Gala Premiilor 2010 - Lumea 4

DeletedUser

Tema preluata de pe Lumea 1

Daca ar fi sa acordam premii "Celor mai ..." pe anul 2010, voi ce preferinte ati avea :


TRIBUL ANULUI 2010 : -

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : -

LIDERUL ANULUI 2010 : -

JUCATORUL ANULUI 2010 : -

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : -

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : -

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : -

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : -

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) :-

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si cum ar trebui sa desemnam castigatorii ? Facem propuneri, bagam un vot ?
 

DeletedUser8266

Fiecare isi spune propunerile lui ...probabil...si la final se trage linie.
 

DeletedUser

Tema preluata de pe Lumea 1

Daca ar fi sa acordam premii "Celor mai ..." pe anul 2010, voi ce preferinte ati avea :


TRIBUL ANULUI 2010 : -Master - statistica lor cu Armada e incredibila, ma mir ca mai au nobili :))

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : -Armada - au renuntat cu prea multa usurinta la nord dupa ce s-au batut cu pumnul in piept pentru ei

LIDERUL ANULUI 2010 : - comy the bad - multa rabdare mai are omul asta sa le invarta pe toate, felicitari pana acuma

JUCATORUL ANULUI 2010 : - The Good - innobileaza puiule innobileaza, isi merita locul :)

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - tarleaa - l-am rupt pe granita, a ajuns sa-si dea satele la jucatori la care avem moral 35%, extrem de slab pentru milioanele pe care le are

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - Raflo - s-au trezit si ei intr-un final ce aliat au in Armada. PS: ca si cometariu la ce zice gasti: Armada a refuzat sa-si concedieze jucatorii proveniti din DEF nu sa atace Raflo, foarte foarte mare diferenta, sa atace Raflo au fost deacord din primul minut.

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : - Master - real locul 1 e al lor, Armada sta fictiv pe primul loc prin innobilari interne

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - Reza - prietenii stiu de ce, isi bate joc de dusmanii din jurul lui, au ramas aia fara reactie :p

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) :- Iti zic peste o saptamana :))


Printre linii ...
 

DeletedUser

TRIBUL ANULUI 2010 : - Master

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - Armada/Raflo(Daca analizam mai in profunzime, Armada nu a pierdut atat de mult, cat a cedat Raflo, tribul care dupa disparitia DEF a controlat, teoretic, coltul de N-E)

LIDERUL ANULUI 2010 : - Velni & Comy the Bad si Cgal, pentru ca nu doar si-au condus triburile, ci au reusit sa pastreze o frumoasa alianta.

JUCATORUL ANULUI 2010 : -Mariusa34, Geani 29,The Good si viktor 2007(lucyk).

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : -Mc. Becks, nu a fost in stare sa pastreze o diplomatie, a distrus alianta ce tinea Nordul la putere si apoi s-a lasat si el.

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : -Divin, mereu proaspeti, mereu aproape si intotdeauna stiind ce doresc, pe L 4 din prima zi si sigur pana in ultima zi a serverului.

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : -DEF, trib tampon intre Armada/Master, au pierdut odata prin abandon, acum incearca sa devina o piesa interesanta intr-un balet al gigantilor. Oare vor avea o linie clara?

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - chiar fiind lipsit de modestie, Expurtucontabil-TW-stats arata ca sunt jucatorul cu cele mai multe sate cucerite, chiar daca pe finalul anului am mai redus turatiile, am recuperat sutele de sate pierdute pentru ca am avut o pozitie clar contra Armada, intrand in Master dela inceput, intr-o mare rosie, am pastrat prieteniile cu cei adapostiti prin armada si cand frontul a permis-o i-am adus spre noi, aproape am facut turul L4, imi mai trebuie un singur salt si lucrez la asta, pe acelasi cont.

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) :- The Patriot , revine plin de pofta de joc, si probabil de nobili.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu trebuie sa ma multumiti pe mine,nu pt asta e forumul extern :)
 

DeletedUser38652

TRIBUL ANULUI 2010 : - =GTC=

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : -Armada cand vrea cineva sa ii ieie sate nu e greu stie de unde sa ieie de la Armada :))

LIDERUL ANULUI 2010 : -cgal fara dar si poate :)

JUCATORUL ANULUI 2010 : - Aladin cel Mare ; Robertone ; cgal au mutat doar o granita cu 2 continente

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - vertigo; lawyero :( pacat faceau echipa buna

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - =GTC= ; Master :) au dominat lumea 4

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : - =GTC= a demonstrat ca poate si in 2010

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - Aladin cel Mare

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) :- Robertone chiar daca are bacu anu asta :))
 

DeletedUser25671

Bun atunci playeri si triburile au fost alese pentru gala acuma haideti cu premiile :))))
 
Sus