Fuziune L.T.R.-RoD

DeletedUser

Incepand din aceasta seara tribul L.T.R. fuzioneaza cu tribul RoD.

Dimplomatia va fi cea a tribului RoD, academie RIP!

Conducerile L.T.R. si RoD
 

DeletedUser

Incearca sa nu mai spamezi atata pt ca deja m-am saturat de toate "noile aparitii". Tu chiar crezi ca intereseaza pe cineva ce fac triburile din afara topului 20?! Daca s-ar apuca toti sa posteze ce fac s-ar duce naibii forumul
 

DeletedUser

mda..:)) chiar m-am saturat de acest ROD....gandestete ca nici NewAge nu isi face public declaratiile de razboi etc sti dc?pt k nu intereseaza pe nimeni...interesante sunt razboaiele de top1-5
 

DeletedUser523

ba foarte bine ca isi posteaza omul oficial actiunile tribului.asa si trebuie ca de aia este acest forum extern sa fim cu totii informati despre ce se intampla cu triburile si membrii lor...nu conteaza locul lor in clasament, tot jucatori ca oricare altii sunt....cine nu e interesat de un anumit topic nu-l citeste si gata iar daca topicul este neinteresant pt. majoritatea forumistilor va cadea in uitare si gata!!insa sa nu sarim gardul, ok:confused:
 

DeletedUser12762

Incearca sa nu mai spamezi atata pt ca deja m-am saturat de toate "noile aparitii". Tu chiar crezi ca intereseaza pe cineva ce fac triburile din afara topului 20?! Daca s-ar apuca toti sa posteze ce fac s-ar duce naibii forumul


Auzi, laso te rog mai moale
ca nu esti tu caroli aici mare sa zici cei de facut
Sau vreai sa zici ca cei care nu intra in top 20 nus oameni si nau dreptul si ei la acest forum????????

dupa cite stiu acest forum este infiintat pentru toti nui pentru ecl care este in virf
stai pe buci si nu mai te da mare si tare, ca esti pliktisitor la faza asta
 

DeletedUser

:D
Incearca sa nu mai spamezi atata pt ca deja m-am saturat de toate "noile aparitii". Tu chiar crezi ca intereseaza pe cineva ce fac triburile din afara topului 20?! Daca s-ar apuca toti sa posteze ce fac s-ar duce naibii forumul

M-am abtinut sa comentez atunci remarca ta, insa cred ca cele scrise de mine aveau o logica.
In ultimele 3 saptamani RoD a urcat de pe 27....pana pe 21....in curand cred ca vom fi demni si de atentia ta si a altora cre nu iau in calcul decat triburile din top20...desi e logic ca pentru a ajunge acolo trebuie sa urci de undeva :D
 

DeletedUser

:D

M-am abtinut sa comentez atunci remarca ta, insa cred ca cele scrise de mine aveau o logica.
In ultimele 3 saptamani RoD a urcat de pe 27....pana pe 21....in curand cred ca vom fi demni si de atentia ta si a altora cre nu iau in calcul decat triburile din top20...desi e logic ca pentru a ajunge acolo trebuie sa urci de undeva :D

fara nici o intentie negativa: a urcat prin cuceriri sau prin invitatii?
 

DeletedUser

Ce va doare pe voi cum o urcat omu in top.....cat despre acest anunt...foarte bine antanananana.....spameaza forumul sa moara dusmani......pt asta e facut forumul.....e democratie panala urma, cine vrea citeste cine nu..nu citeste....si cu asta basta.......
 

DeletedUser

E foarte bine ca a anuntat, dar...acum s-a aflat despre fuziune. Cred ca poate fi inchis
 

DeletedUser

eu zic ca antanananana trebuie sa spuna cand vrea inchidereatopicului...nu cand oricine se baga in seama si zice ca e cazu sa se inchida sa se inchida....asa ca.....aveti liber la pareri...:cool:
 

DeletedUser

Nenumaratele postari inutile nu vor duce decat la acordarea unui numar mare de avertismente. Pentru a va reaminti, exista o regula pentru asa ceva:

1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.
 

DeletedUser

O dedicatie mie draga pt noua fuziune........cu mult drag pt antananana........
''Mai vino seara pe la noi mai tribule draga...vino seara pe la noi mai tribule draga...poarta e deschisa, lampa e aprinsa, ***Th3 0nly 0ne*** s-a culcat iar Antananaric v-a asteptat, poarta e deschisa lampa e aprinsa, ***Th3 0nly 0ne*** s-a culcat iar Antananaric v-a asteptat, Antananaric nu mai bea baiatule......ca incep sa vina invitatii....''
 

DeletedUser

Si inca o dedicatie pt toti dusmanii noului trib infiintat......de la un vechi prieten si tovaras......in special pt Antananaric si Emil......

''Tristi si negri raman norii, hai dunarea mea, tristi si negri raman norii, hai dunarea mea, toamna cand se duc cocorii si cand se revarsa zorii, si cand se revarsa zorii hai dunarea mea, toamna cand se duc cocorii si cand se revarsa zorii, si cand se revarsa zorii hai dunarea mea......obobobobobobo.......pt toti dusmanii lorr......dunare cat esti de mare hai dunarea mea, dunare cat esti de mare hai dunarea mea, tu curgi linistita in vale si nu ai nici o suparare si nu ai nici o suparare hai dunarea mea, tu curgi linistita in vale, si nu ai nici o suparare, si nu ai nici o suparare hai dunarea mea.......hai deeeeeeeeee......se stiu ei.......emileeeeeeee..........inimioara mi se frange, hai dunarea mea, inimioara mi se frange, hai dunarea mea.........inimioara mi se frange, dorul nu mil poate stinge, hai dunarea mea.......
 

DeletedUser2602

nick, dedicatiile astea ale tale ... parca imi aduc aminte de forumul avalon :D ;)
 

DeletedUser

parca......bbmik.......parca........:):):)..... vremuri de mult apuse.......
 

DeletedUser

Multumim de urari nickulaie....
ce vremuri erau pe atunci...tu si cu ai tai 300 de lautari spartani :)
cu barony inca in joc...cu emil mai mult decat o umbra pe aici...

O tempora, o mores! :)

acum am mai ramas o mana de nebuni din tot ceea ce a fost RoD odata...care insa au ambitia de a duce numele RoD mai departe...si de a castiga noi palyeri care sa ni se alature...in nebunia noastra :D
 
Sus