Fuziune RIP-CD

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Te inseli ,cel putin in privinta celor daca doresc lucrul acela ;)
Si daca te uiti mai atent, eu nu am luat niciun sat pe k62 ... am atacat,dar am refuzat sa iau sate acolo :)


App ... asta ce mai e ? :

Suna a orgie :eek:

E mai mult o bataie de joc. :)
 

DeletedUser

hehe, mi-au venit in cap 2 ipoteze:

1. Fuziunea CD-RIP a avut loc pt a dezbina/sparge tld-ul, urmand ca mai apoi sa se revina la CD si la RIP

2. Miscarea tld-ului cu inceputul nou si desfintare sa fie doar o manevra pt a destabiliza CD-RIP-ul, si odata reusit acest lucru sa se revina la formula initiala?

Recunosc , e tarziu si nu mai gandesc calumea si mai mult ca sigur nici una nu este adevarata, dar ce tare ar fi fost sa fie , adica neasteptat, chiar o bomba :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu este adevarat fuziunea nu a avut scopul acesta si cei din rip stiu asta chiar daca nu recunosc
 

DeletedUser2154

nu este adevarat fuziunea nu a avut scopul acesta si cei din rip stiu asta chiar daca nu recunosc

ce ciudat acuma ca membrii C.D. se intorc inapoi CD-RIP invita oameni de la mine din academie...ce sa le zic ca ma bucur ca ma scapa de belele:D
 

DeletedUser2147

O fuziune care nu prea avea cum sa mearga :)
Felicitari nanel, alinc sau cine a luat decizia de a se reface C.D.
Poate acum se dezmorteste iar L1, si lumea isi va da seama ca nu neaparat fuziunile sunt solutia pentru a castiga L1 :)
 

DeletedUser

Decizia celor din rip (cd-rip pt un moment) de a ne fura oamenii din cdac e un lucru nedemn si josnic. Ma bucur din suflet ca am iesit din CD-RIP si astfel mi-am regasit linistea alaturi de prietenii din CD. Doresc sa repet ca nu am facut aceasta fuziune pentru a destrama tribul TLD, relatiile cu TLD-ul au ramas neschimbate si dupa fuziune.(s-a pastrat diplomatia cd)
 

DeletedUser

Decizia celor din rip (cd-rip pt un moment) de a ne fura oamenii din cdac e un lucru nedemn si josnic. Ma bucur din suflet ca am iesit din CD-RIP si astfel mi-am regasit linistea alaturi de prietenii din CD. Doresc sa repet ca nu am facut aceasta fuziune pentru a destrama tribul TLD, relatiile cu TLD-ul au ramas neschimbate si dupa fuziune.(s-a pastrat diplomatia cd)

probleme in paradis?:D...vai ce imi place,da,da:)
 

DeletedUser

:)cred si eu ca iti place flamer.Iata-te in elementul tau!:)

nu,dar chiar nu-mi placea struto-camila asta de trib
se pare totusi ca cei din CD si-au revenit
oricum l1 prea mari bucurii nu-mi mai ofera dupa tragica disparitie a tribului meu de suflet:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

toate ca toate, un singur lucur vreau si eu sa aflu, pana la urma pt ce anume a fost aceasta fuziune, am lansat mai multe ipoteze, toate le-ati negat: ca nu prea avea cine sa se ocupe de cele 2 triburi si astfel prin fuziune erau oarecum mai multi si puteau imparti sarcinile, ca fuziunea a fost pt a da tld-ul jos, ca fuziunea a fost pt a crea un trib mamut cu 2 academii mamut care sa fie primul ca punctaj si sa se fereasca de orice razboi pana la sfarsitul lumii 1 si sa o castige, etc etc. Tot v-ati spart la loc , tot nu mai sunteti impreuna, nu ne spuneti si noua care a fost rostul fuziunii?
 

DeletedUser

mamimut a spus:
intrebare pt cei din RIP: Cu cate triburi mai trebuie sa fuzionati ca sa ii intreceti pe TLD? ori va fi tot o fuzionare care nu va da roade ca si cea cu avalon


ce am spus atunci s-a adeverit ca este o alta fuziune care va esua:D;)
 

DeletedUser

wldsnk.....s-a vrut distrugerea sh:p....dar pana la urma ne-am razgandit si am plecat iar in cd:p:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus