Gala Premiilor l26

  • Autor subiect DeletedUser35377
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

hh

"Nu ma bag in contul tau sa-ti explic cum sa ti-l aranjezi" pai si tu stii sa joci ?

Daca esti in zona mea...incepi sa vorbesti cand o sa fi pe plus versus Annya18...pana atunci ciocu mic si joc de glezne.Mai faceti 5 triburi si mai veniti inca 20 dintre cei mai buni langa mine...poate asa ajungeti pe plus.

ascanyo...ma amice nu am auzit de tine si probabil ca 90% din jucatorii buni habar nu au cine dreacu esti.

Nu doare adevarul e faptul ca ai inceput sa arunci cu noroi in mine tu primul,nu eu am inceput sa comentez aiurea.
Am zis ca vin la voi ca sa castig teren...asta e strategie amice,v-am prostit in fata si voi a-ti luat-o de buna.

PNA personal nu o sa am niciodata cu nimeni din vreun trib dusman sa stii asta de la mine.
Chiar nu imi doresc sa fiu apreciat de tine...e deajuns sa fiu apreciat de colegii mei din trib,caci cu ei joc.
 

DeletedUser

Ete noua generatie e cu alta gandire , renoble , dodge sau strategiile s-au invechit ... La putere au ajuns PNA-urile personale si "joaca" dupa miezul noptii au ajuns sa fie mai "cool"

Nu vad decat frustrare ca nu faceti fata la joc...asta reiese si veniti pe extern sa patati un nume impotriva caruia de la inceputul jocului nu stiti decat MINUS.

Ce a fost si ce a ajuns jocul asta ... tradarile sunt la ordinea zilei din pacate

Eu tradez?
Daca o faceam aveam mai multe lumi castigate decat ai jucat tu.

Vad 3 lumi 3 nick-uri diferite...asta nu inseamna decat jucator de duzina.Iar pe 26 sigur ai al 4-lea nick.Supeeer
Tu nici nu ar trebui sa poti sa postezi la aceasta sectiune.

Daca tot te dai mare...zi numele tau de pe joc te rog.

Pana acum la statistici aveti minus 12 sate toate triburile voastre si nici 1 jucator cu statistica pozitiva impotriva mea.

Concluzie :mai bine taci cand esti depasit decat sa te faci singur de ras
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16195

Si tu esti jucator mare ? =)))

Iar ai obiceiul sa scrii mult si prost (iar asta ma plictiseste)
 

DeletedUser38759

Si tu esti jucator mare ? =)))

Iar ai obiceiul sa scrii mult si prost (iar asta ma plictiseste)

Si tu esti penibil si plictisitor atat timp cat nu iti zici numele sa vedem cu cine discutam asta daca nu iti este frica ca poate esti atacat cine stie.
 

DeletedUser16195

Spuneti ca aveti spioni in familia Norok dar nu stiti cu cine vorbiti .... v-am prins cu minciuna .
 

DeletedUser

nu avem spioni la voi ca altfel va luam 10 sate pe noapte
Doar ca unii cand vad "inteligenta" voastra mai ne trimit mesaje sa ne arate cu cine joaca in trib...daca si ei rad de voi noi cum am putea sa nu o facem.
 

DeletedUser16195

Ce sa zici si tu ca sa te scoti :)

Ieri puteai spune orice...Chiar si adevarul. Oricum, nimeni nu te crede !
 

DeletedUser

TRIBUL ANULUI 2011 : Clasic (:)))

DEZAMAGIREA ANULUI 2011 (TRIBURI) : Akatsuki family

LIDERUL ANULUI 2011 : radu cristiano

JUCATORUL ANULUI 2011 : doeion

DEZAMAGIREA ANULUI 2011 (JUCATOR) : Origins(farmeaza prea mult)

REVELATIA ANULUI 2011 (TRIBURI) : RIP

PROPUNEREA ANULUI 2012 (TRIBURI DE URMARIT) : RIP

REVELATIA ANULUI 2011 (JUCATOR) : DarthNinja & co.

PROPUNEREA ANULUI 2012 (JUCATOR DE URMARIT) : magnatu


Ma scuzati da...unde e marele clasic?:)))
Asa e , suntem o mare dezamagire dar...nu stiu daca noi suntem sau voi...incepand de la PNC(sau cum va numeati) pana la clasic

Am intrat putin pe L26 sa vad maretul MOH si vad a e format din marii clasici si bunii EoeL
V-ati plimbat in toate triburile sa stati pe harta...asta inseamna pentru voi sa fiti buni
Noi macar am avut demnitate si nu am fost tradatori de elita !

Singurul lucru care l-am facut si il regret si..nu am fost corect e la fuziune . Nu am discutat cu ZEN

Clasic o sa fie tribul anului cand nu o sa se mai chinuie zile intregi sa ia sate goale...
Defapt nu clasic...partea de N a clasicului

Succes in continuare celor ce au coloana vertebrala
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus