Fuziune Die - LR!

  • Autor subiect DeletedUser10572
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

de cateva luni bune scitii incearca sa le explice minunatilor din DIE ca ei joaca pe mai multe granite nu pe una singura, acum se vede :) . daca nu am ajuns eu la granita cu DIE au venit tovarasii rosii langa mine :) si incepe distractia.
cat despre fuziune....:p:p....dupa parerea mea a fost cea mai proasta miscare a tribului DIE fiindca jucatori din LR tot aceasi sunt si sunt sigura ca tentatia pentru prostioare este mare asa ca ......

hashysh
Senior Member


Adaugă data: 02.07.2008
Locaţie: Arezzo #11 Astăzi, 00:17:41 Sus
foarte usor sa ataci 1 trib in timp ce are o fuziune in curs, sa vedem daca statisticile vor arata tot la fel peste 1 saptamana 2... cand o sa se linisteasca apele in Die

satele tot aceleasi sunt si granitele nu s-au modificat, s-a modificat un nume si atat dar daca joci pe alta lume nu ai cum sa stii :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6837

Die. sa nu cumva sa aiba aceeasi soarta ca n00b dupa ce a fuzionat cu LEON :D
 

DeletedUser1630

vechea garda nu pica...si sunt sigur ca nici ceilalti nu se vor face de ras
 

DeletedUser

yettisor
Senior Member




Adaugă data: 14.08.2007
Locaţie: Iasi #27 Astăzi, 08:59:15 Sus
vechea garda nu pica...si sunt sigur ca nici ceilalti nu se vor face de ras

yettisor draga, uiti ca acum cateva zile o mare parte din vechea garda isi dadea delete ? ( asta cu surle si trambite sa auda toata L3 ). :) sunteti niste visatori sau mai rau aveti ceata pe ochisori si nu mai vedeti bine dar te las sa visezi :p:p
 

DeletedUser6767

repet :

Care este motivul pentru care au fuzionat die cu lr ?
Greu de spus. Pana ieri, alalteieri... erau 5 triburi mari.
1 singur razboi global.
Nu cred ca cei din LR care au trecut acum in Die., o sa schimbe statistica in favoarea lor in zona celor din scitii.
Cum scitii luau sate gramada de la jucatori din fosta zona LR, asa o sa cucereasca si acum, numai ca statistica o sa se puna la Die.
O sa joace mai bine jucatorii din LR ca sunt acum in Die ? Nu cred.

'Timpul le rezolva pe toate'. O'm trai si o'm vedeam
 

DeletedUser13691

repet :

Care este motivul pentru care au fuzionat die cu lr ?
Greu de spus. Pana ieri, alalteieri... erau 5 triburi mari.
1 singur razboi global.
Nu cred ca cei din LR care au trecut acum in Die., o sa schimbe statistica in favoarea lor in zona celor din scitii.
Cum scitii luau sate gramada de la jucatori din fosta zona LR, asa o sa cucereasca si acum, numai ca statistica o sa se puna la Die.
O sa joace mai bine jucatorii din LR ca sunt acum in Die ? Nu cred.

'Timpul le rezolva pe toate'. O'm trai si o'm vedeam

unde-s multi puterea creste.... sau voi nu ati auzit de asa ceva??
 

DeletedUser

foarte usor sa ataci 1 trib in timp ce are o fuziune in curs, sa vedem daca statisticile vor arata tot la fel peste 1 saptamana 2... cand o sa se linisteasca apele in Die

Omule sincer vorbind eu nu vad nicio problema atat LR cat si Die. aveau razboi cu Scitii,deci la fuziune eu erau pregatiti dinaiunte cu sate blindate la granita deci asa cum e acum asa va fii si mai tarziu...
 

DeletedUser

pot sa rad in hohote sau primesc avertisment :). personal nu vad nimic important sa ai satele la max. risipesti armata.
 

DeletedUser

pot sa rad in hohote sau primesc avertisment :). personal nu vad nimic important sa ai satele la max. risipesti armata.

Incepi cu hohotele de la ronaldo91, continua cu ingerdemon22 si incheie cu cine vrei tu ca sunteti o gramada de pamant.

Exista o vorba pentru tine, "daca taceai, ..."..
 

DeletedUser2786

ronaldo91 iti da clasa din toate punctele de vedere......
ciudat cum se gaseste cel mai n00b dintre n00bi

ia zi,ce mai face yneman :d:rolleyes:
 

DeletedUser2786

se pare ca domnul jeggy e inca ofuscat pe faza cu satul de 1300 de pcte. hai ma ce naiba,dai o circulara rpd si sa vezi Soldatii tai cum iti trimit resurse:rolleyes: le faci faine ca ale lu dony sau cucu.
 

DeletedUser

pot sa rad in hohote sau primesc avertisment :). personal nu vad nimic important sa ai satele la max. risipesti armata.

Da-le niste lectii;):D

Medie de puncte sat
Tribunul 11307
FreeSoul 11263
ronaldo91 12127
ingerdemon22 12109


Medie de puncte sat
Scitii 10.988
Die. 10.659
 

DeletedUser2786

da si vreau sa fac media pe sat 11678...am auzit ca e norocoasa :d

ce e rau in a avea cladirile la maxim? dintre toate targul e inutil. arata-mi cat castigi daca demolezi...principala e necesara sa fie maxima mai ales in granita,dar voi,marii luptatori stiti asta. fiecare decide cum isi organizeaza creste satele,...dar important e ce face cu ele.....noi luptam,voi?
 

DeletedUser

ronaldo91 iti da clasa din toate punctele de vedere......
ciudat cum se gaseste cel mai n00b dintre n00bi

ia zi,ce mai face yneman :d:rolleyes:

Clar. Esti NIKITA triburilor.

Apropo, vezi ca nu primesti bani in urma postarilor pe extern. Mos Craciun nu exista! ;)
 

DeletedUser2786

nici jiggy legenda lumii 3 nu exista si uite ca totusi crezi in ea :d

nici locul 1 pt die nu exista...
nici tu ca mare player nu existi si uite ca totusi insisti :d
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus