~GEN~ & ~GEN2~ vs XXXL & XXXL2

  • Autor subiect DeletedUser16062
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16062

Side 1:
Tribes: XXXL XXXL2
Players:

Side 2:
Tribes: ~GEN~ ~GEN2~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 124
Tabăra 2: 37
Diferență: 87

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 884,984
Tabăra 2: 285,816
Diferență: 599,168

image.php
 

DeletedUser21311

Gen sunteti rasi

sal frate din xxl gen nu mai are mult inca vreo luna si ii gata cu ei au atacuri din toate directile nu mai fac fata =))):D
 

DeletedUser

sal frate din xxl gen nu mai are mult inca vreo luna si ii gata cu ei au atacuri din toate directile nu mai fac fata =))):D


=))=))...aici merge bine replica aia din reclama "si marmota invelea ciocolata in staniol" ;)
 

DeletedUser

sal frate din xxl gen nu mai are mult inca vreo luna si ii gata cu ei au atacuri din toate directile nu mai fac fata =))):D

poate o luna de zile mai joci tu pana iesi la margine. un razboi de asemenea calibru dureaza destul de mult.....
 

DeletedUser

Nu vad rostul la acest topic!
Ar trebui inchis si asa se posteaza mai mult pe celalalt!
 

DeletedUser16062

pentru noi e mai utila aici...daca scrie DIE & XXXL vs GEN la titlu era altceva...asa vede lumea clar aici...alb pe negru...noi vs voi
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~GEN~ ~GEN2~ TLB TLB-A
Players:

Side 2:
Tribes: XXXL XXXL2 Die Die-A
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 7,874
Tabăra 2: 5,615
Diferență: 2,259

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 202
Tabăra 2: 334
Diferență: 132

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 50,048,061
Tabăra 2: 25,326,418
Diferență: 24,721,643

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,662,275
Tabăra 2: 2,524,239
Diferență: 861,964

image.php
 

DeletedUser16062

H3ll VEZI CA RAZBOIU' O INCEPUT DE DOAR O SAPTAMANA:) DECI O STATISTICA PE ULTIMA SAPTAMANA:


Side 1:
Tribes: XXXL XXXL2 Die Die-A
Players:

Side 2:
Tribes: ~GEN~ ~GEN2~ TLB TLB-A
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 207
Tabăra 2: 122
Diferență: 85

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,588,554
Tabăra 2: 1,085,530
Diferență: 503,024

image.php


MULTUMIT?
 

DeletedUser

Venim la ajutor :) Doar impotriva TLB ... Cu GEN nu ne putem incurca ca ne Sunt aliati :D dar macar avem un Dusman Comun!
 

DeletedUser4195

hm,,veniti,insa nu uitati ca pna-ul vostru cu nbz poate fi de scurta durata,,iar xxxl sunt oleaca cam departe de noi ,,,si xxxl sunt curajosi ca nu au idee ce forta avem ,,le-ati putea voi povesti in schimb,,,,si iti mai zic ceva,,nu esti pe granitza cu noi altfel ai fi un pic reticent in a ne provoca[toata munca ta de pina acum s-ar putea duce ca un fum intro singura zi],cu voi nu avem nimik insa ati recrutat pe directia noastra de dezvoltare,,nu ne faceti sa o schimbam .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16062

Acuma o da la inros...cu voi nu au nimic ei defapt:))...numai cu noi au ...
 

DeletedUser4195

ok nu o dau la intors,,va capacim pe toti,,multumit!!??:p:p:p si o sa ma rog de conducere sa va treaca si aliatii la dusmani :p:p:p

cu tine am ceva si o sa am si cu tribul din care faci parte,ce nu pricepi!!??,,oricit te-ai straduii tot marginea o sa scrie pe tine


si poftim ionut o statistica cu voi si cu noii vostri aliati ,pt ca am vazut ca iti plac statisticile


Side 1:
Tribes: TLB
Players:

Side 2:
Tribes: XXXL SpH
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,131
Tabăra 2: 5,054
Diferență: 923

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 203
Tabăra 2: 29
Diferență: 174

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 29,532,874
Tabăra 2: 28,600,885
Diferență: 931,989

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,986,841
Tabăra 2: 261,432
Diferență: 1,725,409

image.php


relevant este ca voi 2 triburi comparabile cu noi ca marime a-ti inobilat cu 923 de sate mai mult ca noi , mai ai ceva de adaugat??/
ps playerul nostru exponential,cipock, lipseste deocamdata din trib,sio facut un trib in care se bea serios,,,o sa revina curind cind ii trece mahmureala :D si statisticile o sa arate asa cum iti plac tie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4195

multumesc

EU o sa cistig si tribul din care fac parte o sa faca la fel ,asa s-o intimplat de 5 anii incoace de cind joc indiferent in ce trib am jucat, EU am cistigat.Deci.,Dati-mi voie sa ma ma indoiesc ca un copchil ca ionutman fie el si olimpic al gramaticii limbii romine poate schimba asta. EU chiar ma joc cu voi ,sa va intre bine in tartacute si simt o placere diabolica sa o fac,nu ma intrebati de ce pt ca daca va zic iau ban.
CITESTE SEMNATURA SI MERGI LA SOMN LINISTIT IONUT,ESTI CEL MAI DESTEPT DIN UNIVERSUL PALPABIL
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16062

vreau un raport unde eu am trimis nobilii cu defence...si inca unu unde arati 4 rapoarte cu nobili la 10 secunde...
si apropo...triburile pe .ro exista de vreo 2 ani 2 shiumpic...deci nu stiu unde ai jucat tu 5 ani...poate pe MARTE
 

DeletedUser

Domnule sago23 dar folosindu-mi "ineligenta" din cate stiu eu parca xxxl die si M~T sunt in aceeasi familie...sa inteleg ca este o familie de fatada?
 

DeletedUser4195

Domnule sago23 dar folosindu-mi "ineligenta" din cate stiu eu parca xxxl die si M~T sunt in aceeasi familie...sa inteleg ca este o familie de fatada?

habar nu am ce familie au ei, sincer si nici nu ma intereseaza
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16062

alexBCA nu stii cum sa devii senior?? ai ales calea cea buna...

TRIBUL GEN S-A DESFIINTAT...RAZBOI CASTIGAT...ROG INCHIDEREA TOPICULUI DEOARECE NU ISI MAI ARE ROSTUL
 

DeletedUser

tribul nu s-a desfiintat. l-a desfiintat de unul singur un cocalar care s-a dus unde ii e locul. adica in die
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus