Gala Premiilor 2010 - Lumea 1

DeletedUser5673

o noua propunere
omul cu cele mai multe conturi pe lumea 1 :))))
 

DeletedUser13059

puyut are mai multe conturi ? :O dute mai daca si el joaca ilegal atunci eu simt ca sunt trecut pe lista de mostenitori la sediu inno games
 

DeletedUser3061

enumereazale pe alea tale sau sa le enumereze nohh ca el era cu evidenta conturilor tale :)))



mai bubule dar nu crezi ca ar fi mai indicat sa iti vezi tu de tribul tau si de jucatorii tai...? nu crezi ca ar fi mai indicat sa te intereseaze mai mult de conturile tale decat ale altor jucatorii?

daca tot sugerezi cum ca ar fi jucatorii care au mai multe conturii de ce nu depui un tichet spre verificarea acestora...?

eu nu inteleg un lcuru cum puteti sa fiti atat de ipocritii...vorbiti despre x despre y sau despre z insa nu va uitati la voi mai intai? observ ca va este foarte foarte usor sa ** de alti jucatorii din alte triburi... dar de ce nu vorbiti mah si de jucatori din triburile voastre? in speta bubule de ce nu vorbesti si de cati jucatori sunt cu parola din sof si de cati joaca pe sitter tinuti pana in 90 de zile dupa care intra iara pe arola ca sa nu se duca sprijinul de la liderii tribului.... ce dracu va place asa sa o lalaiti aiurea si sa ** numai despre altii dar despre ce se intampla la voi nu vorbiti nici unu.
 

DeletedUser5673

uita-te tu in globu ala magic (adica anumiti conducatori sof sau ......... )
si iti va spune exact cati is tinuti asa
 

DeletedUser3061

nu trebuie sa ma uit pentru ca stiu deja.... dar te vad te tine atat de vehement asupra colegilor mei... si cred ca tu ar trebuii sa taci din gura si sa bagi capu in pamant... banuiesc ca stii despre ce e vorba... ca si sfat vezi-ti de juatori din sof... si lasa-i pe cei din circ in grija celor care sunt in conducerea acelui trib...

cred ca asa e cel mai corect fata de toata lumea....
 

DeletedUser4650

enumereazale pe alea tale sau sa le enumereze nohh ca el era cu evidenta conturilor tale :)))

Adriane cred ca vorbesti iar gratis tu stii foarte bine ca esti cu musca pe caciula ;) puyut ma ajuta si nu pot decat sa ii multumesc ,ca de altfel celor care o fac .

Apropo ajutal pe lorip ca nah vad cas probleme acolo ;))
 

DeletedUser11365

dezamagirea anului 2010 (jucator) : - uscatelu

nu stiu de ce s-a lasat steli de l1,dar stiu ca,in acelas timp in care era rang 1 pe l1,era si rang 3 pe l2,unde avea granita relativ mare..la moment dat a fost si locul 1 la inamici invinsi pe l2..nu cred ca poate fi o dezamagire ca jucator..daca joaca,e unul din cei mai buni jucatori de pe .ro...
 

DeletedUser5673

Adriane cred ca vorbesti iar gratis tu stii foarte bine ca esti cu musca pe caciula ;) puyut ma ajuta si nu pot decat sa ii multumesc ,ca de altfel celor care o fac .

Apropo ajutal pe lorip ca nah vad cas probleme acolo ;))

sunt nu e buna organizarea nu a mai scris unde trebuie trimis trupe
 

DeletedUser

Daca ar fi sa acordam premii "Celor mai ..." pe anul 2010, voi ce preferinte ati avea :

TRIBUL ANULUI 2010 : - clar este CIRC

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - poate GRADI

LIDERUL ANULUI 2010 : - sunt destui cei care au stiut sa si tina membrii uniti

JUCATORUL ANULUI 2010 : - depinde din ce perspectiva se face aceasta analiza merg pe mana lui WILD4SOUL

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : -nanmarius

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - circ desi sunt putin subiectiv

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : - circ si ry

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - WILD4SOUL

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) :- poate eu cine stie ....nu pot sa spun ca x sasu y ....as merge pe mana lui vasic...:D
 

DeletedUser

TRIBUL ANULUI 2010 : Banuiesc ca... CIRC

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : SOF (desi au stat un an si ceva pe Locul 1 pe L1)

LIDERUL ANULUI 2010 : Xena07 / Uxini

JUCATORUL ANULUI 2010 : Baghera (e omniprezent altu nu are cum sa fie aici ca jucator al anului)

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : uscatelul

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : CIRC (au ajuns cat China din ce erau)

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : nici o surpriza

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - WILD4SOUL

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) : fass... (unu mic care sa innobileze intern pe altu mare ca vezi doamne la randul lui era odata mare si are destui nobili ca sa ia satele repede)

--------------------------------------

Sarbatori fericite tuturor jucatorilor activi de pe L1. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

nu stiu de ce s-a lasat steli de l1,dar stiu ca,in acelas timp in care era rang 1 pe l1,era si rang 3 pe l2,unde avea granita relativ mare..la moment dat a fost si locul 1 la inamici invinsi pe l2..nu cred ca poate fi o dezamagire ca jucator..daca joaca,e unul din cei mai buni jucatori de pe .ro...

locul - 3th May 2008 deci nu are treaba cu 2010, la agresori pe L2 nu a fost niciodata pe locul 1 pt ca stiu situatia de acolo am jucat si eu si tin legatura cu fostii mei colegi!
 

DeletedUser11365

locul - 3th May 2008 deci nu are treaba cu 2010, la agresori pe L2 nu a fost niciodata pe locul 1 pt ca stiu situatia de acolo am jucat si eu si tin legatura cu fostii mei colegi!

am zis inamici invinsi,nu agresori...si-mi sustin in continuare ideea..nu poate fi o dezamagire ca jucator,pentru ca stia triburi cand multi de aici atacau cu apararea
 
Sus