Gala Premiilor 2010 - Lumea 1

DeletedUser14558

TRIBUL ANULUI 2010 : - 100 % CIRC

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - RoD

LIDERUL ANULUI 2010 : - Xena07

JUCATORUL ANULUI 2010 : - Baciuradu (pt incapatanare)

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : -

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - HD pentru puterea de a intoarce un razboi aparent pierdut

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : - CIRC

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - Jucatorii Circ

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) :- cine stie ce aduce anul nou
 

DeletedUser33660

TRIBUL ANULUI 2010 : -RY

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - HD...v-au tremurat chilotii la toti in fata lor.

LIDERUL ANULUI 2010 : - UXINI (RESTUL E CAN-CAN)

JUCATORUL ANULUI 2010 : - mladie

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : -NANMARIUS

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : -RY

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : -RY

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : -eugen1975

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) :- MegasAlexandros
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

TRIBUL ANULUI 2010 : -RY

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - HD...v-au tremurat chilotii la toti in fata lor.

LIDERUL ANULUI 2010 : - UXINI (RESTUL E CAN-CAN)

JUCATORUL ANULUI 2010 : - mladie

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : -NANMARIUS

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : -RY

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : -RY

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : -eugen1975

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) :- MegasAlexandros

mare jucator eugen asta
locul 85 eugen1975 [RY] 19,34 Mio. ce fac innobilarile astea interne din oameni!

Cand alege-ti si voi un jucator ave-ti si voi niste argumente...sate luate de la dusmani...inamici invinsi ca atacator/aparator!

si pt prietenul cu Uxini si HD...nu-i mai vad pe harta de jumate de an...ce mari lucruri au facut!
 

DeletedUser

Trebuie sa te iei de toti care nu scriu "circ, circ, circ" ?
Fiecare cu parerea lui :p.
 

DeletedUser

Va multumesc pentru nominalizari.
Se pare ca nu ne uitati asa usor pe cei din HD desi din aprilie am parasit serverul dupa o decizie comuna a celor care am crezut in spiritul tribului nostru.

Desi nu mai postez pe extern pentru ca nu mai am de'a face cu Triburile,urmaresc forumul zilnic si sunt la curent cu ceea ce se intampla pe Lumea 1.

Si pentru ca ne aflam in prag de sarabatori ,tin sa va doresc tuturor celor care inca mai joaca sa aveti parte de multe bucurii si un AN NOU mai bun pentru toti.

Cu prietenie,
Adrian.
 

DeletedUser2154

Trebuie sa te iei de toti care nu scriu "circ, circ, circ" ?
Fiecare cu parerea lui :p.

Nu ma iau de toti care nu pun circ...dar sa nu mai fie subiectivi...asa puteam sa fiu si eu sa ma pun eu ca jucatorul anului...sunt locul 1 la agresori cu un avans imens si dupa mine vin colegi din CIRC...sunt jucator de top 3 pe harta...dar insemna sa fiu subiectiv...pe mine daca ma intrebi din fiecare nominalizare pe care am facut-o pot veni cu argumente...dar zii mie ce mare jucator este eugen1975!?
 

DeletedUser4650

acuma prinzi curaj mah cu ce te-a injectat ?
pana acuma nu faceai nimica numa intern apoi alt trib alte interne



pai ce relatie sa fi cu un trib care ti-o declarat razboi ca asa vrea ??
ma cati au fost pro ry sau cum vrei sa ii zici au fost prea putini daca numeri cati au fost pe fata cu voi
normal ca pune nanmarius botu ca stie baghera ce e prin sof cand o turma de conducatori erau pe fata cu circu
problema in sof afost io nu il atac pe ala ca il cunosc daca zicea nu ataci esti nobilat era alfel tribu

Cu cine mai sa fac ceva ? Ia zii vad ca oricum te bagi in seama aiurea Adriane.. faci niste afirmatii de dragul de a le face .
Cu tine care detii nspe mii de conturi si tii trupele acasa si nu iti ajuti colegi de pe granita ? in timp ce eu pierdeam trupe la lorip altii ma jigneau si ma mascareau ....si acum ai pretentia sa vii sa imi iscoti ochii ca nu faceam nimic ?
Cu Leftergiu care vede numai conspiratii.

Cat Pentru razboiul cu CIRC pro au fost cei care nu erau pe granita ;) pe tine pe pictard oricum va durea la patina ca pierde lorip sate ...
 

DeletedUser14558

xena 07 - e putin mai saraca harta fara voi !
Sarbatori fericite si familiei tale !!!!
 

DeletedUser

mare jucator eugen asta
locul 85 eugen1975 [RY] 19,34 Mio. ce fac innobilarile astea interne din oameni!

Cand alege-ti si voi un jucator ave-ti si voi niste argumente...sate luate de la dusmani...inamici invinsi ca atacator/aparator!

si pt prietenul cu Uxini si HD...nu-i mai vad pe harta de jumate de an...ce mari lucruri au facut!

Nu mai o fi el pe harta dar atat timp cat va exista L1 UXINI si XENA07 vor ramane doua modele de lideri cum rara intalnesti chiar si in lumea reala...daca dai tu stergere in avara de clovni din circ cine o sa isi mai aduca mainte de numele tau...sticlele de bere?:D
 

DeletedUser2154

Nu mai o fi el pe harta dar atat timp cat va exista L1 UXINI si XENA07 vor ramane doua modele de lideri cum rara intalnesti chiar si in lumea reala...daca dai tu stergere in avara de clovni din circ cine o sa isi mai aduca mainte de numele tau...sticlele de bere?:D

prietene iti spun un lucru...nu am cerut si nu am sa cer vreodata sa fiu retinut daca nu voi mai exista...nici acuma nu cer sa fiu retinut...dar desi numele meu nu spune mare lucru...insipira teama printre vecinii mei dusmani...si daca nici eu nu ma pricep cum sa atac....
doi la mana...cred ca-i stiu pe Uxini si Xena mai bine decat tine....jucam impreuna cu ei pe harta de cand aveam fiecare cate un sat....si cunosc mai bine...nu vreau sa-i denigrez dar nu vreau nici sa-i laud...au facut bine o perioada dar au facut si greseli...defapt toti facem...dar pot sa le reprosez ca au cedat psihic...e un joc de anduranta si iti garantez ca la sfarsit nu se v-a spune ce mari au fost uxini si xena...vor fi cei care au terminat bine aceasta lume si cine o v-a castiga!
 

DeletedUser

TRIBUL ANULUI 2010 : - CIRC

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - NWO

LIDERUL ANULUI 2010 : - dracu din paulesti

JUCATORUL ANULUI 2010 : - loredaria

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - carismaticul

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - UNITED

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : - RY

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - rolyday

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) :- fleasca
 

DeletedUser8678

Observ ca nici aici nu va lasati de obiceiurile vechi de a arunca cu mamaliga in curtea vecinului de razboi. Nu inteleg de ce nu va puteti voi abtine de la comentarii tip:
- Ba, eu sunt cel mai tare model de jucator, mancati-as!
- Pai cum sa nu fii, daca ai sapte conturi pe lumea asta?
- Eu sunt revelatia anului 2010, ca am multe sate pe granita!
- Ba eu am mai multe sate pe granita, dar nu atac pe nimeni!!!
- Ba eu inobilez intern mai rapid ca tine!!!
- Ba eu scriu mai mult la matrimoniale ...
- ba nu, ma, ca eu l-am vazut primul pe Mos Craciun!
- Hai Dinamo!!!
...si asa mai departe ...

uite ce parere am eu in aceasta discutie:

TRIBUL ANULUI 2010 : - Cred ca mai degraba trebuia numit razboiul anului 2010, si as fi nominalizat razboiul CIRc-RY, e singurul care are "istorie" si sper ca cel mai bun sa castige ...

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - Gradi, un trib care a inceput frumos, la ideea unei mari "conducatoare", dar care s-a dezmembrat rapid, fiecare luandu-si talpasita rapid dupa propriile interese sau plecand urechea la susotelile altora.

LIDERUL ANULUI 2010 : - nu am pile la lideri, nu sunt neam de marinar, ma abtin ...

JUCATORUL ANULUI 2010 : - puyut (nu imi fortati mana ca nu spun de ce)

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - lady godiva, o tradatoare de super-clasa, castigatoare degajata la saritura cu prajina peste gardurile triburilor rivale

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - orice trib din primele 5

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : - orice trib din primele 3

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - mladie (judecand strict prin prisma clasamentului la jucatori, el e nr. 1 acum)

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) : - normal ca eu, ce credeai? Fiecare viseaza sa dea din el ce e mai bun, eu de ce as gandi altfel?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8678

am uitat sa adaug ca astazi este o zi istorica:
pe lumea 1 au ramas EXACT 1000 de jucatori!!!!!!!!!

de aceea profit si ridic paharul si va invit sa bem pentru cei 1000 care au rezistat pana acum!
Fie ca cei mai buni sa castige (si cand vor mai ramane numai 10 sa fiu si eu intre ei, sic) ...
 

DeletedUser13059

Va multumesc pentru nominalizari.
Se pare ca nu ne uitati asa usor pe cei din HD desi din aprilie am parasit serverul dupa o decizie comuna a celor care am crezut in spiritul tribului nostru.

Desi nu mai postez pe extern pentru ca nu mai am de'a face cu Triburile,urmaresc forumul zilnic si sunt la curent cu ceea ce se intampla pe Lumea 1.

Si pentru ca ne aflam in prag de sarabatori ,tin sa va doresc tuturor celor care inca mai joaca sa aveti parte de multe bucurii si un AN NOU mai bun pentru toti.

Cu prietenie,
Adrian.

xena 07 a parasit jocul numai ca este posibil ca 1 cont sa fie activ din partea voastra ... altfel un om care se lasa de atata timp nu are ce urmari zilnic forumu doar de dragu vremurilor bune


am uitat sa adaug ca astazi este o zi istorica:
pe lumea 1 au ramas EXACT 1000 de jucatori!!!!!!!!!

de aceea profit si ridic paharul si va invit sa bem pentru cei 1000 care au rezistat pana acum!
Fie ca cei mai buni sa castige (si cand vor mai ramane numai 10 sa fiu si eu intre ei, sic) ...

aici in astia 1000 se afla si vasic ? :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

xena 07 a parasit jocul numai ca este posibil ca 1 cont sa fie activ din partea voastra ... altfel un om care se lasa de atata timp nu are ce urmari zilnic forumu doar de dragu vremurilor bune


Imi dau cuvantul de om ca nu am jucat si nu joc pe niciun cont pe lumea 1 de cand am dat stergere.
Propuneri sa revin au fost si sunt dar refuz spre bucuria multora.
 

DeletedUser2154

Imi dau cuvantul de om ca nu am jucat si nu joc pe niciun cont pe lumea 1 de cand am dat stergere.
Propuneri sa revin au fost si sunt dar refuz spre bucuria multora.

ne-am bucura daca ai reveni...am si eu loc diseara pe chat?
 

DeletedUser

ne-am bucura daca ai reveni...am si eu loc diseara pe chat?

Probabil sunt si cativa care nu ar zice nu unei reveniri pe server a unuia din baietii fostului HD.

Personal am zis pas de la stergere si pas ramane.

Raul82,de pe margine vezi altfel "jocul",mult mai relaxat si nu ai cum sa nu urmaresti evenimentele de pe Lumea 1 atata timp cat ai jucat doi ani si ceva pe server.
Daca nu as fi citit macar externul ar fi insemnat ca am jucat dezinteresat,poate fara nicio placere.Insa am pus mult suflet in tot ce am facut,cu bune,cu rele,cu inerentele greseli dar si cu realizari.

Puy,tine'o tot asa ,de pe margine iti tin pumnii si tie si altor cativa care mi'ati ramas dragi indiferent de antipatiile din joc.
P.S.Tu nu mi'ai fost antipatic niciodata.
 

DeletedUser13059

pai crezi ca esti singuru care a pus , cei care au mai ramas sunt cei care au pus ceva mai mult decat niste trupe si sate la bataie .. adica si acum sunt de aia care nu vad nimic decat interne si sa se vada odata in top dar dispar incet incet si aia ..

iar faza ca nu ai fost pe niciun cont nu stiu sigur dar asa am inteles odata din niste povesti poate putin fortat inflorite..
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Haideti sa revenim la propuneri. Ma gandesc la o noua categorie de genul : MARELE PREMIU

Deci, cel care intruneste cele mai multe nominalizari primeste ... un cadou de la mine :)
 
Sus