Gazeta tribala

cosminrpz

member
Scor reacție
0

Da ma ca asa a stat omu sa lanseze....cand a avut de lansat 200 de atacuri el a zis : "ba frate pe astea 2 asa le lansez asa (ca in exemplul tau) iar pe restu 200 le dau normal"... dute ba de aici cu minciunile astea...:)))))))))))))))) tu crezi ca toti sun prosti sa creada asta? ca se poate e alta poveste, dar ca fix pe alea la momentu ala sa le dea asa..... tre sa fii ultimu prost sa crezi asta :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
Da ma ca asa a stat omu sa lanseze....cand a avut de lansat 200 de atacuri el a zis : "ba frate pe astea 2 asa le lansez asa (ca in exemplul tau) iar pe restu 200 le dau normal"... dute ba de aici cu minciunile astea...:)))))))))))))))) tu crezi ca toti sun prosti sa creada asta? ca se poate e alta poveste, dar ca fix pe alea la momentu ala sa le dea asa..... tre sa fii ultimu prost sa crezi asta :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Acum ati gasit alta scuza, ca de fapt se poate, dar nu a stat. Da ce e greu sa deschizi 2 tab uri cand se intampla sa ai 2 atacuri suprapuse? Hai ca deja o dati intr un penibil de tot rasu. Ca nu stai tu e una, nu inseamna ca nu sta nimeni
 

cosminrpz

member
Scor reacție
0
Acum ati gasit alta scuza, ca de fapt se poate, dar nu a stat. Da ce e greu sa deschizi 2 tab uri cand se intampla sa ai 2 atacuri suprapuse? Hai ca deja o dati intr un penibil de tot rasu. Ca nu stai tu e una, nu inseamna ca nu sta nimeni

Ba dai ma drumu cu minciunile astea ca nu s-a nascut nimeni ieri ... Fii baiat serios!!!
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Da ma ca asa a stat omu sa lanseze....cand a avut de lansat 200 de atacuri el a zis : "ba frate pe astea 2 asa le lansez asa (ca in exemplul tau) iar pe restu 200 le dau normal"... dute ba de aici cu minciunile astea...:)))))))))))))))) tu crezi ca toti sun prosti sa creada asta? ca se poate e alta poveste, dar ca fix pe alea la momentu ala sa le dea asa..... tre sa fii ultimu prost sa crezi asta :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nu prea ma intereseaza subiectul ( mai ales ca bote e cam ultimul care sa se planga de scripturi, nu-l stiu o lume jucata fara ban pe scripturi...nu suporti, scripturi )...S-a demonstrat ca se poate.

Oare cum sa demonstreze ca fix asta a si vrut? Nu inteleg logica totusi, de ce ar demonstra ca fix asa a vrut sa dea alea 2 atacuri, si de ce, atata timp cat tehnic se poate?

Am testat si eu, si e destul de accesibila metoda asta pt jucatorii vechi ( ca sa nu mai zic de 2 tab uri mai mici unul langa altul, sau ctrl + w si altele ), nu e o surpriza totusi cel putin pt mine, faptul ca se poate. Si eu pe 64 am demonstrat altceva prin video... ( Daca nu ma crezi, intreaba direct pe Carmi, sau raka, nu mai stiu cui am dat pe mail, dar is destul de sigur ca inca am mailurile chiar si eu )

Acu', ce intrebi tu, sau ce ceri sa demonstreze, chiar e ilogic :]]]
 
Scor reacție
0
Astept videourile cu mare interes chiar si in privat sau pe mail.
Mi se pare ciudat ca tocmaiun admin sa vina si sa spuna ca nu intelege cuvantul "gap" practic..adica daca 2 atacuri sunt lansate la un interval mai mic de 100 ms, serveru le va lua automat la gap de 100 ms( setarea serverului)..este posibil, nu stiu daca asa s a si atacat.

Se joaca prin tickete, dk e in extaz, finalul va fi acelasi. Bafta
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
Mi se pare amuzant ca mi s a zis intr un ticket acum cateva luni dupa ce am luat ban ca "nu exista sa dai mai multe atacuri intr un interval atat de mic, ca nu exista coincidente". Dar atatea ban uri intr un interval atat de mic? Tot coincidenta? Nu acuz pe nimeni, doamne fereste, stim cu totii ca sistemul de adminaj de pe serverul ro este exemplar. Doar intreb asa. Cum ajung acasa revin cu video-ul, daca nu iau ban si eu sau ceva
 

Vendetta

member
Scor reacție
0
Sa vedem daca primesc baietii iar doar 10% din sate,ar fi si culmea dupa atatea banuri,sa fim corecti va rog.
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Mi se pare ciudat ca tocmaiun admin sa vina si sa spuna ca nu intelege cuvantul "gap" practic..adica daca 2 atacuri sunt lansate la un interval mai mic de 100 ms, serveru le va lua automat la gap de 100 ms( setarea serverului)..este posibil, nu stiu daca asa s a si atacat.

Se joaca prin tickete, dk e in extaz, finalul va fi acelasi. Bafta
Dai stergere gen sau la ce final te referi? Te agiti ca de obicei degeaba, atat tu cat si ursuletu laba trista, cand va stie tot serverul ce hahalere sunteti!
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Ursule... Spune drept, tu vrei sa vezi ce am mai facut nou de atunci!? Sau nu inteleg rostul printurilor... si pana la urma tu ai 4 labe, eu am doua, fiecare cu labele lui.
Aveti incredere in stimata si iubita nostra echipa de admini ca pot si stiu sa aplice regulamentul mai ales ca in ultima perioada au primit si ei jucarie noua capabila sa detecteze comenzile de atac sau sprijin.

In concluzie vezi-ti de labele tale si va rog sa nu ma mai pomeniti aiurea pe aici!
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ursule... Spune drept, tu vrei sa vezi ce am mai facut nou de atunci!? Sau nu inteleg rostul printurilor... si pana la urma tu ai 4 labe, eu am doua, fiecare cu labele lui.
Aveti incredere in stimata si iubita nostra echipa de admini ca pot si stiu sa aplice regulamentul mai ales ca in ultima perioada au primit si ei jucarie noua capabila sa detecteze comenzile de atac sau sprijin.

In concluzie vezi-ti de labele tale si va rog sa nu ma mai pomeniti aiurea pe aici!



poti sa faci ce doresti tu, tot chinezarii sunt ;)


tu ai jucariile, eu am telecomanda, iar baietul cu bateriile este prieten cu mine ;) deci chiar te rog sa faci ceva woow

mdaa.png




nu cautai tu urs sa te bati in labe ? haide cu tot arsenalul sa vad ce poti.... frumoasa mica
 
Sus