Gala premiilor 2011 - Lumea 11

  • Autor subiect DeletedUser35749
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35749

Daca ar fi sa acordam premii "Celor mai ..." pe anul 2011, voi ce preferinte ati avea :

TRIBUL ANULUI 2011 : -

DEZAMAGIREA ANULUI 2011 (TRIBURI) : -

LIDERUL ANULUI 2011 : -

JUCATORUL ANULUI 2011 : -

DEZAMAGIREA ANULUI 2011 (JUCATOR) : -

REVELATIA ANULUI 2011 (TRIBURI) : -

PROPUNEREA ANULUI 2012 (TRIBURI DE URMARIT) : -

REVELATIA ANULUI 2011 (JUCATOR) : -

PROPUNEREA ANULUI 2012 (JUCATOR DE URMARIT) :-
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35216

TRIBUL ANULUI 2011 : ~INQ~ & =INQ= (familia care domina lumea)

DEZAMAGIREA ANULUI 2011 (TRIBURI) : WAR & T3@P@ (triburile care mai mult au vorbit decat au facut)

LIDERUL ANULUI 2011 : dmada

JUCATORUL ANULUI 2011 : zgubea

DEZAMAGIREA ANULUI 2011 (JUCATOR) : floris14 , 2805 si MH76BOD

REVELATIA ANULUI 2011 (TRIBURI) :~INQ~

PROPUNEREA ANULUI 2012 (TRIBURI DE URMARIT) : - (nu cred ca se mai poate vorbi de asa ceva pe lumea asta)

REVELATIA ANULUI 2011 (JUCATOR) : genevieve2011 (a plecat de la 0! si a reusit sa se bata de la egal cu t3@p@)

PROPUNEREA ANULUI 2012 (JUCATOR DE URMARIT) : genevieve2011
 

DeletedUser41259

ati uitat de admin-jucatorul anului 2011 :asasyn007-gogeaMitu (care fie vorba intre noi,inseamna rusinea jocului)
 

DeletedUser35216

de ce? ca te-am scos la marginea hartii?
eu stiu ca tu nu stii sa pierzi! dar te rog sa iti versi frustrarile in alta parte!
 

DeletedUser41259

gogule,nu tu mai scos la marginea hartii....ci admin-jucatorul m-a scos(sunt multi fraieri care nu inteleg acest lucru)....decat sa fiu scos din trib, dupa 3 ani, pentru inactivitate (cum de altfel faci in ultima vreme) mai bine sa fiu banat...
eu stiu sa pierd,de aceea mi-am expus punctul de vedere in fata adminilor...oricum,raman la parerea mea(referitor la L11) ca ai jucat marlaneste....
 

DeletedUser35216

=)) tu nu ai nici o continuitate! nici macar in ura pentru mine!
alegi doar punctul de vedere din care eu par cel rau... cine spunea, mai acum cateva luni, ca INQ-ul tine conturi moarte in trib?
cine spunea ca stam pe cate 4 conturi???
acum ma acuzi ca innobilez conturile inactive...
ai crezut ca eu glumesc cand am spus ca "locul actual in trib nu iti ofera garantia ca termini lumea"
tu ai lasat sa se stearga contul! pentru ca avea o galagie de sate pierdute la INQ!
intre 04.10.2011 (cand ai facut scandalul pe forum) si 29.10.2011 (cand ai parasit tribul ca te ai sters) sunt 25 de zile! asa ca nu te mai lauda cu banarea ta!
am jucat cum am stiut eu mai bine. nu stiam ca exista codul bunelor maniere pe triburile... nu am injurat, nu am jignit cu numele satelor sau la profilul de joc...
daca am avut ceva cu cineva... am lansat atacuri :D
problema a aparut in momentul in care am ajuns langa voi... si asta pentru ca m-ati subestimat! nu v-ati inchipuit niciodata ca e chiar asa de greu in granita cu mine :D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus