GENEZA vs. DiViN, TDK, CMT

  • Autor subiect DeletedUser9453
  • Data de început

DeletedUser11867

mai bine zii tu ca nu stii si vrei sa ti sa se spuna...

http://ro.twstats.com/ intra aici si dute pe la statistici...mai departe sper ca o sa gasesti ce sa faci...
p.s. trebuie sa treci undeva numele triburilor pe care le vrei sa le vezi :D si o sati apara doua coloane pe acolo si niste cifre...daca iti apar inseamna ca ai reusit daca nu mai incearca :D
a si daca ai probleme sa citesti graficele dami un mesaj ca te invat eu...
 

DeletedUser

Buna asta! :)
imperiul moldav, tot asa "bagator in seama" ai ramas. Iti sta bine, un +1(post) conteaza nu ? :)
Sincer vroiam sa vad ce razboi mai e si asta, are vreun rost sa fac statistici pentru niste necunoscuti ?

pai vreti mura -n gura mai faceti si voi ceva :p

Zi tu, nu e sec acest post? trebuie sa pui o statistica ceva nu doar "cuvinte".
Orcum iti multumesc pentru aceasta lectie, dar o stiam din pacate, la cum explici ar trebui sa fi profesor.
 

DeletedUser

Buna asta! :)
imperiul moldav, tot asa "bagator in seama" ai ramas. Iti sta bine, un +1(post) conteaza nu ? :)
Sincer vroiam sa vad ce razboi mai e si asta, are vreun rost sa fac statistici pentru niste necunoscuti ?

am bagat si tribul XII la dusmani :)

Zi tu, nu e sec acest post? trebuie sa pui o statistica ceva nu doar "cuvinte".
Orcum iti multumesc pentru aceasta lectie, dar o stiam din pacate, la cum explici ar trebui sa fi profesor.
 

DeletedUser8266

@dumieu cand faceam eu statistici te incaltai cu fesu.

@*n0ob* nu nu ma bag in seama, da mi se pare normal ca daca e topicul cu tribu tau, cu razboiu tau ...tu sa pui statisticile nu altu.

in schimb tu tot cu sechele ai ramas ...nici acu nu iti vine sa crezi cum un mamut de trib ca SR a fost... desfintat de, un trib asa mic...

P.S. NU NECESITA REPLAY
 

DeletedUser11867

Buna asta! :)
imperiul moldav, tot asa "bagator in seama" ai ramas. Iti sta bine, un +1(post) conteaza nu ? :)
Sincer vroiam sa vad ce razboi mai e si asta, are vreun rost sa fac statistici pentru niste necunoscuti ?



Zi tu, nu e sec acest post? trebuie sa pui o statistica ceva nu doar "cuvinte".
Orcum iti multumesc pentru aceasta lectie, dar o stiam din pacate, la cum explici ar trebui sa fi profesor.

nu pt tine a fost lectia a fost pt ala care se lauda ca face statistici de copil dar jocul e aparut de vreo 3-4 ani la noi...
si cine sunt necunoscutii??geneza??baiete ar trebuie sa mai faci cercetari...noi nu umblam cu limba scoasa dupa locul 1 deci nu facem fuziuni peste fuziuni ca majoritatea triburilor din top10 care sau mentinut acolo doar prin asa....
aha acum mam uitat sa vad dince trib esti...din wall...cei care au luat o multime jucatori refuzati de noi pt ca erau noobi cu toate ca aveau multe puncte....ce face goana dupa locul 1....
 
Ultima editare de un moderator:
Sus