Gentle + Green VS Winter + Eoel

ricautza

member
Scor reacție
10
Prietene, una e sa plece 1,2 jucatori ca nu le convine ceva sau ca sunt spioni ...si alta e sa plece 20. Deja, aici e vorba de altceva. Nu iti pui niciun semn de intrebare? Mai ales ca stiti cu totii motivul plecarii, mai ai si curajul sa ne numesti "tradatori" ?

Da ai dreptate. Daca pleaca 20 deja sunt 20 de tradatori nu 1-2 tradatori :)))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Jucatorii care schimba tabara peste noapte si isi ataca imediat fostii colegi sunt jucatori de ultima speta, indiferent de motivele pe care le invoca.
 

DeletedUser47387

Hah lasa macar sunt in stare sa joc singur pe cont,decat ca tine coplayer...si cum spuneam,cu ce cont joci aici? sa stiu si eu cu cine vorbesc
Celebru anonim care esti :))) adu printuri...iti lipseste o doaga sigur tie,cum sa aberezi ca eu am cerut invitatie in roma cand m-am certat cu ei pe extern intruna si apoi mi-au facut abuz de sitter,dar ce sa stii tu,nici macar nu ma mai obosesc...e clar cat de petarda esti daca nu esti in stare sa imi spui cu ce cont joci,joaca coplayer el..=)) va schimbati conturile ca pe sosete ma ,va e rusine de cat de noobi sunteti

esti in stare sa joci singur ...doar ca pe fiecare lume tiai luato in freza:rolleyes:...si tocmai deaia am spus ca te faci singur de rahat...ca te-ai certat cu ei si tot tu ai mers la ei dupa invitatie, deaia nu teau primit...degeaba tot spui tu de dovezi ca sati scoti camasa...pt noi estiun noob si asa vei ramane;)...subiect incheiat :p
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Cam nasol...

2983aa6ae87646e1a67246451514489c.png
 

DeletedUser10188

Bravo, sunteti tari. In statistici intra si jucatorii ce i-ati concediat? si cele peste 200 sate ale jucatorilor ce i-ati pierdut?

Sa ma invatati matematica asta a voastra, e tare....ca si cum as avea 500 lei si ma duc sa-mi cumpar telefon de 700 lei si raman cu 900 lei. Imi place, am invatat bine?
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
esti in stare sa joci singur ...doar ca pe fiecare lume tiai luato in freza:rolleyes:...si tocmai deaia am spus ca te faci singur de rahat...ca te-ai certat cu ei si tot tu ai mers la ei dupa invitatie, deaia nu teau primit...degeaba tot spui tu de dovezi ca sati scoti camasa...pt noi estiun noob si asa vei ramane;)...subiect incheiat :p
Te las,imi pare rau pentru tine,esti total paralel cu jocul si viata
 
Scor reacție
98
Parte 1:
Triburi: Gentle
Parte 2:
Triburi: D9, D10, WINTER
Jucători: parfy87, eta2u

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54
Tabăra 2: 11
Diferență: 43

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 360,203
Tabăra 2: 103,499
Diferență: 256,704

chart



deocamdata:)
 

DeletedUser42057

bre e usor tare cand ai marionete in green si d9 :))) mari jucatori ce sunt, au lasat sitter la conducerea green si voua alde vladone,bucinel si dupa va dati mari ca ce jucatori sunteti :))
 
Scor reacție
98
Ma faci sa rad:)) Din satele alea, 37 au fost luate azi de dim la organizatul pe D9.. si mai sunt in derulare:cool: buricel nu se afla in Gentle.. de ce il bagi in propozitie?

Oricum nu ma asteptam la asa miscare slaba din partea Winter si nu ma refer la recrutari ci la atacuri
 

DeletedUser42057

da, bucinel e in green si are sitter la stegaru
vladone are la tine :) cum se face ca pana sa ii iei sitter lu vladone, a pierdut 70% din satele de atac si cateva de aparare si dupa ce i l-ai luat,deabea deabea a reusit sa ia si el un sat
:))) jucatori valorosi din green, cum dau de greu lasa sitter ca s-a ivit o problema si nu pot intra pe cont =)))) nu m-ar mira sa aiba si zeus si zeita maram sitter la voi
 

DeletedUser10188

Ma faci sa rad:)) Din satele alea, 37 au fost luate azi de dim la organizatul pe D9.. si mai sunt in derulare:cool: buricel nu se afla in Gentle.. de ce il bagi in propozitie?

Oricum nu ma asteptam la asa miscare slaba din partea Winter si nu ma refer la recrutari ci la atacuri


Nu stiu ce vrei tu sa te atace winteru cand winteru a cocosat greenul si are trupele pe drum sa i se intoarca sa mai puna capra inca odata greenul....dar iesi cu afirmatii neadevarate in continuare pe extern ca sa pice bine si greenul acolo pe langa voi.
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
cand winteru a cocosat greenul si are trupele pe drum sa i se intoarca sa mai puna capra inca odata greenul
... si cand te-ai trezit era dimineata:))


Parte 1:
Triburi: green, black
Parte 2:
Triburi: WINTER

Timeframe: 05/01/2017 00:00:00la07/01/2017 15:52:59

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 81
Tabăra 2: 60
Diferență: 21

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 566,455
Tabăra 2: 427,317
Diferență: 139,138

chart



Satele dezertorilor nu avem de ce sa le punem in statistica cu minus, pt. ca nu sunt jucatorii nostri. Cu plus insa vor tot aparea :D Ca vad ca sunt de carne de tun.
 

DeletedUser10188

Daca numesti "carne de tun" un singur sat inconjurat de 15 sate green si care a fost luat dupa ce a tocat cu trupe proprii cel putin 5 full-uri green si cel putin 2 trenuri, atunci da....sunt carne de tun.


Daca in statisticile alea scoti satele aflate intre voi ale jucatorilor ce au intrat, altceva n-ati luat....era de asteptat ca se vor pierde, scopul lor a fost sa va opreasca sa dati in granita....si eventual sa pierdeti niste trupe/nobili. Nu ne asteptam sa va spargeti atat de multe trupe si sa atacati asa dezorganizat.


Revenim la satele "tradatorilor" ce nu le puneti in statistica ca nu erau ale voastre. Cand cucereau sate din zig acei tradatori, cand va sprijineau, cand atacau pentru green....atunci se puneau in statistica, nu? Bineinteles, dadea bine pe hartie. Ca si acum, sa le scoateti, da bine pe hartie.

Voi, marii jucatori, ati ajuns sa luati barbare sa va faceti def. Daca stateati asa bine, de ce recurgeti la o astfel de metoda? Aveti de unde lua sate, sunteti pe plus...ce rost au barbarele?

Ma repet, ramaneti pe intern si reveniti-va. Pot pune si posturi, mesaje, rapoarte, etc...dar nu are rost. Nu v-ati asteptat la asa ceva si nici n-ati fost in stare si nu veti fi in stare de un astfel de atac organizat...si totusi, cu toate ca eu l-am facut, eu il consider dezamagitor, si nu ca v-ati aparat bine, ci ca n-am atacat noi bine. Data viitoare insa, o vom face mai bine....dar acum, scopul a fost altul si s-a indeplinit.

Va lasam pe extern cu ideea ca sunteti pe plus si pe intern fugiti cu mesajele in stanga si in dreapta pentru aparare.

PS: Poate nu mai apelati la jucatorii din GENTLE sa ne recruteze oamenii pentru voi.(nu pune mesajele, teoretic n-as avea voie sa le pun fara acceptul celor 2 implicati in mesaje).
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Tu ce te-ncordezi asa pe aici? Pana sa plece astia cu cortul tu erai un mielusel bland si resemnat
 

DeletedUser45063

bine ma n00, lasa statisticile. aveti dominanta peste noi(green&gentle), aveti grija ce faceti de acum.
 
Sus