Fuziune H@IT@-LEGIO

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Aseara 17.07.08 triburile H@IT@ si Legio au fuzionat, noul trib se numeste H@IT@-LEGIO, prescurtare ~HL~ , un trib care va avea un cuvant greu de spus pe harta lumii1.
Uram succes noului trib !! :)
 

DeletedUser

cred,de la dusmani de moarte la fuziune:)) ce intoarcere,aveti grija sa nu va intepati pe la spate
 

DeletedUser

Hop si tu , repede :)


Multumim de grija pe care ne-a porti , nu ma indoiesc ca ne vrei binele , dar suntem mari - ne descurcam singuri ;)
 

DeletedUser

asa si deadly.. cat timp a luptat legio cu haita era ok, apoi dak au facut pace au intrat in c.d. ... ce nu mai supravietuia tribul dak nu fuzionau? eu asa inteleg, ca haita ii radeau de pe harta de au intrat, alt motiv al fuziunii nu il vad... sau ce? dak intru si eu in ultima zi de triburi in tribul de pe primul loc inseamna ca am castigat lumea ? :))
 

DeletedUser5673

mai este pana se gata lumea asta degeaba se incerca globalizarea ca nu cred ca va merge
 

DeletedUser

Te faci frate si cu dracu' pana treci puntea.

Din punctul meu de vedere e o solutie destul de buna gasita de cele doua triburi ,pentru a pastra contactul cu primele locuri de pe lumea1.

Mai conteaza ca de luni bune ambele triburi erau in top 10? Da, ne-am razboit vre-o 10 luni. Si s-a terminat cu remiza. Diferenta de sate e insignifianta fata de durata razboiului. Ne-am recunoscut unii altora valoarea si am hotarat sa continuam impreuna. Cele mai frumoase povesti de dragoste incep cu "tachinari". :rolleyes:
Cat despre globalizare, in acest moment tribul are 170 de membri, iar media triburilor din top 10 este 162.2...
 

DeletedUser

In sfarsit, ceea ce de fapt s-ar fi putut realiza de mult...felicitari H@it@ si Legio, a fost un razboi frumos, sper ca fuziunea dintre voi sa dureze. Ce a fost, a fost..situatia hartii e alta, inamicii sunt altii...succes in viitoarele razboaie :)
 

DeletedUser523

Hm se pare ca de cand am fost eu plecat multe s-au intamplat!!Nu pot sa cred ca o asemenea bomba politica si mediatica precum fuziunea dintre H@it@ si Legio a avut parte doar de o asa mica dezbatere :( se vede ca forumul ext. e saracit de multi dintre forumistii de valoare...:(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus