Gazeta tribala

HYWYK

member
Scor reacție
0
@urssmircea scripturile de mai sus le ai cumparat împreună cu contul Bisnitaru?
Apropo, analfabetule, ca tot vorbeai mai sus de gramatica:
"Cand VA facut chinezu..."
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
@urssmircea scripturile de mai sus le ai cumparat împreună cu contul Bisnitaru?


multumesc de confirmare :)))) sa nu vina altu de la voi sa zica ca nu stie ce sunt alea ;)


deci lumile castigate pana acum de le aveti la profil sunt castigate corect ?



cat despre contul bisnitarul, nu a fost cumparat, a jucat cu mine pe 68 si a inchis lumea cu trib facut pe harta, a fost prima lui lume inchisa, cu dk, a tot jucat si nu a inchis nimic pana acolo.... nu a vrut sa ramana pana la capat si am tot tras de el sa stea pentru ca la mine nu era cu locuri promise si impartit de locuri cu alte triburi la final, cine a jucat a inchis si omul a ramas cu noi si mai departe unde a mai inchis o lume, pe 72... iar dupa stiti si voi ce ati vorbit si cum ati facut misto de el si ce patise pe aici cu un alt jucator... dar voi colegi adevarati ati preferat sa radeti si sa va bateti joc de situatia in care ajunsese atunci..... contul a fost lasat sa joace cine doreste si pofteste, dupa cum poti sa si vezi pe tw nu i-am luat satele nicaieri unde a jucat cu mine, deci de unde pana unde tot bagati asta cu cumparatul ? a fost moca, iar pozele cu scripturi si alte chestii sunt bonus ca sa am aici cateva chestii interesante despre istoricul vostru (trib de top .ro) asa suntei in top, dar pana acum ati aratat ca si cu astea nu va merge prea mult, noroc ca vin academiile rs cu academiile lor de va mai scoate din kkt pe cate o lume


hai spor la joaca si mergeti la biserica sa puneti lumari, poate va baneaza tt toata harta sa puteti castiga o lume, ati ajuns dreq la lumea 85 si inca nu ati fost capabili sa inchideti o lume singuri, mereu academia altora iar pe ultima ati mers cu miloaga la rs sa lase doar numele dk sa apareti si voi solo acolo doar ca tot degeaba :)) daca nu se afla asta poate era altfel, dar cand o stie tot serverul este cam trist
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Inainte sa mai acuzi mai bine te duci si te informezi , doar pe o singura lume am luat 2 banuri ( L80 ) ambele pentru sate innobilate , pe restul maxim un ban si doar o singura data de cand joc triburile am primit ban pentru scripturi , scriptul de etichetare atacuri ( L76 ) , in rest am avut banuri numai pentru innobilari conturi de sustinere si mi s-a retras cate un sat , nimic grav zic eu. Deja exagerezi acuzand pe degeaba , cauta alti jucatori si vorbeste despre ei care chiar iau banuri pentru scripturi si nu mai folosii numele meu pe aici ca ai vazut ca nu esti bagat in seama, ma retrag..poti continua sa vorbesti singur.



vezi ca am fost la tine pe cont si cu parola o perioada si erau mai mult de 2 ;) plus ca inca mai avem conferinte cu discutii cum imi spuneai ca ati luat ban in masa pentru vpn :)))) ai luat pentru depozit, ai luat pentru taleri, erau acolo in contestatii... nu merge sa faci contestatie de la tine pentru alte conturi :))) daca ne permite regulamentul putem sa punem aici discutii din privat, conferinte si chiar cateva tikete care au fost printate si pastrate pentru gazete de succes
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Tristule, cand ai scris tu, nu juca la mine pe cont, si daca ar fi facut o, nu eram dator sa ti dau tie vreo explicatie. Pana una alta esti coordonator defensiv acolo si la ultimu organizat ai pierdut vreo 4 5 sate, lasa aberatiile si gaysmele p aici ca nu merg.

Asa ai sarit si tu in apararea "iubirii tale" botez. Te a bagat sub sutana sa te spovedeasca si ti a facut si botezu cu maioneza? Cârpă ce esti.

N-am zis ca juca la tine pe cont ...am zis ca de-a lungul timpului a avut acces la contul tau , e o mica mare diferenta ;) ... si imi cer scuze ca v-am dat de gol relatia
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
https://prnt.sc/26ih65w

daca noi jucam cu platforme pt masinute voi aveti ceva pt avioane se pare dar inca sunt permise zborurile si criminalul vine sa il acuze pe botezatorul asta e ursi latra caini merg pe aici asa se pare si ursuletul de mai sus da si el cu laba inainte
aicii mai sus se vede clar ca nici voi jdericilor nu sunteti mai sub de cea ce acuzati asa ca lasati-o balta eu am iesit sa intreb sa imi arate cineva ceva atat

serios? Chiar s a ajuns la asa ceva pe jocul asta? La nivel de top? Pai ce vreti, dragilor, sa bagam atacuri in secunde diferite? Poate-mi fac timp diseara sa va fac un video cu 100 de atacuri in interval de 100ms, poate ne potolim cu prostiile astea..si asta de la nivelul unui jucator mediocru, ca mine.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
serios? Chiar s a ajuns la asa ceva pe jocul asta? La nivel de top? Pai ce vreti, dragilor, sa bagam atacuri in secunde diferite? Poate-mi fac timp diseara sa va fac un video cu 100 de atacuri in interval de 100ms, poate ne potolim cu prostiile astea..si asta de la nivelul unui jucator mediocru, ca mine.

Chiar te rog sa faci .... si daca poti , sa ne arati cum lansezi tu 2 atacuri in acelasi timp ,la aceeasi distanta ,de pe 2 sate diferite ,pe alte 2 sate diferite , cu un delay de exact 100ms , cum am vazut ca se practica pe la voi ,in repetate randuri :)
 
Ultima editare:

mauLLL

member
Scor reacție
0
Chiar te rog sa faci .... si daca poti , sa ne arati cum lansezi tu 2 atacuri in acelasi timp ,la aceeasi distanta , cu un delay de exact 100ms , cum am vazut ca se practica pe la voi ,in repetate randuri :)
Daca va arat, va stergeri conturile si reveniti cand sunteti capabili?
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Daca va arat, va stergeri conturile si reveniti cand sunteti capabili?

E piata aici ,ne tocmim ? ...tu ai sarit pe aici ca poti lansa fara numar la interval de 100ms , ca esti nub pe joc dar ca esti zeu in ms ... ce ar fi sa demonstrezi ?
 

xxena.

member
Scor reacție
0
Chiar te rog sa faci .... si daca poti , sa ne arati cum lansezi tu 2 atacuri in acelasi timp ,la aceeasi distanta , cu un delay de exact 100ms , cum am vazut ca se practica pe la voi ,in repetate randuri :)

Se intelege unde bati :) fara suparare dar am impresia ca ai un orizont putin cam restrans, imi place invaluirea asta a voastra.. va vorbiti ce sa ziceti sau sa postati?
Am demonstrat cu video ca se pot lansa pe 3 lumi cu gap diferit, respectiv 100 ms, l84 cu 150 ms si casual 7 cu 200 ( doua atacuri, de pe sate diferite, pe doua tinte diferite) poti incerca, inainte sa afirmi ceva aici sau la support:) iti trimit daca esti curios.

pana atunci.. get real! esti prea tensionat
 

LordSkile

member
Scor reacție
0
hai spor la joaca si mergeti la biserica sa puneti lumari, poate va baneaza tt toata harta sa puteti castiga o lume, ati ajuns dreq la lumea 85 si inca nu ati fost capabili sa inchideti o lume singuri, mereu academia altora iar pe ultima ati mers cu miloaga la rs sa lase doar numele dk sa apareti si voi solo acolo doar ca tot degeaba :)) daca nu se afla asta poate era altfel, dar cand o stie tot serverul este cam trist

Acu vrei sa ne cerem scuze ca ii prinde ai tai cu mana pe mouse ul tău cu bile?
Dacă luam bătaie mama ce buni sunteți dacă o sa câștigăm o sa spui ca ne-a ajutat rs. Cu tine nici cum nu o dai bine, ai și tu aliati și vad ca nu ai prea mare încredere în ei la cum lauzi Rs :)))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
serios? Chiar s a ajuns la asa ceva pe jocul asta? La nivel de top? Pai ce vreti, dragilor, sa bagam atacuri in secunde diferite? Poate-mi fac timp diseara sa va fac un video cu 100 de atacuri in interval de 100ms, poate ne potolim cu prostiile astea..si asta de la nivelul unui jucator mediocru, ca mine.
Daca va arat, va stergeri conturile si reveniti cand sunteti capabili?

Astept videourile cu mare interes chiar si in privat sau pe mail.
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
E piata aici ,ne tocmim ? ...tu ai sarit pe aici ca poti lansa fara numar la interval de 100ms , ca esti nub pe joc dar ca esti zeu in ms ... ce ar fi sa demonstrezi ?
Daca-mi aduc bine aminte, pe l29(unde v am batut de v au sarit fulgii), se dadeau trenurile cu 2-enter..si intrau la 100ms. Un jucator vechi ca tine ar trebui sa stie. Sunt sigur ca stii, doar ca-ti place sa faci pe nedesteptu. Dar va fac si video
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Daca-mi aduc bine aminte, pe l29(unde v am batut de v au sarit fulgii), se dadeau trenurile cu 2-enter..si intrau la 100ms. Un jucator vechi ca tine ar trebui sa stie. Sunt sigur ca stii, doar ca-ti place sa faci pe nedesteptu. Dar va fac si video
pentru a te lumina un pic ... d p 29 pana aici pe 85 a cam disparut T-Trainul ,singurul script legal care permitea intr-un fel trimiterea de atacuri la gapul serverului .... ce zici tu cu 2 enter -2 enter ... chiar te rog sa incerci de cate ori vrei si te asigur ca nu vei da in 100 ms niciodata ,deci iti urez bafta .

Cat despre tine xxena. , bravo tie , eu is prea nub si prea invechit sa dau sute de atacuri in decurs de cateva ore ,fara sa ratez macar 1, sa ajunga in aceeasi secunda si d p 2 sate sa le lansez pe alte 2 sate , in acelasi timp ,la aceeasi distanta si sa ajunga in aceesi secunda si cu un delay de fix 100 ms unul de altul , fara sa fie comenzi suprapuse sau cu vre-un script legal (daca mai exista asa ceva ) si de 2 ori in aceeasi seara .
 
Sus