FULMIN vs B.S.

  • Autor subiect DeletedUser32269
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32269

Salutare, un nou razboi intre 2 triburi declaratia de razboi va fii trimisa azi si razboiul va incepe pe data 03.06.2010
 

DeletedUser17395

in loc sa faceti front comun impotriva diablo, sa fie un pic de culoare pe lumea asta, voi va bateti intre voi. Incredibil
PS Castiga Fulmine , detasat :p
 

DeletedUser19202

succes shau..:)))) rupei in doua..

opteron pai normal ca o sa castige.;)
 

DeletedUser33089

o sa fie interesant :)
care este cota la pariuri pt triburile acestea? :D
 

DeletedUser32261

Castiga BS cu toata experienta lui si cu tot arsenalul nu cred ca shau poate invinge de unul singur BS-ulin primul rand parasind TNT este un punct rosu pe harta...deci sunt convins ca nu numai BS il va ataca

totusi vom vedea
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mama, tocmai cand credeam ca lumea asta se duce de rapa, uite ca a mai sarit un iepuras sa mai anime situatia :)) succes ambelor combatante ! :)
 

DeletedUser32269

sa fie ultima nebunie pe care o fac pe aceasta lume 7 .....
 

DeletedUser32269

in loc sa faceti front comun impotriva diablo, sa fie un pic de culoare pe lumea asta, voi va bateti intre voi. Incredibil
PS Castiga Fulmine , detasat :p


am incercat din pacate ma enervam degeaba .. vreau sa ma distrez si sa imi fac ultima nebunie pe aceasta lume
 

DeletedUser32269

Castiga BS cu toata experienta lui si cu tot arsenalul nu cred ca shau poate invinge de unul singur BS-ulin primul rand parasind TNT este un punct rosu pe harta...deci sunt convins ca nu numai BS il va ataca

totusi vom vedea


asta e .. distractia e mare ..trebuie sa recunoashtem ca tribu diablo a fost subestimat foarte mult de hk .. si apropo acel diplomat kitos care a plecat ,nu a plecat degeaba ..stia el ceva .. dar a plecat si nu a spus lucrurilor pe nume ,ca se intorcea situatzia de mult ,dar asta e viatza merge mai departe .
p.s normal ...cine ataca e bine venit ;))
 

DeletedUser17395

castiga SHAU , bs aia sunt prea slabi :) doar sunt fosta academie Hk , ma atacau cu lancierii :(
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ar merita o victorie shau, cel putin in ultima vreme cat am stat eu in trib, el era printre putinii care se chinuia saracul sa mai faca ceva... in rest, plante toti :(
 

DeletedUser32269

nu subestimez ..acum ma voi convinge de acea lumea ,,nu fac pe grozavu ..dar vreau sa fie ultima nebunie de pe aceasta lume ...opi te-ai intors ..bun ,,,;))
gaby tu ai plecat asta e ...

p.s allora dance
 

DeletedUser32269

pfff e bolnava:( nu stiu daca o sa mai revina pe lumea 7 ..cine stie
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
nu subestimez ..acum ma voi convinge de acea lumea ,,nu fac pe grozavu ..dar vreau sa fie ultima nebunie de pe aceasta lume ...opi te-ai intors ..bun ,,,;))
gaby tu ai plecat asta e ...

p.s allora dance

stii bine ca eu vroiam sa plec mai demult dar au fost anumite personaje care au tot tras de mine sa nu o fac , oricum prea putin a contat plecarea mea, mai grava a fost plecarea celorlalti care a dus tribul in deriva
 

DeletedUser

Dusmane, ciocu mic si joc de glezne, ai plecat ca si-un las cand erai atacat masiv...
Dovada inamicii invinsi pe care iai facut in ultima luna de zile, vreo 200 milioane... deci, hai chaules ca ne plictisesti cu problemele tale bla bla bla

Shau, succes vs NOOB power, normal c-o sa castigi, doar BS a fost intemeiat de catre neddhulica :-j
Deci si prin urmare, in frunte cu el, toti sunt petarda, fratii dinamita, fratii marinari sau cum mai vreti sa leo ziceti :-j
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Dusmane, ciocu mic si joc de glezne, ai plecat ca si-un las cand erai atacat masiv...
Dovada inamicii invinsi pe care iai facut in ultima luna de zile, vreo 200 milioane... deci, hai chaules ca ne plictisesti cu problemele tale bla bla bla

pai da bre... si ce au rezolvat? puteam sa o iau pe urmele lui kidix si zeusone, ca altceva mai mult nu se putea face in privinta mea, degeaba spui tu ca nu mai aveam trupe , dar ia intreaba-l pe gicu ce zacea in satele mele :)) fac pariu cu tine ca daca dadeam stergere cu trupele in sat, si la ora asta mai erau barbarele mele , cel putin in k37 asa ca mai las-o dreaq de vrajeala ... ca mai mult de niste mii de rapoarte rosii n-a reusit MIR sa scoata de la mine cat timp am jucat
 

DeletedUser

succes ambelor triburi... insa tribul mai "unit" va castiga,adica fulmin:))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus