Fuziune Die - LR!

  • Autor subiect DeletedUser10572
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ce frumos si ritmat va raspunde Freesoul,nu prea vad de unde Nikita...cel putin nu prea o duce capu pe Nikita,ea nu var da peste nas cu fiecare raspuns!!:p:p:p
 

DeletedUser

ce e rau in a avea cladirile la maxim? dintre toate targul e inutil. arata-mi cat castigi daca demolezi...principala e necesara sa fie maxima mai ales in granita,dar voi,marii luptatori stiti asta. fiecare decide cum isi organizeaza creste satele,...dar important e ce face cu ele.....noi luptam,voi?

hahaha.
Asta mi-a placut.
Toate satele voastre sunt pe granita?

Vis3z astea sunt conturile tale?:D
Ca parca doar el mai juca pe toate granitele.

@si ca sa raspund la cerea lui hashysh,eu personal nu cred ca aceasta fuziune va face prea mult bine tribului Die:eek:
 

DeletedUser2786

dragule,pot sa-ti spun asa ?:d:rolleyes:....am zis ca principala e necesara mai ales in granita...care parte n-ai inteles? nah,eu scriu destul de clar daca nu vrei sa pricepi asta e. acum ca avem principala peste tot de 30 e ceva rau?
vrei sa ne daramam satele ca sa ajungeti voi primii?:d sa ne facem satele de 8000?
 

DeletedUser

florinel media satelor din scitii este 10989,au cele mai dezvoltate sate de pe toata harta

*repeta,ca n-am inteles mesaju

Nope, problema se pune altfel, noi avem cele mai putine sate de 116 puncte de la marginea hartii :D Voi le-ati racolat, noi asteptam sa le creasca altii si le luam gata mari :) satele mici de la margine va trag voua media in jos, un sat de 1000p scade ca medie un sat de 11000p la 6000 :p

Si btw, si la voi sunt unii cu media peste 12k (gimivasile, quintus, ferko), pe mine sincer ma lasa rece, e alegerea fiecaruia cum joaca, e alegerea fiecaruia cat de mari isi face satele, fara sa fie nevoie sa fie judecat de ceilalti.
 

DeletedUser2786

Nope, problema se pune altfel, noi avem cele mai putine sate de 116 puncte de la marginea hartii :D Voi le-ati racolat, noi asteptam sa le creasca altii si le luam gata mari :) satele mici de la margine va trag voua media in jos, un sat de 1000p scade ca medie un sat de 11000p la 6000 :p

Si btw, si la voi sunt unii cu media peste 12k (gimivasile, quintus, ferko), pe mine sincer ma lasa rece, e alegerea fiecaruia cum joaca, e alegerea fiecaruia cat de mari isi face satele, fara sa fie nevoie sa fie judecat de ceilalti.
ce rea esti:rolleyes:
pai ii enumerasi exact pe innobilatorii secunzi :d
gimivasile barem e serif :p
quintus care vrea sa aiba fiecare sat la 12154,daca are unu mai mic e doliu.
 

DeletedUser

JigSaw
Senior Member




Adaugă data: 26.08.2007 #33 Ieri, 22:20:13 Sus
Quote:
Text original lidcos
pot sa rad in hohote sau primesc avertisment . personal nu vad nimic important sa ai satele la max. risipesti armata.

Incepi cu hohotele de la ronaldo91, continua cu ingerdemon22 si incheie cu cine vrei tu ca sunteti o gramada de pamant.

Exista o vorba pentru tine, "daca taceai, ..."..

domnule, mare sef al tribului DIE, stiu continuarea cu "daca taceai,.." dar tu nu cred ca stii sa citesti prea bine ( ceea ce scriu eu nici nu trebuie sa citesti este neimportant dar...) personal nu vad nimic important sa ai satele la max. risipesti armata. .....era numai o parere personala iar satele mele nu se incadreaza in media scitilor, ii trag in jos ca si punctaj asta ca o lamurire pentru tine. Pentru marele fostul sef din LR suntem marionete, pentru tine suntem o gramada de pamant, .....voi ce sunteti? ( tot parere personala......sunteti nimeni....)
Vorba cuiva mai destept decat mine, rezultatul fuziunii si concluzia problemei este urmatoarea:
sate LR + sate DIE = sate SCITE
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2786

sate LR + sate DIE = sate SCITE


:rolleyes: No comment!:rolleyes:

Acum cateva zile spuneam ca Lr a devenit academia die...dar observ ca m-am inselat :p
defapt LR. devine academia Die. in timp ce LR devine academia LR. Se pare ca mici certuri la nivelul tribului die-lr au avut loc si uite ca isi dadura cu stangu-n dreptu' :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13691

:rolleyes: No comment!:rolleyes:

Acum cateva zile spuneam ca Lr a devenit academia die...dar observ ca m-am inselat :p
defapt LR. devine academia Die. in timp ce LR devine academia LR. Se pare ca mici certuri la nivelul tribului die-lr au avut loc si uite ca isi dadura cu stangu-n dreptu' :p

filozof mai esti ma tu... cum le sti tu pe toate,da nu sti nimic concret...
dai din papagal aici pe forum extern intr-una... oare de ce??.. nu esti in stare de mai mult pe triburi.ro???
nu trece o zi sa nu te vad aici complectand cate ceva cu filozofia ta de fier...
BLA BLA BLA... in rest pauzaaaa amplaaaa.... ahahahahaaa
Fiecare membru poate sa posteze pe forum, dar in limita regulamentului. Dumneavoastra sunteti la limita. asa ca atentie si va sfatuiesc sa cititi regulamentul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

filozof mai esti ma tu... cum le sti tu pe toate,da nu sti nimic concret...
dai din papagal aici pe forum extern intr-una... oare de ce??.. nu esti in stare de mai mult pe triburi.ro???
nu trece o zi sa nu te vad aici complectand cate ceva cu filozofia ta de fier...
BLA BLA BLA... in rest pauzaaaa amplaaaa.... ahahahahaaa
Fiecare membru poate sa posteze pe forum, dar in limita regulamentului. Dumneavoastra sunteti la limita. asa ca atentie si va sfatuiesc sa cititi regulamentul

sexy-sadik faci abuz in serviciu.
 

DeletedUser4863

=)) The truth is rarely pure :D

Asa casalotule suparate :D:D nu prea mult ca o sa faci riduri :p


Ca sa nu fiu amendat ca fac spam in legatura cu Fuziunea Die. - Lr. De ce sa ** acum la inceput hai sa lasam timpu sa treaca si sa vdm daca fuziunea a fost un lcr rau sau bun.In rest succes ambelor triburi.
 

DeletedUser2786

dar ce domne va ambalati asa ca niste motoare de saviem vechi:rolleyes:
n-avem voie sa discutam? tema a fost deschisa de altul nu de noi si noi discutam. ia nu mai postati pe extern daca nu va convine. ba da sensibili mai sunteti,mai ca va plang de mila:D
 

DeletedUser1630

draga madalina,dc nu inchizi temele cum faci pe lumea 4:D in curand o sa ajungem si noi ca ei
mai freesoul vezi ca a iesit soarele,mai iesi si tu din casa,ca toata ziua esti pe forum nu de alta da nu o sa mai ai cu ce te lauda:D
 

DeletedUser4863

Freesoul pe mine chiar ma amuzi cu forma ta de a fi , **** cum te vad colegi tai de trib dar pentru mine esti o persoana caraghioasa.

Gta nu mai postez prefer sa vad pe altii cum se agita ei ca niste baxuri de Pepsi.

On-topic Dupa parerea mea Die. nu a gresit cu fuziunea o sa fie ceva mai greu la inceput dar razboaiele au fost si vor fi de lunga durata.


Freesoul un sfat prietenesc mai iesi si u la plimbare cu fetele in parc .
 

DeletedUser2786

Freesoul pe mine chiar ma amuzi cu forma ta de a fi , **** cum te vad colegi tai de trib dar pentru mine esti o persoana caraghioasa.

Gta nu mai postez prefer sa vad pe altii cum se agita ei ca niste baxuri de Pepsi.

On-topic Dupa parerea mea Die. nu a gresit cu fuziunea o sa fie ceva mai greu la inceput dar razboaiele au fost si vor fi de lunga durata.


Freesoul un sfat prietenesc mai iesi si u la plimbare cu fetele in parc .

draga madalina,dc nu inchizi temele cum faci pe lumea 4:D in curand o sa ajungem si noi ca ei
mai freesoul vezi ca a iesit soarele,mai iesi si tu din casa,ca toata ziua esti pe forum nu de alta da nu o sa mai ai cu ce te lauda:D

@love: incepi si tu sa ate ataci :d.....pentru mine toti sunteti niste omuleti cu,care ma distrez. ciudat ca ies zilnic,dar ma bucur ca va faceti griji in priviinta vietii mele persoanale,vreti sa ma simt eu bine. totusi in craiova nu e vreme de iesit azi in parc,poate maine :d ai drepturi de circulara in die? te lasa selena sa-l folosesti?
@yetti....sunt in sesiune si invat,happy? ti-ai facut prietena? nu cred ca esti in masura sa spui de altu ca sta la calculator cand tu esti on non-stop.

p.s ma bucur sa vad cum reinvie die pe forum cand posteaza je :d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@yettisor daca ai probleme poti folosi sistemul intern de suport. de asemenea te-as ruga sa nu imi mai spui numele pe forum
nu consider ca trebuie sa ma justific, dar am sa o fac sa ca fiti linistiti.
consider ca am dat avertismentele just. le pot justifica pe fiecare in parte
casalutul nu a primit nici un avertisment, cu toate ca ar fi trebuit. ultimul lui post este destul de denigrant.
freesoul cand a calcat pe bec a fost "ars" si asta o poate confirma chiar el. si nu este singurul coleg de trib care a primit avertisment, ban de la mine
 

DeletedUser1630

6.Actiunile moderatorilor si ale adminilor


6.2. In general, moderatorii care sunt implicati intr-un topic din pozitia de jucator al jocului "Triburile" vor evita sa modereze acel topic, daca nu exista incalcari grave ale regulilor.
in urma cu cateva pagini ai postat din postura de jucator,si acum din postura de moderator...
 

DeletedUser2786

in urma cu cateva pagini ai postat din postura de jucator,si acum din postura de moderator...

:rolleyes: cum zicea un coleg al tau daca taceai filozof ramaneai.

ce face tribul die? s-a inmultit familia? va calcati in picioruse pe acolo? care modereaza forumul sunt curios:d? Die e academia tribului L.V?:D:rolleyes:
 

DeletedUser13691

mda... se cam incurca aici oalele... nu credeti d-le moderator forum??
sau daca avem functie ne permitem sa facem misto de uzuari??
eu sincer pot sa ma lipsesc foarte bine de forumul vostru extern... si in principiu si de jocul vostru cel nabadaios... cine pierde e cel care are de castigat material de pe urma lor...
daca nu sunteti corecti in a evalua comportamente ale celor ce posteaza aici nu faceti altceva decat sa ramaneti aici singuri sa postati in curand...
am mai luat un ban aici fara avertisment in prealabil.. deci am devenit imun..:))
mai devreme am fost avertizat... nu vad de ce... nu am jignit,am tras doar o concluzie asupra´´ filozofiei´´ lui freesoul...
in schimb cand el spune cate ceva gen ´´omuleti´´ sau ´´frustrati´´ sau alte alea la adresa celor din Die. iesiti ca jucatori (nu ca moderatori) aici pe forum si aplaudati (din urechi??)
asta nu e abuz in servici domnilor moderatori forum??
continuati asa si veti vedea ce se intampla... heh
 

DeletedUser4863

@love: incepi si tu sa ate ataci :d.....pentru mine toti sunteti niste omuleti cu,care ma distrez. ciudat ca ies zilnic,dar ma bucur ca va faceti griji in priviinta vietii mele persoanale,vreti sa ma simt eu bine. totusi in craiova nu e vreme de iesit azi in parc,poate maine :d ai drepturi de circulara in die? te lasa selena sa-l folosesti?

frumos mi-ai dat-o peste nas frumos...+10 pt asta.Dar nu reusesti sa ma enervezi.E mai greu!
Eu ti-am dat un sfat nu imi fac griji poti face ce doresti u cu timpul tau,daca te-am deranjat imi cer scuze.

raspuns: Atata timp cat nu ma implic sau sa am o granita nu imi trebuie

O zi placuta tuturor. last post.


OnTopic- Nici nu stiu ce sa mai spun dar in fine Fuziunea o sa functioneze dupa un anumit timp.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus