G.W. vs ~L N~

  • Autor subiect DeletedUser26897
  • Data de început

DeletedUser22378

xBRANDY e suparat pe GW ca din cauza lor a renuntat la L10 ca a ramas aproape fara nici un sat

nu cred ca xblaandy e impotriva GW din aceasta cauza.. nu vad dc ar fi...pana la urma asa se joaca acest joc"triburile" a fost la granita...era expus si sau pus pe el...:p:p:p

eu sincer pe xblaandy il felicit a rezistat foarte mult atacurilor..:D:D

-ps(xblaandy)-nu ii lua in seama..sunt invidiosi pe tine:p
 

DeletedUser

Bine de la karmanos nici nu sunt pretentii prea mari deoarece a recunoscut in nenumarate randuri ca este incepator. Ii mai reamintesc daca e nevoie ca in momentul in care am abandonat L10 cei din G.W. nu luasera nici un sat de la mine. Eu cu G.W. nu am nimic ca si trib, ce am eu este legat de modul in care anumiti membri ai acestui trib in speta tracis si cei care ii urmeaza exemplu stiu sa-si faca propaganda tribului injurand si denigrand pe ceilalti jucatori. In rest cum am spus le urez bafta desi avand in vedere fortele cu care se afla in conflict le va fi destul de greu sa reziste folosind tot aceeasi tactica care in opinia mea este una falimentara, dar din pacate din ce s-a putut observa este singura tactica pe care o stie tracis.
 

DeletedUser22378

Bine de la karmanos nici nu sunt pretentii prea mari deoarece a recunoscut in nenumarate randuri ca este incepator. Ii mai reamintesc daca e nevoie ca in momentul in care am abandonat L10 cei din G.W. nu luasera nici un sat de la mine. Eu cu G.W. nu am nimic ca si trib, ce am eu este legat de modul in care anumiti membri ai acestui trib in speta tracis si cei care ii urmeaza exemplu stiu sa-si faca propaganda tribului injurand si denigrand pe ceilalti jucatori. In rest cum am spus le urez bafta desi avand in vedere fortele cu care se afla in conflict le va fi destul de greu sa reziste folosind tot aceeasi tactica care in opinia mea este una falimentara, dar din pacate din ce s-a putut observa este singura tactica pe care o stie tracis.

eunt atacat de 2 triburi...se pare ca le e frica de mine:)) prea mariti IMMO si noobs...dc ar da 2 triburi odata intr-un simplu jucator..hmmm..rusine immo sau dc nu nobs nu sunt in stare sa ma dea la margine...frumos...


deci:-Immo jucatori care nu stiu sa dea un atac la secunda si habar nau sa faca un sat de atac=))va puteti imagina..sunt dusman cu ei si imi cer sprijin:)))ce sa mai:))

-noobs : respect total tribului si in special lui BAMSE 83
 

DeletedUser

eunt atacat de 2 triburi...se pare ca le e frica de mine:)) prea mariti IMMO si noobs...dc ar da 2 triburi odata intr-un simplu jucator..hmmm..rusine immo sau dc nu nobs nu sunt in stare sa ma dea la margine...frumos...


deci:-Immo jucatori care nu stiu sa dea un atac la secunda si habar nau sa faca un sat de atac=))va puteti imagina..sunt dusman cu ei si imi cer sprijin:)))ce sa mai:))

-noobs : respect total tribului si in special lui BAMSE 83



asta as putea sa zic si despre voi G.W....
 

DeletedUser

eunt atacat de 2 triburi...se pare ca le e frica de mine:)) prea mariti IMMO si noobs...dc ar da 2 triburi odata intr-un simplu jucator..hmmm..rusine immo sau dc nu nobs nu sunt in stare sa ma dea la margine...frumos...


deci:-Immo jucatori care nu stiu sa dea un atac la secunda si habar nau sa faca un sat de atac=))va puteti imagina..sunt dusman cu ei si imi cer sprijin:)))ce sa mai:))

-noobs : respect total tribului si in special lui BAMSE 83

Voi chiar nu intelegeti ca nu rezolvati nimic daca va plangeti pe Forum ca va ataca 2 triburi?
Din fericire nu exista nicio "Mama a ranitilor".
Cu acel mesaj (*putin editat) du-te la tracis si da-i cu Diplomatia in cap.
Serios.. chiar nu rezolvati nimic.. si pe langa asta nu vad ce-i asa de rusinos.. :\
Din punctul meu de vedere imi doresc sa ma atace 10 triburi.. dar tot nu vad care-i probleme atata timp cat am suficienta aparare.
 

DeletedUser22378

ai dreptate dar dc sa isi dea cu diplomatia in cap??? din cate vad ln are probleme...:)) nu vad dc si-ar da...rezultatele se vad mai tarziu...
 

DeletedUser

Bine de la karmanos nici nu sunt pretentii prea mari deoarece a recunoscut in nenumarate randuri ca este incepator. Ii mai reamintesc daca e nevoie ca in momentul in care am abandonat L10 cei din G.W. nu luasera nici un sat de la mine. Eu cu G.W. nu am nimic ca si trib, ce am eu este legat de modul in care anumiti membri ai acestui trib in speta tracis si cei care ii urmeaza exemplu stiu sa-si faca propaganda tribului injurand si denigrand pe ceilalti jucatori. In rest cum am spus le urez bafta desi avand in vedere fortele cu care se afla in conflict le va fi destul de greu sa reziste folosind tot aceeasi tactica care in opinia mea este una falimentara, dar din pacate din ce s-a putut observa este singura tactica pe care o stie tracis.

eu chiar nu inteleg de ce nu recunosti ca inca esti pe L10

(zici ca ai CP si nu ti sau facut satele barbare hai ca pe asta o cred)
dar pana acum nu trebuia sa ramai fara trupe?
imi tot vine raport ca esti atacat dar deocamdata nam pierdut trupele
cred ca nu sar baga nimeni sa sprijine(doar asa ca nau ce face cu trupele) un jucator care mai are 2 sate si sa lasat
dute sai minti pe cei de la gradinita
 

DeletedUser

ai dreptate dar dc sa isi dea cu diplomatia in cap??? din cate vad ln are probleme...:)) nu vad dc si-ar da...rezultatele se vad mai tarziu...

De ce avem probleme?A ca ati luat 12 sate,v-am zis bravo,mai mult de atat ce vrei sa fac.Nu ma pun eu sitter la toate conturile din granita acum sau ii dau afara pe cei care pierd sate.Pana una alta stam bine in razboiul cu voi;),avem de unde pierde:p.Mai este putin de lucru la ~L N~...

Side 1:
Tribes: ~L N~
Players:

Side 2:
Tribes: G.W.
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,659
Tabăra 2: 5,901
Diferență: 1,242

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 100
Tabăra 2: 39
Diferență: 61

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 37,640,224
Tabăra 2: 50,717,290
Diferență: 13,077,066

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 932,990
Tabăra 2: 375,318
Diferență: 557,672

image.php
 

DeletedUser

Totusi,la o lupta asa de dezechilibrata s-au pierdut multe sate...
 
Sus