GENEZA vs. DiViN, TDK, CMT

  • Autor subiect DeletedUser9453
  • Data de început

DeletedUser8266

Eu is curios ceva ...acu ca cei din Divin se refugiaza in SR , ce se intampla incontinuare?
 

DeletedUser8266

defapt 3 triburi luau sate de la Divin...Shock ,Geneza si ~R.D.~ deci cred ca 3 dusmani in plus...cel putin asa ar fi normal.
 

DeletedUser

In zona K25 is cam disparuti astia din Divin: 7 DiViN2 216.089 25
Restul ori au pierdut satele ori s-au dispersat prin alte triburi...dar ii vanam in continuare :>
 

DeletedUser

defapt 3 triburi luau sate de la Divin...Shock ,Geneza si ~R.D.~ deci cred ca 3 dusmani in plus...cel putin asa ar fi normal.

Nu asa ar fi normal, ci asa iti doresti tu.
Si inca ceva, fratele meu, te rog sa-ti dai cu presupusul numai in chestiuni ce le cunosti. De amatorism suntem satui.
 

DeletedUser8266

Mie daca unu imi recruteaza dusmani de unde am luat 150 de sate fara sa pierd decat vro 10 (cam asa aratat statistica contra divin la toate 3 triburi mentionate de mine) , pai ii declaram refugiati si le ceream sa ii dea afara ...daca nu ii dadea inseamna ca tribul ce ii primea la ei in trib preluau razboiul .

dar l11 e plina de incepatori care isi dau cu presupusu cum se duce un razboi....
 

DeletedUser

De cand joci, fratele meu, de te consideri jucator cu experienta? Daca nu sunt prea indiscret, normal.
 

DeletedUser8266

de cand a inceput lumea 11 :D

p.s. gata nu mai raspund decat daca apare ceva ce nu are legatura cu realitatea ... nu are rost sa imi bat capu cu toti.

p.p.s. glumeam ca de cand a aparut lumea 11 :)) si daca tot zicea merlin neintelegand ca nu vreau sate ...ce mic is pe l4 ...mai bine asa decat sa am 3 milioane si sa iau sate de 200 pct:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

http://www.ro.twstats.com/ro4/index.php?page=player&mode=conquers&id=16805&pn=-1&type=gain&enemy=-1&enemyt=-1&min=&max=

si 200 de puncte is alea ,,babane" :))))deobicei is perfecte si satele de 150-170 ptc
 

DeletedUser

si 200 de puncte is alea ,,babane" :))))deobicei is perfecte si satele de 150-170 ptc


Prietene, pana acum am ezitat sa iti raspuns, dar daca nu sti lumea 4 este foarte dezvoltata...
Daca te te afli pe K4,5,6...cum vrei sa iei tu sate mari(peste 10k) cand razboiul este pe K65(daca nu ma insel)...ma refer la DEF.
Intreadevar te-am crezut cu capul pe umeri dar...
Iar Divin a fuzionat cu ~~SR~~. (punct)
Vrei sa ii bagi de vina lui the patriot ? deschide un topic nou.
Dupa parerea mea topicul poate fi inchis!
 

DeletedUser8266

1- DEF e in raboi cu Master pe L4 deci sa se ceara pe granita daca e bun, nu sa ia sate de 100 pct :))))

2- nu aveam nimic cu patriot dar ei ziceau de mine de ce nu am mai luat sate pe L4 ...

3- sa terminam cu circu cum zicea cineva , si se poate si din partea mea sa se inchida topicu.
 

DeletedUser11867

pai de ce sa se inchida topicul??
aici e ** de geneza si dusmanii ei si drept sa spun tu si ceilalti cu care te certi nu faceti parte din geneza cel putin...
cu SR sau terminat intradevar relatiile diplomatice nu avem nimic cu ei asa ca nu va mai certati degeaba...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1- DEF e in raboi cu Master pe L4 deci sa se ceara pe granita daca e bun, nu sa ia sate de 100 pct :))))

2- nu aveam nimic cu patriot dar ei ziceau de mine de ce nu am mai luat sate pe L4 ...

3- sa terminam cu circu cum zicea cineva , si se poate si din partea mea sa se inchida topicu.

Trebuie sa ma repet. Taci, fratele meu, nu mai vorbi prostii! Limiteaza-te la ce cunosti, chiar asa de insistent poti fi in a dovedi cat de nestiutor esti?
Nu mai joc de foarte mult timp pe L4, contul meu este ..... asta mai putin te intereseaza pe tine.
Apoi, din lipsa de timp am si anuntat ca ma reprofilez ca jucator defensiv.

Cat despre satele de 200 puncte...esti slab amice, nu cunosti ce-nseamna sa joci pe o lume veche, gen L1, L2, L3,L4 si, probabil, L5 si L6. Acolo, cum apare un punct rosu,indiferent de punctaj, dispare imediat. Pe aceste lumi nu se mai inscrie nimeni (cu exceptia celor care oricum sunt inchise) deci satele sunt rare. Un trib ocupa, ca spatiu, cateva continente alaturate. Asadar are dreptate colegul, doar sa fii nebun sa alergi 15-20 continente doar pentru a ajunge la granita cu dusmanul.

Nu vreau sa-ti dau lectii de joc, nu eu sunt in masura, insa intereseaza-te si poate afli si tu ca sunt jucatori defensivi si jucatori ofensivi. Despre tine pot spune ca esti un jucator in plus! :)

1. N-am sustinut niciodata ca sunt un jucator bun, am spus ca am experienta in joc. E altceva.

2. Daca nu ai nimic cu mine iar eu n-am pomenit nimic de tine referitor la L4 (nici nu stiam ca joci acolo), de ce ... Doamne,iarta-ma! nu-ti vezi de patratica ta?

3. Circul se sfarseste in momentul in care termini cu toate prostiile tale de pe forum. Nu stiu cine te-a pacalit ca teoriile tale ar interesa pe cineva. Doar daca ai scrie despre "timpul probabil", poate asa ar mai interesa pe cineva.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

gata ai terminat?

p.s. pe o lume veche cu atat e mai interzis sa iei sate de barbari in detrimentu dusmanului... (nu stiu in ce margine de harta joci da aici ,,la centru" asa este)
 

DeletedUser17395

Ce e aia geneza ? :p. Hmm imi par cunoscute unele nume :). Cum va merge baieti ?
 

DeletedUser6110

:p
asa si asa, incercam sa mai resuscitam hatra lumii 11 cat de cat:p
 
Sus