FULMIN vs B.S.

  • Autor subiect DeletedUser32269
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33089

e ceva activitate:)
tot Fulminul e pe plus :))

Side 1:
Tribes: FULMIN
Players:

Side 2:
Tribes: B.S.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 1
Diferență: 10

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 0
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 111,373
Tabăra 2: 9,871
Diferență: 101,502

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 81,482
Tabăra 2: 0
Diferență: 81,482

chart


presupun ca prima cucerire a astora din B.S. a fost un sat luat de shau de la ei si l-au recuperat.
oricum slab pt B.S.

Side 1:
Tribes: FULMIN
Players:

Side 2:
Tribes: B.S.
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 4
Diferență: 20

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 0
Diferență: 15

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 231,003
Tabăra 2: 39,966
Diferență: 191,037

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 151,618
Tabăra 2: 0
Diferență: 151,618

chart


Deci bravo shau tine-o tot asa:)
 

DeletedUser32269

Opteron180 trimite si tu resurse ,nu ai curajul sa imi trimitzi cateva milioane:))nu de ron ci de resurse ,,am specificat:)))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
tu stai sa il asculti pe ala shaule ? de unde sa aiba ala resurse? le-a vandut pe toate sa faca bani de pariuri:)) mai are putin si vinde si contul din diablo, ar fi in stare sa vanda si tot tribul pentru pariuri :)))
 

DeletedUser33089

lasa shau ca le-am facut eu zile fripte la B.S. =))
si ma urasc de foarte mult astia :)
uite cate de stresati sunt sa ma atace
47b20s0.gif



Număr: 0 0 20381 0 1003 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 20381 0 1003 0 0 0 0 0 0 0
 

DeletedUser

A dracu pielea pe shau .... cat am discutat sa nu fie dat la intern de stranger, si acum se da mare ca e unul din putinii care mai joaca pe acolo... :))) . nepoate daca mai jucau 13cca sau ionutplj in cateva zile erai la margine la ce stil de joc ai. Singura ta calitate pe jocul asta a fost timpul alocat. in rest esti pamant .. caracter, spirit de organizare, etc.
 

DeletedUser22922

revi dupa o absenta lunga si treci direct la criticat..cam urat din partea ta....LUPULE ;)
 

DeletedUser

eh si eu pe aci.... Uite ca am reusit sa intru pe contul personal.. Pfff mi-a luat shau un sat :)))
 

DeletedUser32269

A dracu pielea pe shau .... cat am discutat sa nu fie dat la intern de stranger, si acum se da mare ca e unul din putinii care mai joaca pe acolo... :))) . nepoate daca mai jucau 13cca sau ionutplj in cateva zile erai la margine la ce stil de joc ai. Singura ta calitate pe jocul asta a fost timpul alocat. in rest esti pamant .. caracter, spirit de organizare, etc.

ma lupule ..daca erai bazat singurel faceai si tu ceva ...pe aceasta lume ..dar eu nu ma ascund cum o faci tu acum sa vorbeshti dupa zeci de mii de conturi .rushinica rushinica..asha ca fugi in adormirea lui lazar . e posibil sa ma ataci din conturile din diablo ...:)))stii ca ai fost clovnul lumi 7
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da bre am fost clovnul lumii 7 ... si am ras de tine... un an jumate... Si cu mine 3/4 din Hk ca ne dovedeai la fiecare mesaj pe skype si pe joc cat esti de papagal. numai am skype-ul sa iti arat mesaje de caracaterizare a ta de la toti membrii HK... am facut si un sondaj in Hk la care nu ai avut acces pe skype... care vi se pare cel mai tampit din HK.... si pana mea ai castigat detasat.

Ti-am zis mult timp am vrut sa fim prieteni, dar mi-a fost imposibil... Am numarul la jumate din trib si vorbesc cu ei... deci problema nu a fost la mine. Ai fost si ai ramas un fomist de sate, prins iremediabil in lumea virtuala.
Da ma nepoate am avut zeci de mii de conturi si uite cum dracu am facut ca HK a fost trib de top cat am activat in el... Tu ai vrut sa fi sef dupa ce nu am mai putut eu sa joc si ce p.... ai facut? Cand am zis cu o luna inainte sa inceapa razboiul cu diablo ca ma las de joc ca m-am certat cu oana - D A N I I... mi-a zis 3/4 din trib ca se lasa si ei.... am continuat din loialitate pentru trib sa joc ca un idiot pe 10 conturi in mijlocul MIR bombardat zi si noapte la un pas sa raman in p..... fara prietena.. pana cand am realizat cat de handicapat devenisem si obligat si de munca am pus stop. crezi ca am plecat de pe joc de frica? Uitate nepoate ca numai joc de 3 luni cred si contul meu parasit are 8 milioane. Cu cati prieteni mi-am facut pe joc .. bagam 500k pe satele din granita, dar niciodata nu am avut mai mult pe ele de 10k... intreabai pe aia din diablo de m-au curatat sus in K55 daca au gasit trupe la mine in sat...

Hai pa... poti sa ai si 100 de milioane... pentru 99% din HK ai fost si vei ramane un "mascalzzone" :))
 

DeletedUser32269

este inutil sa ** cu tine mai bufonule ..de tot kakatu ai ramas si ai sa mori asha ..asha ca jet in rasa matii
 

DeletedUser

Opa devenim vulgar.... din nou.... mai ti minte cum ne-am despartit pe skype...? Niciodata nu ai fost adeptul conversatiei si a faptelor...cand numai sti ce sa zici si esti surclasat devi vulgar. Saracul de tine, te compatimesc... hai pa si mai da un nobil.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
daca imi amintesc, din cauza voastra am parasit chat-ul.... numai cearta aveati in cap :))
 

DeletedUser32269

e simplu .lupule e inutil sa ** cu un sharlatan ,,,deci fugi si canta la alta masa
 

DeletedUser

ohoooo, ce faci dusmane te certi cu ei? :eek: eu zic sa le luam doar satele, lasa-i pe ei cu cearta!
ce cuvinte grele pentru un joc, cata patima la fostii "hard killer"? baga topoarele inainte si lasa vorba, si trimite si nobilii, asa se joaca....:cool:

Hai shau!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus