ... mereu apare cate unu gen danimaxxx ...

PS : nu ma refer la tribul 500 :)) mai degraba la astia : http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=9013
 

DeletedUser

nu cont ce triburi de mamuti o sa avem in zona, daca comunicam intre noi sunt sigur ca nu prea o sa avem de suferit + putem fi noi 25 cu experienta iar un trib mamut 500-1000 membrii sa aiba tot 25 cu experienta iar restu noobi ;)
 

DeletedUser

Tribul se va numi "Mereu In Prima Linie" Tag Frontu se va pozitiona in S-E si va avea o limita de 20-25 max. playeri.

Lista membrilor:
1.Snoops
2.kIvuJR
3.Alinosu L1
4.BladelordUndead L5
5.Bizonul L4
6.Iurka
7.Tigrul100
8.cortezzz
9.kos892006
10.wizzyn
11.victordt
12.Aircristi
13.eXcesiv
14.Blue eyes valy
15.HazzardaT


Va fi un trib in genul Pelasg L4 pt cunoscatori.Cu o diplomatie stricta 1-2 max.Fara PNA si cu dusmani declarati daca e cazul.
am si eu loc in tribul tau snoops??
 

DeletedUser10829

hopa neo te bagi si tu pe L9:eek:
sper sa te primeasca snoops ca doar ai experienta;)
bafta snoops cu tribul:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus