Fuziune RIP-CD

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu sunt de acord cu Puyut, nu va mai rezista CD-RIP, e prea divizat, sunt curios kre und o sa plece:))
 

DeletedUser

Mie intr-un fel imi pare rau ca s-au desfintat, poate cucereau un anumit trib stresant :)
 

DeletedUser

Va spune mada la ce trib se referea .. un anume sh :);)

N-am nimic cu SH si stii doar asta, ce am zis mai sus era o gluma, ca o anumita persoana ma deranjat rau, asta e cu totul alta problema :D
Nu e vina SH pentru faptele unui singur om :)
 

DeletedUser

N-am nimic cu SH si stii doar asta, ce am zis mai sus era o gluma, ca o anumita persoana ma deranjat rau, asta e cu totul alta problema :D
Nu e vina SH pentru faptele unui singur om :)

vezi ca intelegi,si in plus de azi incolo SH doar in sus poate sa o ia ........doar sunt eu membru:p:D
 

DeletedUser

oricum Sh de cand s'a infiintat doarr in sus a luat'o .. si zic eu ca merita asta :p nu spun asta ca fac eu parte din conducere .. dar zic eu ca merita ! :D
 

DeletedUser

N-am nimic cu SH si stii doar asta, ce am zis mai sus era o gluma, ca o anumita persoana ma deranjat rau, asta e cu totul alta problema :D
Nu e vina SH pentru faptele unui singur om :)

pai asta spuneam si eu, nu era tld de vina ca il are in componena pe rest.. ce sa facem acum, dute si tu pe unde poti :))
 

DeletedUser

Da...ca nu-ti placea si tie jumate de continent in SH, ai dreptate :))))), crezi ca n-am plecat din ~TLD~ pentru ca n-am unde?Nu am plecat din respect pentru ~TLD~, dar ce sa stii si tu, pacat ca nu iei exemplu de la sarafan si Desire, tot stilul ala execrabil il ai :)
 

DeletedUser5673

au incaput vulturi sa atace pe cei ce au dat delete acont
eu as revini in locu lor si asa da pe ei
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus