Fuziune Die - LR!

  • Autor subiect DeletedUser10572
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2786

mda... se cam incurca aici oalele... nu credeti d-le moderator forum??
sau daca avem functie ne permitem sa facem misto de uzuari??
eu sincer pot sa ma lipsesc foarte bine de forumul vostru extern... si in principiu si de jocul vostru cel nabadaios... cine pierde e cel care are de castigat material de pe urma lor...
daca nu sunteti corecti in a evalua comportamente ale celor ce posteaza aici nu faceti altceva decat sa ramaneti aici singuri sa postati in curand...
am mai luat un ban aici fara avertisment in prealabil.. deci am devenit imun..:))
mai devreme am fost avertizat... nu vad de ce... nu am jignit,am tras doar o concluzie asupra´´ filozofiei´´ lui freesoul...
in schimb cand el spune cate ceva gen ´´omuleti´´ sau ´´frustrati´´ sau alte alea la adresa celor din Die. iesiti ca jucatori (nu ca moderatori) aici pe forum si aplaudati (din urechi??)
asta nu e abuz in servici domnilor moderatori forum??
continuati asa si veti vedea ce se intampla... heh

daca tu imi arati unde cuvantul omuleti este jignitor imi dau delete de peste tot(pe bune nu ca sefa ta,printesa razboinica). unde am folosit cuvantul frustrat? acu daca matale domnule,ai o alta stare emotionala,problema dumitale.
nu-ti face griji,am fost avertizat si eu,dar de la ultimul ban pot sa spun ca m-am cizelat,nu mai jignesc si ar fi bine sa facem toti la fel. e drept,nu va convine sa ne tot luam de tribul mamut die,dar e vina noastra ca aveti probleme de comunicare cu recrutorul? nu inteleg de ce sariti in sus doar pentru ca discutam de o fuziune. veniti cu atacuri la persoana,mai ales la adresa mea pentru ca fac politica si propaganda. faceti nene la fel,puneti statistici(bine acum pe moment nu,ca doare:rolleyes:) nu va ma legati de noi,ca oameni si nici noi n-o sa mai facem asta. e chiar asa de greu sa fim civilizati?

deci cine se ocupa de recrutrare,moderare si circulare ca n-am priceput?
 

DeletedUser13691

eu sincer?... nu am probleme emotionale cum spui matale...
de jignit nu cred ca am mai jignit pe nimeni...
dealtfel in ultima vreme nu se mai vad jigniri pe forumul extern ca inainte,cu toate astea apar avertismente din senin... si ghici.. doar la membrii Die.(oare de ce??)
de persoana ta nu cred ca m-am luat eu... m-am luat doar de jucatorul freesoul care isi da cu presupusu aici vrute si nevrute... in loc sa astepte sa vada ce rezultat va avea fuziunea...:)
in legatura cu mamutii sau alte monumente ce tu le expui aici vorbind de tribul Die. nu stiu ce te intereseaza... explicate si poate e cineva in masura sa te lamureasca..:))
 

DeletedUser2786

eu sincer?... nu am probleme emotionale cum spui matale...
de jignit nu cred ca am mai jignit pe nimeni...
dealtfel in ultima vreme nu se mai vad jigniri pe forumul extern ca inainte,cu toate astea apar avertismente din senin... si ghici.. doar la membrii Die.(oare de ce??)
de persoana ta nu cred ca m-am luat eu... m-am luat doar de jucatorul freesoul care isi da cu presupusu aici vrute si nevrute... in loc sa astepte sa vada ce rezultat va avea fuziunea...:)
in legatura cu mamutii sau alte monumente ce tu le expui aici vorbind de tribul Die. nu stiu ce te intereseaza... explicate si poate e cineva in masura sa te lamureasca..:))

my dear friend (dragul meu prieten) avertismente am si eu,nu numai membrii die. nu mai sunt jigniri pentru ca aia "raii" au fost banati atunci cand au injurat. din ce tin eu bine minte ai fost si tu avertizat sau abnat destul de serios pentru ca ai jignit(cred ca tot pe mine) si acum te dai sfant pe aici. eu macar am puterea sa recunosc atunci cand gresesc. eu imi dau cu parerea pentru ca asta e scopul thread-ului citeste-l inca odata. sa ne spunem parerea despre fuziunea die-lr. ce sa iasa? ce sa asteptam? sa zboare porcul? pastele cailor?
 

