Gala Premiilor l26

  • Autor subiect DeletedUser35377
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38759

Din ce se vede e pe + in fata voastra deocamdata ea are ceva de spus contra voastra :)
 

DeletedUser9398

Frysk fii serios...Nu cred ca de cand a inceput L26 Annya a atacat vreodata cu vreun sat full. Sunt zeci de rapoarte dovada pe forumul Norok la care voi (zen) aveti acces de mult.
Agresor: Annya18
Origine: 137 Fulgi de ciocolata (485|560) K54

Număr: 0 0 3210 0 0 1202 39 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 3210 0 0 1202 39 0 0 0 0 0

Ea cam asa ataca pe zid 19. Daca o rogi pe Ingerasa iti arata ea forumul nostru si sa te minunezi acolo la atacurile din partea Annyei. Daca vrei o reveletie ca jucator pe 2011 de la voi, l as propune pe kommodoro.


zekmes....fryska joaca pe contul ala...e co-player...se lauda singur :)))
 

DeletedUser

Andrei ...nu a fost revelion si craciunul pe rit vechi la voi ?

Vad ca nu s-au taiat purcelusi anul asta nici pe la voi ;)


Slayer + fryshka = anya 18 ...se lauda singuri saracii, ce sa faca daca nimeni nu-i baga in seama :))


Pe anya nu s-a organizat niciodata atac serios, pe ea/el ....au fost date atacuri pe acel cont numai ca sa se inobileze conturile de langa, ceea ce s-a si intamplat !
Probabil de asta are statistici pozitive, dar asta e un joc mai complex ...aici conteaza grupul .... norok vs zen ...unde ,va cam rupeti dinti ...macar cu anya sa va laudati si voi :)
si apropo intrebatii mai in particular pe jucatorii care joaca acolo ei stiu dc nu au fost atacati si despre ce e vorba ;)


hai , NoRok copii :)




upps ...iar am confundat tema ...am uitata ca aici e tema aia frumoasa unde fiecare isi lauda tribul lui ...prietenii lui, in unele cazuri si pe el insusi...etc ...
Spor la treaba baieti :))
 
Ultima editare de un moderator:

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Indiferent daca joaca sau nu, ca si statistica e pe + si se pare ca va cam da clasa la orice ora

Statisticile nu arata chiar clasa...

Parte 1:
Jucători: Annya18
Parte 2:
Triburi: NoRok, NoRok., NoR0k.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 10
Diferență: 4

In schimb sunt jucatori cu jumatate din punctele ei care dau clasa...

Parte 1:
Jucători: oupps
Parte 2:
Triburi: ZEN, Zezeni, ZUZU, NRV

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 5
Diferență: 19

Parte 1:
Jucători: karina53
Parte 2:
Triburi: ZEN, Zezeni, ZUZU, NRV

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 39
Tabăra 2: 12
Diferență: 27

Si mai sunt dar nu mai caut. Asa ca ce da annya nu as numi clasa.
 

DeletedUser26741

zekmes ai prins curaj?
la inceput erai nesigur chiar temator as spune
ai ales bine acum
baietii din norok (cel putin o parte) stiu sa joace in echipa
succes
 

DeletedUser38759

Sunteti buni ma, ce sa zic, nu uitati ca va bateti minim 7-8 conturi acolo cu annya asa ca nu va mai dati rotunzi ca daca atacati 1 vs 1 din tot tribul norok nici zidul nu reusiti sa-l miscati asa ca nu va mai dati mari pe extern ca nu pacaliti pe nimeni. patnosky tu cand o sa fi in stare sa ataci singur, sa ma anunti pana atunci spor la ce faci tu ca de jucat nu o faci.

Si tu zekmes, 1-0 pt statistica daca vrei sa o luam altfel, annya are granita cu mai multe conturi si totusi e pe + cu voi asa ca, ce va laudati daca unii din zen nu fac treaba, nu inseamna ca nu stiu sa joace poate n-au timp si pun mai presus viata decat jocul, faceti treaba pe joc daca vreti sa dovediti ceva nu pe forum, aici toti nubi pot dovedi ca stiu..ce? sa scrie :))

P.S Blenis tu cine zici ca esti ca n-am auzit de tn ? ;) oricum esti neinteresant deocamdata, app am un catel cu numele asta ti-am zis?:))

Cojacel succes le urez si eu la cei care joaca frumos si stiu sa joace in echipa si mai ales dand dovada de respect ca pana la urma e doar un joc si nu vorbind sa se afle in treaba ca altii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sunteti buni ma ce sa zic nu uitati ca va bateti minim 7-8 conturi acolo cu , contu annya asa ca nu va mai dati rotunji ca daca atacati 1 vs 1 din tot tribu norok nici zidu nu reusiti sal miscati asa ca nu va mai dati mari pe extern ca nu pacaliti pe nimeni patnosky tu cand o sa fi in stare sa ataci singur sa ma anunti pana atunci spor la ce faci tu ca de jucat nu o faci.

Si tu zekmes 1-0 pt statistica daca vrei sa o luam altfel annya are granita cu mai multe conturi si totusi e pe + cu voi asa ca ce va laudati daca uni din zen nu fac treaba nu inseamna ca nu stiu sa joace poate nau timp si pun mai presus viata decat jocu faceti treaba pe joc daca vreti sa dovediti ceva nu pe forum aici toti nubi pot dovedi ca stiu..ce? sa scrie :))

P.S Blenis tu cine zici ca esti ca nam auzit de tn ;) oricum esti neinteresant deocamdata app am un catel cu numele asta ti-am zis?:))

Cojacel succes le urez si eu la cei care joaca frumos si stiu sa joace in echipa si mai ales dand dovada de respect ca pana la urma e doar un joc si nu vorbind sa se afle in treaba ca altii.

Si uite de ce se duce in jos tara asta...:confused:
O carte de limba romana,un DEX,mai citim si noi?:D
 

DeletedUser8343

Slayer + fryshka = anya 18 ...se lauda singuri saraci ce sa faca daca nimeni nui baga in seama :))
Pe anya nu sa organizat niciodata atak serios pe ea/el ....au fost date atakuri pe acel kont nu mai k sa se inobileze konturile de langa, lukru kare a fost reusit mereu!

Ia ghici ce, jucatorul Blenis nici nu exista pe L26! Sa zicem totusi ca esti vreun bagator de seama pe acolo.. :)
Voi nu stiti sa faceti statistica pozitiva decat la organizate? In cazul asta ce pot spune, e cea mai penibila scuza pe care o pot auzi la acest moment.
Eu aici nu vorbeam de ce fac alti jucatori ca asa gasesc si eu cu statistici pozitive in granita voastra de la noi care va dau peste nas...Ati comentat ca annya a fost votat ca revelatia anului si nu v-a convenit..pai sustineti frate cu argumente despre jucatorul respectiv nu despre ce fac altii in comparatie cu el.
 

DeletedUser9398

Sunteti buni ma ce sa zic nu uitati ca va bateti minim 7-8 conturi acolo cu , contu annya asa ca nu va mai dati rotunji ca daca atacati 1 vs 1 din tot tribu norok nici zidu nu reusiti sal miscati asa ca nu va mai dati mari pe extern ca nu pacaliti pe nimeni patnosky tu cand o sa fi in stare sa ataci singur sa ma anunti pana atunci spor la ce faci tu ca de jucat nu o faci.

Si tu zekmes 1-0 pt statistica daca vrei sa o luam altfel annya are granita cu mai multe conturi si totusi e pe + cu voi asa ca ce va laudati daca uni din zen nu fac treaba nu inseamna ca nu stiu sa joace poate nau timp si pun mai presus viata decat jocu faceti treaba pe joc daca vreti sa dovediti ceva nu pe forum aici toti nubi pot dovedi ca stiu..ce? sa scrie :))

P.S Blenis tu cine zici ca esti ca nam auzit de tn ;) oricum esti neinteresant deocamdata app am un catel cu numele asta ti-am zis?:))

Cojacel succes le urez si eu la cei care joaca frumos si stiu sa joace in echipa si mai ales dand dovada de respect ca pana la urma e doar un joc si nu vorbind sa se afle in treaba ca altii.

asa e amice...esti bun...felicitari ...ma inclin in fata ta zeulei :))
 

DeletedUser12439

Sunteti buni ma, ce sa zic, nu uitati ca va bateti minim 7-8 conturi acolo cu annya asa ca nu va mai dati rotunzi ca daca atacati 1 vs 1 din tot tribul norok nici zidul nu reusiti sa-l miscati asa ca nu va mai dati mari pe extern ca nu pacaliti pe nimeni. patnosky tu cand o sa fi in stare sa ataci singur, sa ma anunti pana atunci spor la ce faci tu ca de jucat nu o faci.

Si tu zekmes, 1-0 pt statistica daca vrei sa o luam altfel, annya are granita cu mai multe conturi si totusi e pe + cu voi asa ca, ce va laudati daca unii din zen nu fac treaba, nu inseamna ca nu stiu sa joace poate n-au timp si pun mai presus viata decat jocul, faceti treaba pe joc daca vreti sa dovediti ceva nu pe forum, aici toti nubi pot dovedi ca stiu..ce? sa scrie :))

P.S Blenis tu cine zici ca esti ca n-am auzit de tn ? ;) oricum esti neinteresant deocamdata, app am un catel cu numele asta ti-am zis?:))

Cojacel succes le urez si eu la cei care joaca frumos si stiu sa joace in echipa si mai ales dand dovada de respect ca pana la urma e doar un joc si nu vorbind sa se afle in treaba ca altii.

mai penibil de atit poti sa fii? si iti zic eu, care iti sint aliat probabil
 

DeletedUser

Ia ghici ce, jucatorul Blenis nici nu exista pe L26! Sa zicem totusi ca esti vreun bagator de seama pe acolo.. :)
Voi nu stiti sa faceti statistica pozitiva decat la organizate? In cazul asta ce pot spune, e cea mai penibila scuza pe care o pot auzi la acest moment.
Eu aici nu vorbeam de ce fac alti jucatori ca asa gasesc si eu cu statistici pozitive in granita voastra de la noi care va dau peste nas...Ati comentat ca annya a fost votat ca revelatia anului si nu v-a convenit..pai sustineti frate cu argumente despre jucatorul respectiv nu despre ce fac altii in comparatie cu el.

Draga, cu riscul de a repeta replica antevorbitorului iti spun ....tu poti fi mai penibila de atat?!?!?

te rog nu raspunde .... Intrebarea e retorica ;)
....sti vorba aia "filozof ramai" ;)



p.s. Andrei ...cum era tata vorba aia .... "aoleu ....balena ...scapa cine poate " =)) =)) =)) =))

guiti...guiti...guiti...guiti... =)) =)) =)) =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9398

blenis baiete numai scriu nimik ca mi se sterge dupa cum observ...las adminii sa isi faca treaba lor atat aici cat si pe L26...Sanatati voua!!!
 

DeletedUser

nu vrei sa sti cate mi se sterg si mie ....dar asta e reformulam iar ...guiti ...guiti =)) =)) =))

ei cu ale lor noi cu ale noastre =))
 

DeletedUser

Si uite de ce se duce in jos tara asta...:confused:
O carte de limba romana,un DEX,mai citim si noi?:D

aline pe tine te vad baiat isteti cu dex ,cu alea ,alea ...ajutama si pe mine te rog dam si mie din Dex definitia pt cuvantul "scroafa" ...am un pariu cu niste baieti si vreau sa stiu daca il pierd sau nu ;)
 

DeletedUser

aline pe tine te vad baiat isteti cu dex ,cu alea ,alea ...ajutama si pe mine te rog dam si mie din Dex definitia pt cuvantul "scroafa" ...am un pariu cu niste baieti si vreau sa stiu daca il pierd sau nu ;)

SCROÁFĂ, scroafe, s. f. 1. Femela porcului (sau a mistrețului). ◊ Expr. S-a suit scroafa în copac, se spune despre un parvenit înfumurat. ◊ Compus: scroafă-de-baltă = pasăre din ordinul picioroangelor, cu pene roșcate, pe alocuri negre (Ardetta minuta). ♦ Epitet injurios la adresa unei femei (nesimțite, fără caracter etc.). 2. Lovitură la jocul de biliard executată rău, dar care, din întâmplare, nimerește bine. – Lat. scrofa.

rezolvat!:D
 

DeletedUser

Sunteti buni ma, ce sa zic, nu uitati ca va bateti minim 7-8 conturi acolo cu annya asa ca nu va mai dati rotunzi ca daca atacati 1 vs 1 din tot tribul norok nici zidul nu reusiti sa-l miscati asa ca nu va mai dati mari pe extern ca nu pacaliti pe nimeni. patnosky tu cand o sa fi in stare sa ataci singur, sa ma anunti pana atunci spor la ce faci tu ca de jucat nu o faci.

Si tu zekmes, 1-0 pt statistica daca vrei sa o luam altfel, annya are granita cu mai multe conturi si totusi e pe + cu voi asa ca, ce va laudati daca unii din zen nu fac treaba, nu inseamna ca nu stiu sa joace poate n-au timp si pun mai presus viata decat jocul, faceti treaba pe joc daca vreti sa dovediti ceva nu pe forum, aici toti nubi pot dovedi ca stiu..ce? sa scrie :))

P.S Blenis tu cine zici ca esti ca n-am auzit de tn ? ;) oricum esti neinteresant deocamdata, app am un catel cu numele asta ti-am zis?:))

Cojacel succes le urez si eu la cei care joaca frumos si stiu sa joace in echipa si mai ales dand dovada de respect ca pana la urma e doar un joc si nu vorbind sa se afle in treaba ca altii.

Daca te bate stresul pe joc lasa-te
oricum fiecare trib are strategia lui poti sa imi faci un favor
Nu mai posta pe forumul extern nu de alta dar ma plictisesti rau


PS cine-i scroafa ??? ca-s curios rau
 

DeletedUser

Clasicii ..aş dori să nu ne băgăm în aceste discuţii să fie bine pentru toţi .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus