Gala Premiilor 2010 - Lumea 1

DeletedUser13059

TRIBUL ANULUI 2010 : - CIRC

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - DST *20 ianuarie 2010 a fost ultima zi ...

LIDERUL ANULUI 2010 : - CIRC *pentru ca sunt prea multi de enumerat si nu fac discrimare sa ma trec pe mine primu ca se supara restu...

JUCATORUL ANULUI 2010 : - mladie *doar a termina anul pe rang 1 deci a bagat interne ca un adevarat jucator de top ..

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - raul82io *se stie ..

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - CIRC

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : - depinde in ce sens sus sau jos ... oricum de urmarit sunt cele de la rang 2 in jos ca rang 1 ramane neschimbat

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - mariusradu ???!!!

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) :- raul82io *nu ii o auto-lauda ii o demonstratie data unora ca sa vada ca NU IS NOOBU ALA CARE O PIERDUT 30 SATE SAU CAT IN FATA LA RY CA IMI ERA LENE SA BAG SPRIJIN IN SATE ... asa

fac o mista statistica de unde voi pleca in 2011*

Rang=38
Agresori=30,264,527 Mil -rang=34
Aparatori=29,212,489 Mil -rang=57
Total=59,477,016 Mil -rang=37
Sate=1506


Asa arata acum , la anul va promit o diferenta in care mi se va ridica o statuie in mijlocul cortului CIRC


Sarbatori fericite tuturor si numai bine ...
 

DeletedUser15028

TRIBUL ANULUI 2010 : - CIRC

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : -HD SAU H@IT@ SAU cum vretzi sa ii mai sunetzi.acel delete lasa de dorit si e cam cu ceva semn de intrebare

LIDERUL ANULUI 2010 : -baghera2005 pt ca a stiut cum sa isi mobilezeze playerii din echipa

JUCATORUL ANULUI 2010 : -incontestabil puyut cei din granitza stiu bine de acest lucru

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : -nanmarius desi nu a surprins pe nimeni gestul sau .era de asteptat mai de demult timp acest lucru!

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : -UNITED PT ca au stiut sa isi urmareasca interesul tribului si au crescut frumos.

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : - circ si united

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : -P.G. a avut si impliniri si dezamagiri dar cred ca si-a gasit drumul .

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) :- DOGGERMANU :)
 

DeletedUser

Vor face moderatorii un "sondaj de opinie", asa cum au promis? Eu zic ca ar fi interesant, altfel nu-si au rostul toate nominalizarile acestea.
 

DeletedUser35819

TRIBUL ANULUI 2010 : - CIRC

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - RoD

LIDERUL ANULUI 2010 : - Baghera2005

JUCATORUL ANULUI : - Baghera2005 (a crescut foarte frumos in k29)

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - Parmafm (a distrus si tribul RoD si Nippon)

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - Tot tribul circ

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : - Toate

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - Sunt destul de multi

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) :- Puteti sa imi urmariti chiar contul meu :)
 

DeletedUser2147

TRIBUL ANULUI 2010 : - CIRC(dupa ce in 2009 aveam probleme mari cu DST, o duceam cam rau si cu RY, am reusit in 2010 sa ajutam la destramarea DST, am echilibrat si luat initiativa cu RY pe nord, si sudul hartii, partea de est, ne apartine acum in totalitate)

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - SOF(v-ati batut joc de SOF, cel de temut pe care il stiam cu totii), NWO( nu inteleg ce mai cauta pe harta)

LIDERUL ANULUI 2010 : - greu de spus, nu cunosc prea bine united si newage, dar intre liderii celor 2 triburi as alege

JUCATORUL ANULUI 2010 : - wild4soul (nu argumentez decat daca crede cineva ca e nevoie)

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - sunt multi, sa zicem ca uscatelul

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - United

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : nu voi spune CIRC pentru a nu mi se spuneca sunt subiectiv, dar UNITED si NEWAGE sunt triburi de urmarit

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : -

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) :-
 

DeletedUser38779

tribul anului.....cred ca circ...liderul anului ..baghe ....dar hay sa va spun ceva ...am vazut pe cineva dintr-un trib anume ca se lauda pe forum ca e in top la inamici invinsi..desi are cateva milioane bune trecut de 12....eu pe o anumita lume am 8 milioane si sincer am mai mult decat el la inamici invinsi nu vreau sa se supere....baghe are o ** ...nu jucam sim city...pacat ca jocul asta incepe sa dea in plictiseala .cineva de pe l6 spunea "abia astept sa termin jocul sa stiu ca am dus treaba la bun sfarsit"si nu e decat un joc ...spor la sate !!!
 
Sus