DeletedUser

Sa fiu on :

Deocamdata fuziunea nu functioneaza in favoarea Die. cel putin asa arata statisticile...
Dar fuziunea e un proces care dureaza , dupa cum stitii (cel putin cei care au mai facut parte din una),daca exista vointa v-a fi o reusita, daca nu ... merge si ca aliati.

SWAT si T.D.K. din cate imi aduc aminte e una din fuziunile care nu au reusit,dar asta nu a fost problema ca s-au despartit si si-au urmat interesele comune ca aliati (pe urma stii ce s-a intamplat si nu are rost sa va mai amintesc incaodata)

LE: LR. e academia Die.? vreau sa stiu ca sa pot modifica harta
 

DeletedUser6681

eu sincer?... nu am probleme emotionale cum spui matale...
de jignit nu cred ca am mai jignit pe nimeni...
dealtfel in ultima vreme nu se mai vad jigniri pe forumul extern ca inainte,cu toate astea apar avertismente din senin... si ghici.. doar la membrii Die.(oare de ce??)
de persoana ta nu cred ca m-am luat eu... m-am luat doar de jucatorul freesoul care isi da cu presupusu aici vrute si nevrute... in loc sa astepte sa vada ce rezultat va avea fuziunea...:)
in legatura cu mamutii sau alte monumente ce tu le expui aici vorbind de tribul Die. nu stiu ce te intereseaza... explicate si poate e cineva in masura sa te lamureasca..:))


eu inteleg ca tu iti acorzi fff multa importanta, de altfel esti un alt membru die fara granitza ( care innobileaza sate gri le face defensive si trimite suport unde generali comanda soldatilor ) si iti trebuie atentie nemasurata, te rog frumos stii unde ne gasesti daca tot anuntzi cu urlete si trambite defavorizarea voastra pe acest forum.. te anuntz doar ca banul l-am primit inaintea ta si doar pentru apelativul " putza " nu ca ar fi o jignire aduse integritati tale emotionale .. dar de fiind scit am fost " favorizat " cu un bine meritat ban ..
acum ca sa fiu si eu la subiect.. statistici sunt menite a fi aratate de x sau y in momentul in care sunt favorabile.. daca pana acum cateva zile v-ati intrecut in ale afisa.. acum nu vad unu sa le arate..
cat despre aceasta uniune/abosortie/lipire/alipire sau cum se cheama.. aveam pretentii mai mari de la celebrul trib de pe locul 2.. dar obs ca nu ati facut nimic alceva decat sa va dati singuri cu parul in cap in speranta ca veti ajunge pe locul 1 ( nu ati ajuns ) si veti gasi niste defensiva in plus ( ca voi numai aveati ).

Strategi lumii 3 din tribul dIE sunt cam..... :) dupa cum am spus..

Cred ca timpul va va arata ca am avut dreptate in urma cu 6 luni, ca jocul nu se rezuma doar la a apasa cu mousele(soarecele) in patratelul rosu unde scrie atac

Pana la o noua citire numai de bine si cu bine
 

DeletedUser2786

Sa fiu on :

Deocamdata fuziunea nu functioneaza in favoarea Die. cel putin asa arata statisticile...
Dar fuziunea e un proces care dureaza , dupa cum stitii (cel putin cei care au mai facut parte din una),daca exista vointa v-a fi o reusita, daca nu ... merge si ca aliati.

SWAT si T.D.K. din cate imi aduc aminte e una din fuziunile care nu au reusit,dar asta nu a fost problema ca s-au despartit si si-au urmat interesele comune ca aliati (pe urma stii ce s-a intamplat si nu are rost sa va mai amintesc incaodata)

pai cam asa e si aici: deja au inceput sa se certe:rolleyes: leretii erau obisnuiti cu debandada iar aici in die totul se intampla daca stie selena rosito sau jiggy. ei dau circulare,ei modereaza,ei fac tinte,ei ataca,ei triseaza(ups:rolleyes:) totul este militarizat. ca nu se recunoaste,partea 2-a :d
verificarile prin sitter la saptamana,nu cumva sa ai trupe la dusman :d:rolleyes:
si cine verifica? tot aia de mai sus ca in restu nu au incredere
 

DeletedUser

acum ca sa fiu si eu la subiect.. statistici sunt menite a fi aratate de x sau y in momentul in care sunt favorabile.. daca pana acum cateva zile v-ati intrecut in ale afisa.. acum nu vad unu sa le arate..

am pus eu , si am respectat orele de fuziune.
:)
 

DeletedUser6837

Sa fiu on :

Deocamdata fuziunea nu functioneaza in favoarea Die. cel putin asa arata statisticile...

Foarte bine subliniat acest aspect. Statisticile nu mai au cum sa mai fie in favoarea Die. deoarece ei nu pot recupera ceea ce pierd fostii membrii LR in partea cealalta a granitei. De accea am zis si mai spun o data ca nu mi se pare benefica pentru Die. aceasta fuziune deoarece nu ii ajuta cu nimic in razboiul cu Scitii si acum sunt 300 de oameni si sunt de ajuns 10-15 ca sa declanseze o cearta si mai apoi debandada totala.

Si sa nu uit:"vorbesc in numele meu nu in numele tribului T.D.K."
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2786

Foarte bine subliniat acest aspect. Statisticile nu mai au cum sa mai fie in favoarea Die. deoarece ei nu pot recupera ceea ce pierd fostii membrii LR in partea cealalta a granitei. De accea am zis si mai spun o data ca nu mi se pare benefica pentru Die. aceasta fuziune deoarece nu ii ajuta cu nimic in razboiul cu Scitii si acum sunt 300 de oameni si sunt de ajuns 10-15 ca sa declanseze o cearta si mai apoi debandada totala.

Si sa nu uit:"vorbesc in numele meu nu in numele tribului T.D.K."


se pare ca ala micu de la voi a facut ceva valuri pe extern de acum e obligatoriu sa postati asta la sf.:rolleyes:
 

DeletedUser6837

Nu stiu daca neaparat din cauza lui dar s-a dat o circulara acum cateva zile. Si in plus majoritatea din tribul meu sunt prieteni cu cei din Die.... eu sunt mai rebel si nu sunt prieten cu ei, doar ii respect atata timp cat si ei ma respecta pe mine si tribul T.D.K.
 

DeletedUser

dragule,pot sa-ti spun asa ?
:rolleyes:

acum ca avem principala peste tot de 30 e ceva rau?

Cum s afie ceva rau?
mai putina armata=mai multe sate uosr de luat pt Die.



FS tu ti-ai gasit sa vorbesti de ** civilizat??
Si de atacuri la persoana?:confused:

vis3z acelasi cd stricat?locul 2


Acum ati prins tribul die:au facut fuziunea doar ca sa se bucure sctii ca niste copii si sa posteze statistici din ora in ora.
 

DeletedUser2786

:rolleyes:



Cum s afie ceva rau?
mai putina armata=mai multe sate uosr de luat pt Die.



FS tu ti-ai gasit sa vorbesti de ** civilizat??
Si de atacuri la persoana?:confused:

vis3z acelasi cd stricat?locul 2


Acum ati prins tribul die:au facut fuziunea doar ca sa se bucure sctii ca niste copii si sa posteze statistici din ora in ora.

Da, tocmai eu m-am gasit sa vorbesc
pentru 500 locuri in ferma,prefer sa le am satele la maxim
ai ceva cu cd-urile,ai luat tzapa de curand cu unele si acu nu mai scapi de replica asta?
 

marakesh

member
Scor reacție
0
:rolleyes:




vis3z acelasi cd stricat?locul 2

nenea miubs ti s-a stricat derulatorul de cd-uri cu cd-ul vis3z inauntru? ai cosmaruri ca cd-ul vis3z a revenit pe joc? io zic sa dormi acuma cat mai poti, cat nu e vis3z langa tine.... ca dupa aia o sa vis3zi numai locuri racoroase la umbra hartii

on topic: e interesanta fuziunea DIE cu LR dar nu cred ca le va pune mari probleme scitilor pentru ca: jucatorii sunt aceiasi indiferent de trib, satele sunt tot acolo indiferent de trib. deci scitii vor ataca aceleasi sate si aceiasi jucatori indiferent ca sunt in die sau lr.
mai exact: aceeasi marie cu alta palarie.
 

DeletedUser

AM o intrebare : Die sunt aliati cu TDK iar LR dusmani se pastreaza alianta sau incepe razboiul DIE vs TDK:D
 

DeletedUser1630

bai adi cel magnific,mesajul tau ar trebui pus la mesaje haioase:))...sigur nu va incepe un razboi Die. vs T.D.K.
 

DeletedUser

bai adi cel magnific,mesajul tau ar trebui pus la mesaje haioase:))...sigur nu va incepe un razboi Die. vs T.D.K.

mai ieti, vezi ca te cauta vanatori sa te inpuste..... intrebam si eu caci eram curios , aia din TDK nu stiu cam avut cont la ei si am vazut tot to t ot
ai semnatura? BV!
 

DeletedUser

Oare?

eu inteleg ca tu iti acorzi fff multa importanta, de altfel esti un alt membru die fara granitza ( care innobileaza sate gri le face defensive si trimite suport unde generali comanda soldatilor ) si iti trebuie atentie nemasurata, te rog frumos stii unde ne gasesti daca tot anuntzi cu urlete si trambite defavorizarea voastra pe acest forum.. te anuntz doar ca banul l-am primit inaintea ta si doar pentru apelativul " putza " nu ca ar fi o jignire aduse integritati tale emotionale .. dar de fiind scit am fost " favorizat " cu un bine meritat ban ..
acum ca sa fiu si eu la subiect.. statistici sunt menite a fi aratate de x sau y in momentul in care sunt favorabile.. daca pana acum cateva zile v-ati intrecut in ale afisa.. acum nu vad unu sa le arate..
cat despre aceasta uniune/abosortie/lipire/alipire sau cum se cheama.. aveam pretentii mai mari de la celebrul trib de pe locul 2.. dar obs ca nu ati facut nimic alceva decat sa va dati singuri cu parul in cap in speranta ca veti ajunge pe locul 1 ( nu ati ajuns ) si veti gasi niste defensiva in plus ( ca voi numai aveati ).

Strategi lumii 3 din tribul dIE sunt cam..... :) dupa cum am spus..

Cred ca timpul va va arata ca am avut dreptate in urma cu 6 luni, ca jocul nu se rezuma doar la a apasa cu mousele(soarecele) in patratelul rosu unde scrie atac

Pana la o noua citire numai de bine si cu bine





HAHAHA
SOLDATI CARE EXECUTA ORDINELE???
Imi place ideea asta de a descrie jucatorii care trimit sprijin ca nishte soldati care fac ce zice generalul.
Dar domnilor SCITI pana si jucatorashii aia de iau "sate gri" pot sa va stea ca un ghimpe in coaste!
MUHAHAHAHA

Cat despre fuziune , ca sa nu fac offtopic , o sa vedeti voi....intre timp amuzati-va...makr atat sa faceti:D:D:D
 

DeletedUser8343

6.2. In general, moderatorii care sunt implicati intr-un topic din pozitia de jucator al jocului "Triburile" vor evita sa modereze acel topic, daca nu exista incalcari grave ale regulilor

Legat de discutiile voastre mai sus in legatura cu aceasta regula. A evita nu inseamna a nu se implica! Moeratorul sexy-sadik a atras doar atentia lui casalotul ca incepe sa devieze de la regulament! Asta nu inseamna ca a incalcat regulamentul sau ca s-a implicat dpdv al jucatorului sexy-sadik.
Asa ca incetati va rog cu fazele de genu "aaa pai e jucatoare scita si noi suntem din tribul dusman ca nu este cazul"

De asemenea atrag eu atentia jucatorului casalotul asupra limbajului folosit! data viitoare avertismentul nu va mai fi DOAR verbal.

O zi placuta tuturor si sa va fie fuziunea cu izbanda ...:rolleyes:
 

DeletedUser6681

HAHAHA
SOLDATI CARE EXECUTA ORDINELE???
Imi place ideea asta de a descrie jucatorii care trimit sprijin ca nishte soldati care fac ce zice generalul.
Dar domnilor SCITI pana si jucatorashii aia de iau "sate gri" pot sa va stea ca un ghimpe in coaste!
MUHAHAHAHA

Cat despre fuziune , ca sa nu fac offtopic , o sa vedeti voi....intre timp amuzati-va...makr atat sa faceti:D:D:D


Domnisoara/Doamna nu am vazut nici un jucator specificat de tine.. ca fiind un ghimpe.. in coasta mea sau a colegilor mei pe harta.. a scuza-ma am obs unu la vreo 10 ore de granitza cu 38 sate .. toate ofensive si toate trimise intr-un sat.. la ordinul lui rosito :)
Pt ca sunt convins ca orice jucator cu putina mintetactica ( am vrut sa scriu minte/inteligenta dar cred luam warm ) nu dadea in satul ala..
concluzia ar fi te astept si pe sa fii un ghipme... intre coastele noastre nu te refuza nici un scit.. daca te place langa el.. daca nu te va place te va muta de unde ai venit adik la marginea hartii
 

DeletedUser6837

adi cel magnific lauda-te ca ai avut cont in T.D.K...dar cred ca l-ai avut prin vara 2008 ca atunci am avut razboi cu LR :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus