G-M-R...Crazy ...sau razboiul fara de sfarsit

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:) nu fa confuzii. daca tu primesti sprijinul asta felicitari pentru tine si pentru oamenii care il trimit. spune-le sa mai trimita ceva si spre k13 ca acolo va pica colegii pe capete si toti i-au uitat.
ziceam de confuzii. lidia nu traieste din blindaj acolo sus, noi nu asa jucam. e izolata si e evident ca in timp va pierde acele sate. dar macar pana atunci sper sa se distreze la maxim, cum observ deja ca o face.

hai ca va las, ma bag prea mult unde nu imi fierbe vinul. spor la toti. cine stie, dupa ce cresteti mari si frumosi poate ajungem si pe la voi sa va facem o vizita serioasa, ca si trib. daca un singur jucator v-a pus atatea probleme inseamna ca e de bine pe acolo :) seara faina
 

DeletedUser

dap. si daca erai asa de buna draga mea coslid, de ce nu ai castigat adepti in zona? eu sunt chiar langa tine si crede-ma k nu am auzit NICIUN jucator din jurul tau sa se planga....si va rog nu mai jigniti tribul pentru ca noi nu am jignit Crazy......
 

DeletedUser

daaaaaa e tare buna. intreb eu - ce a facut ea concret pt tribul vostru in acea zona? daca tot e atat de experimentata......? hm? ia spune? nu face decat sa propage psihologia inversa si cauta cu disperare scuze sub forma unor adepti care sa o ridice in slavi ce jucator bun este......nu a facut decat sa se dezvolte singura, pt mine NU A FACUT nimic semnificativ....cand stai degeaba e normal sa ai asemenea aparare. PT K NOI DACA NU AVEM TRUPE INSEAMNA CA LE-AM TRIMIS LA TREABA. Se vede ca joaca de doi ani si nimic activitate. Faby nu te mai obosi, pt k observ k orgoliile personale sunt duse dincolo de trib in Crazy si nu realizeaza k e DOAR UN JOC...
 

DeletedUser

poate pentru voi e doar un joc, pentru noi nu mai e demult :D ce a facut pentru noi?! enorm. radem de cateva zile ceea ce e unul din scopurile noastre principale. cat despre k13.. va asteptam cu placere. poate ne intalnim la mijlocul drumului.
hai ca deja exagerez, sunt rautacios si nu e bine. nu am avut intentia de a jigni, scuze daca asa a sunat. by by si poate ne-om vedea pe harta. va trec acum la lista de oameni pe care ne dorim sa ii intalnim, nu as vrea sa uitam cumva :)
 

DeletedUser

Aliaţi
YkzLcn sfârşit
M.I.R. sfârşit
GEMINA sfârşit
3-A sfârşit
Sangre sfârşit
+SAS+ sfârşit
DHBM sfârşit
NATO sfârşit
~DARK~ sfârşit
~MSQ~ sfârşit
~AG~ sfârşit
T.T. sfârşit
YKZA sfârşit
KILL~A sfârşit

Pact de neatacare (PNA)
-LOW- sfârşit
NOI sfârşit
~ORG~ sfârşit
WaRooM sfârşit

Duşmani
Crazy sfârşit

si cu asta mi-am spus si parerea despre maretul vostru trib de locul 4 :eek:
 

DeletedUser2821

Tare faza =))
Tribul de pe locul 4 se bate cu ala de pe 29 :))
E ca si cum waroom s-ar bate doar cu die.:|
 

DeletedUser

si ori sunt eu orb si nu mai imi revin ori chiar o si incaseaza... :D
 

DeletedUser

n109ud de curiozitate nu-mi spui si mie numele tau de luptator?
 

DeletedUser

nu ca ma fac de rusine, sunt mic si fara nici o baza si tot ce stiu e sa dau degeaba din gura :) plus ca eu nu sunt luptator. sa folosesc expresia unor dusmani de pe o alta lume, doar imi pasc linistit caprele tribului in fata pesterii care imi e domiciliu.
 

DeletedUser15928

interesante discutii p aici:)...din pacate prieteni nostri din gmr din nou se cred tari cand sunt 10 pe o singura colega...insa chiar si asa...suboamenii tot suboamni ajung:))...abia astept sa venitzi catre K13...o sa va fac o primire calduroasa...asemnea colegilor vostri...cand ne intalnim "sariti in aer"

*in dragoste si razboi nu exista reguli*
 

DeletedUser

interesante discutii p aici:)...din pacate prieteni nostri din gmr din nou se cred tari cand sunt 10 pe o singura colega...insa chiar si asa...suboamenii tot suboamni ajung:))...abia astept sa venitzi catre K13...o sa va fac o primire calduroasa...asemnea colegilor vostri...cand ne intalnim "sariti in aer"

*in dragoste si razboi nu exista reguli*

asta e scopul jocului
parca are o denumire care implica un nr sigur mai mare decat 1
 

DeletedUser15928

corect...:)...pakt ca voi nu o sa mai ramanetzi nici macar "1" in zona noastra
 

DeletedUser

Da, extraordinatra parada a tribului G-M-....si nu mai stiu cum, dupa cinci zile de atacuri cu o medie de 50 pe zi au luat un singur sat, foarte mare realizarea.:p
-Nu folosesc psihologia inversa draga Smartie pentru ca nu am de ce si spre stiinta voastra chiar ma distrez si habar nu aveti ce sprijin am pe sate, v-am ~tras-o~ cu sate care aveau sprijin 0. :D
-Niciodata, niciodata nu o sa-mi doresc, adica nici in visele cele mai urate nu o sa vreau sa intru la voi in trib dintr-un motiv extrem de simplu, prietenii mei sunt in Crazy si chiar daca voi ajunge pe continentul K70 sau K80 tot in acest trib voi ramane. Nu ati inteles pana acum si nu ve-ti intelege niciodata ca joc si voi juca de placere indiferent daca am un sat sau 200 de sate. Nici macar nu am lasat contul pe sitter cat timp am fost la servici fiindca nu este cazul, nu sunt obsedata, joc in limitele normalului. Si, cea mai interesanta fateta a acestui joc este data de prieteniile legate intre membrii tribului, de iesitul impreuna la cafea, bere, munte, dar sunt sigura ca nu ati auzit de asa ceva.:p
-Cat despre fake, dragilor, nici macar nu am trupele necesare de atac asa ca nu va mai umflati in pene degeaba, este logic sa am pe sate numai trupe de aparare si berbecii sa fie 0 ( fake-ul se trimite cu berbeci asta spre stiinta voastra nu cu aparerea cum ati trimis voi pe satele mele ).:D
-O sa am ocazia sa va demonstrez cum se ataca ~ca la carte~ fiindca imi place al naibii de mult sa fac calcule :) si stiu sa le fac, asa ca, in curand o sa vin in vizita pe la voi. :)
-Si, nu sunt modesta deloc, fiindca sunt buna, al naibii de buna, asa in ciuda voastra si ca sa va mai dau motiv de barfa ca va place.:cool::cool::cool:
-Tin sa multumesc pe acesta cale aliatilor tribului Crazy care stiu cum si cat sprijin sa trimita, toata stima pentru voi.:)
-Pupici dulci prietenilor.:)
-n109ud, frumoasa statistica, mai arata-le din cand in cand unde sunt.:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

-niciodata nu ma satur :D:D:D:D:D
-in ceea ce priveste numele satelor pot sa va spun ca din cauza psihologiei inverse m-am blocat si imaginatia mea a ramas la ~pentru nobii din gloria~, nu am reusit mai mult, regulamentul nu-mi permite :p:p:p:p. , aveti o diplomatie de toata frumusetea si prevad urmatorul pas in dezvoltarea tribului de plictisiti......INNOBILAREA INTERNA.......sau fuga dupa satele de barbari :):):)
-A, felicitari ati luat un sat de 6000 de puncte si unul de 2000 de puncte, impreuna fac cat un sat normal:D:D:D:D
Felicitari celor din tribul care incepe cu G.......au invatat sa intre pe forumul extern, mare realizare :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12141

"fake-ul se trimite cu berbeci"

ideea este ca ti-am dat fake fara berbeci si ai furat-o.... ha ha ha
cine-i "nooooobul" aici ??? :confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus