Fuziune RIP-CD

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

se pare ca totusi cei din RIP i-au fraierit pe cei din CD,pastrand niste jucatori
 

DeletedUser

eu zic k tribu ala se va destrama curand..........era prea divizat, ori se va destrama singur ori le va declara cineva razboi si vor fi nimiciti din cauza ca sunt divizati

proasta idee fuziunea
 

DeletedUser2154

Cu ce mai pastreaza din CD ,cu ce mai sutesc din CDAc ... si mamutul ramane acolo :)

CDac nu mai pleaca nimeni la ei incepand de azi...orice pleaca e atacat pe loc...si nu vor ramane se vor mai intoarce oameni inapoi in CD....stati linsititi ca tribul ala nu rezista mai mult de o saptamana maxim 2 sapt...
 

DeletedUser2154

ce tare am inceput sa primesc cerere de claimuri pe satele lui valiusha si alti membrii TLD:D:eek:
 

DeletedUser

cum va arata centrul hartii....gri tot...am vazut si eu numa claim pe jucatori de 2-3 mil....
 

DeletedUser

Eu am senzatia ca din vina voastra, indirect ce-i drept, va izbucni urmatorul razboi pe lumea 1.E imposibil sa nu se gaseasca doua persoane care sa atace aceleasi sate ,ca de ... sunt gri :-j
 

DeletedUser

Eu am senzatia ca din vina voastra, indirect ce-i drept, va izbucni urmatorul razboi pe lumea 1.E imposibil sa nu se gaseasca doua persoane care sa atace aceleasi sate ,ca de ... sunt gri :-j

pai si ce....ar fi bine cateva razboaie ca dak nu ajunge gri toata harta:(
 

DeletedUser

Eu nu am de gand sa dau stergere cont prea curand ,desi am facut deja de 3 ori asta si m-am razgandit peste cateva zile :))


Nu mi-as face griji ,atata timp cat ai nobili .... se gasesc si sate rosii .
 

DeletedUser

da, am vb si eu azi cu conducerea CD, si am convenit ca va fi legea junglei la satele tld care vor aparea, astfel noi nu primim claimuri pe acele sate , o sa fie ceva gen primul sosit primul servit, ceva de genul.. asta s-a si vrut: haos, ca altfel se imparteau satele la prieteni/colegi :), deci asa va fi, asta e
 

DeletedUser2154

asta cu legea junglei e cam najpa...dar nah....stabii triburilor mari daca erau baieti destepti imparteau pe zone si luau fiecare cate o zona fara ca sa intrii pe bucata altuia...dar nah cu cine sa te intelegi!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus