Gentle + Green VS Winter + Eoel

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
de astazi sa facut lumea asta mai interesanta...nu de alta dar era cam plictisitoare:rolleyes:

PbqPA8igC0CY.gif
 

DeletedUser13059

primul organizat WINTER este foarte bine pus la punct , 4 circulare aproape la secunda si fiecare cu alta poveste , din cate am inteles toti cei 4 erati voce cand bogdan3l a dictat ce sa scrieti in acele circulare care sa le trimiteti in green dar nici asa nu a fost ok ... asta este , asteptam urmatorul organizat in care sper sa vad si circulare cu rapoarte
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
Asa e, eu sunt un fel de Guru, dictez in conferinta catre 4 oameni in acelasi timp. Pe la jumatate extemporalului am pierdut niste idei dar ma bucur ca pana la urma circularele au ajuns unde a fost nevoie.
Acum ce sa mai zic...daca voi ma vreti capul rautatilor, atunci eu sunt ala :) imi asum toata vina.
Era prea plictisitoare harta pentru mine, toate conturile secundare din green care nu aveau curte nobila rezervau cate 3 sate, doar conducerea era cea care avea voie la interne, noi muritorii de rand ne multumeam cu ce ramanea.
Dar cea mai profunda afirmatie pe care n-o s-o uit a fost: "Nu va convine, puteti sa plecati", drept pentru care am ascultat sfatul conducatorilor si am plecat, dar se pare ca nici asta nu e bine.

Cred ca asta o sa fie prima mea postare care nu o sa fie stearsa :) (sper), si stiti care e faza cea mai tare, eu inca nu am dat circulara in green :) poate intr-o zi o s-o fac, ca sa explic toate detaliile picante.

Cum a zis zeuss, daca ai dovezi, trimite print-uri :) ohoo si dovezi sunt, faza e ca din cauza limbajului folosit de conducatori(si acolitii lor), nu cred ca le pot posta aici :), mi-as lua ban instant.
Pentru ei, granita din nord, era doar de umplutura, cred ca daca mai stateam inca vreo 2 luni ajungeam si la interne cine stie din ce motiv, cam asta e adevarul.
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Multumim Winter ca ne-a scapat de griji, cred ca probleme mai mari ni se faceau daca nu existau recrutarile de azi :D
De la Ingerasa&co ne asteptam dinainte de ziua Romaniei, toata lumea stie propaganda ieftina ce o face...ca la final sa piarda lumile prin stergere cont ca deh... conducerea sau adminii sunt vinovati.
Dupa cum a scris si Bogdan3l mai sus, chiar li s-a spus ca sunt liberi sa plece, bravo lor ca au acceptat macar un sfat dupa 3 luni

Legat de primul organizat pe Green, nu cred ca se luau 10 sate daca nu erau plecarile respective, dar asta e caracterul oamenilor...si la ruperea unei aliante se lasa un 24 de ore de PNA.
Oare ce se va intampla daca dupa miscarea asta nu vom pica? :D
 
Scor reacție
98
Recrutarile s-au cam terminat, acum sa vedem cine si ce poate :rolleyes:

"Nu poţi opri valurile, însă poţi învăţa să navighezi."
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
Nu este vreo miscare anume sorin08, toata lumea care a plecat a urmat sfaturile conducatorilor.
Green n-o sa pice, o sa ramana acolo mult timp de acum inainte, poate cum ai zis tu..noi nici n-o sa mai fim pe harta.
Dar pana la urma e un joc si trebuie tratat ca atare, dar se pare ca anumiti jucatori trec peste granita bunului simt si uita ca sunt intr-o lume virtuala.
Au impresia ca daca au tastatura si mouse sunt zei (fara referire la zeuss) si pot injura in stanga si in dreapta dupa bunul lor plac.
Din pacate nu ma pot cobori la nivelul lor, am intrat aici ca sa ma relaxez cu o mana de prieteni, nu ca sa-mi fac nervi cu fiecare copil sau cum e in cazul nostru cu fiecare adult care inca nu a depasit o anumita perioada din viata
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
eu pe 51 sunt coopleyer...si am vazut ce poti asa ca gura mica ca vorbesti degeaba ;)
bai noob adu mesaje,printuri unde am cerut eu invitatie in roma....nu schimba subiectul,marele jucator alu peste,de asta ati facut abuz de sitter la mine si la natasha romanoff a ? ca suntem prea slabi ca jucatori ca dracu...cunoaste-ti locul si nu mai latra pe aici
 

DeletedUser42057

Interesanta? aceleasi caractere care se plimba din trib in trib si tradeaza mereu,mai mai ca mai iau si ei sate moca

Prietene, una e sa plece 1,2 jucatori ca nu le convine ceva sau ca sunt spioni ...si alta e sa plece 20. Deja, aici e vorba de altceva. Nu iti pui niciun semn de intrebare? Mai ales ca stiti cu totii motivul plecarii, mai ai si curajul sa ne numesti "tradatori" ?
 

DeletedUser47387

bai noob adu mesaje,printuri unde am cerut eu invitatie in roma....nu schimba subiectul,marele jucator alu peste,de asta ati facut abuz de sitter la mine si la natasha romanoff a ? ca suntem prea slabi ca jucatori ca dracu...cunoaste-ti locul si nu mai latra pe aici

tu tot spui prostia aia cu sitterele alea, ar fi si culmea sa aduc printuri dupa atatea luni...dar acolo tiai aratat clasa ta de noob:rolleyes:...aici ai avut noroc ca tea tinut tribul in spate...dar nu pt multa vreme;)
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Hah lasa macar sunt in stare sa joc singur pe cont,decat ca tine coplayer...si cum spuneam,cu ce cont joci aici? sa stiu si eu cu cine vorbesc
Celebru anonim care esti :))) adu printuri...iti lipseste o doaga sigur tie,cum sa aberezi ca eu am cerut invitatie in roma cand m-am certat cu ei pe extern intruna si apoi mi-au facut abuz de sitter,dar ce sa stii tu,nici macar nu ma mai obosesc...e clar cat de petarda esti daca nu esti in stare sa imi spui cu ce cont joci,joaca coplayer el..=)) va schimbati conturile ca pe sosete ma ,va e rusine de cat de noobi sunteti
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Prietene, una e sa plece 1,2 jucatori ca nu le convine ceva sau ca sunt spioni ...si alta e sa plece 20. Deja, aici e vorba de altceva. Nu iti pui niciun semn de intrebare? Mai ales ca stiti cu totii motivul plecarii, mai ai si curajul sa ne numesti "tradatori" ?
Te-ai simtit? Am dat nume si nu stiu? :O
 
Sus