GD+DST=Love?

DeletedUser1136

Daca Circ-ul si-ar fi respectat cat de putin dusmani altfel era treaba:
RY-Circ(recrutarea celor din ~Pas~ motiv care a dus ykz in razboi;recrutarea Sh care a dus Rip in razboi)
DST-Circ(recrutarea celor din King)
GD-Circ(recrutarea unor jucatori din GD;posibil ca aici informatiile mele sa fie eronate)
Toate triburile care se lupta cu Circ-ul o fac ptr ca acesta le-a sfidat demnitatea inteligenta si curajul(mai ales in cazul ykz) asa ca R.I.P(in curand cel putin)


cu DST am intrat noi, cand va recrutat pe voi ykz- fuziune....si cu GD alte motive noi am decalrat razboi GD si DST, nu esti informat foarte bine.
 

DeletedUser787

noi am decalrat razboi GD si DST, nu esti informat foarte bine.

:O daca ai baut ceva te inteleg pentru aceasta afirmatie, daca nu ... te rog reciteste primul post al topicului DST vs CIRC, ca voi ati cautat motive si nu ati avut tupeu si incredere in foretele proprii pentru a declara ... asta ii partea a doua ;)

Iar in legatura cu cealalalta dorintza a ta ... ait fost si CIRC + GD + NWO + CD vs DST si tot degeaba ;) asa ca nu stiu ce ati putea demonstra intr-un razboi 1vs1. Ups sa nu uitam cand mai era DIABLO vs circ + cd + king ... si rezultatu ? 0 barat pentru voi ;)
 

DeletedUser

pai tema se chiama gd+dst..nu alight si circ..iar cat despre alight si circ si despre fuziune..e ceva foarte normal doar alightu e academia circului :|
iar chestia cu ruperea aliantei dintre alight si gd...e din mai multe motive..iar unul din ele ar putea fi si chestia ca unii din aliatii alightului fuzioneaza cu dujmanii...deci gd ce ar urma sa devina[pt alight+circ]?!!!

ia uite cine vorbeste aici , refugiatul d***ui , daca ** de circ + aloght , dc nu teai dus mah in circ , siai fugit in lr , aveam 10 sate de atac si 8 nobili numai pt tine,bravo , asa loial esti tu tribului care tea crescut , si aici mai putem aauga pe spellstar , lucas , si altii care s-au carat in lr de lasi ce sunt!!!
 

DeletedUser

tot noi iam injungiat pe la spate=)))..si cine vroia sa faca fuziune cu dst...??!...heiii..gandeste nintel...dst sunt in razboi cu circ...cum poti ramane aliat cu unii care te "lucreaza pe la spate" si pe urma mai ziceti si ca vaz doamne gd ajutata alightu si circu..:|:|:|
aa si app rest mai nou se fac recrutari din alight...cat de dragutz...

refugiat , fricos , las , nu, bagati inseama , stim bine cu totii ca gd a intrat in razboi cu dst si de dragul circului , acum bv baieti , v-ati inconjurrat complet de dusmani ,geniala tactica , dar e si un lucru bun , puteti ataca in toate directiiile
 

DeletedUser

dragu' mami tu esti furos pe mine de cand eram mica ca tu crezi ca ai dreptate si nimeni nu to acorda:)))))))aa si draga daca ai chef de cearta dute si plimba'te, respira nintel aier curat si revino'ti...nu te priveste pe tine ce fac eu...puteam sa intru in dst..si atunci ce imi mai faceai...k eram colegi...iti zic eu nimica...si sa stii draga k elementu surpriza nu apare la inceputu povestii...
 

DeletedUser

noi mergem ori la bar ori la spital din 2 chesti ne vom alege cu una si nu ma intereseza daca pierd macar am incercat ceva nou
 

DeletedUser2602

hai la razboi ... tu parca erai inamicul public numarul 1 al DST`ului, ce facusi?
 

DeletedUser

hai la razboi ... tu parca erai inamicul public numarul 1 al DST`ului, ce facusi?

am acceptat decizia conducerii tribului meu la ora aceea , multi colegi m-au rugat sa intru in dst , caci oricum , din cei cu care ma batusem nici unul nu mai e bun de lupta....
 

DeletedUser

baremi satu ala e luat din incompetenta unora...si mandria ta...o sa vina mom cand nu o sa mai fie la tine...nu folosesc cuvinte mari si ma unflu in pene ca tine..daca erai asa cum ziceai adevarat jucator nu iti pasa ce culoare are harta si ramanea acolounde iti e locu...iar cat despre razboiu asta se vede ca nu prea esti informat....
app prietenu tau amasive a fost primu care a plecat ..primu las de el nu mai zici nimica...
mda....si cum ziceam rade ciob de oala sparta
 

DeletedUser

.iar cat despre razboiu asta se vede ca nu prea esti informat....

o ba da , stiu mai multe decat tine care ,stiu despre faptul cum shukru sa opus de 2 ori fuziunii cu dst , pt a nu supara circul , dar voi nu ati inteles asta , de fapt , hotararea voastra de a ne declara razboi nea determinat sa facem fuziunea , voi care in loc sa va ajuti tribul mama , stateati la umbra unui pna , iar acum ca nici acel pna nu va mai exista , si urmai sa intri cu adevarat in lupta ,ati intinso toti, dar fiind crescuta cu inobilari interne , era indoielnic ca puteai face fata ....miai scapat o tura , a doua oara cand voi avea libertatea de a te ataca,va fi vai si amar , sa vad cum rezisti , caci in afara de mana aia de sate din nord care e departe de satele mele , restul sunt la doar cateva ore de mine , asa vom vedea cine e mai bun , cineva care a stat intrun trib la umbra , si crescut ca gaina de crescatorie , sau eu , care am sarit din trib in trib in cautarea razboiului ,si asta spun fara sa exagerez....

.puteam sa intru in dst..si atunci ce imi mai faceai.
aveam grija sa ajungi la inobilari interne...si puteam face asta...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus