Gentle + Green VS Winter + Eoel

DeletedUser45667

1 Gentle 11.041.761 15.555.755 95 163.745 1933 8.047
2 WINTER 8.805.905 12.825.927 95 135.010 1704 7.527
3 green 6.607.308 7.174.236 66 108.701 952 7.536
4 Zig!?! 3.388.724 4.057.491 94 43.165 654 6.204
5 D9 2.972.262 3.811.417 73 52.211 617 6.177
6 SPRING 2.221.602 2.243.577 49 45.787 397 5.651
7 THOR 1.851.255 2.364.388 100 23.644 500 4.729
8 SUMMER 844.748 844.748 24 35.198 136 6.211

Mai va lipsesc toamna, solstitiile si echinoctiile. Poate cu atatea triburi marioneta unde sa cersiti sprijin, veti reusi sa rezistati un an. Pana atunci clasamentul arata asa. Restul e can-can
 

DeletedUser46527

Deci draga mare jucator de triburile vreau sa iti prezint niste situatii la care probabil vei veni in apararea tribului tau cu alte mesaje amuzante ,cel putin pentru mine .
Deci in primul rand ai afirmat mai sus ca :

Daca in statisticile alea scoti satele aflate intre voi ale jucatorilor ce au intrat, altceva n-ati luat....era de asteptat ca se vor pierde, scopul lor a fost sa va opreasca sa dati in granita....si eventual sa pierdeti niste trupe/nobili. Nu ne asteptam sa va spargeti atat de multe trupe si sa atacati asa dezorganizat.
Eu vreau sa iti amintesc ca acum ceva timp si din tribul tau au plecat 2 jucatori in Green ...am dreptate?
Bun acum sa facem o comparatie ..voi cate sate ati luat de la ei? ( 0? ) oricum vroiam sa realizezi care trib s-a organizat sa scoata punctele rosii aparute peste noapte.
In concluzie din Green pleaca noobi :)) ...aveam pretentii de la voi nu ma asteptam sa primiti jucatori care dupa 24 de ore pierd aproximativ toate satele ...pe bune? :))

In al doilea rand am vazut un mesaj de la tine foarte interesant ..
.
Voi, marii jucatori, ati ajuns sa luati barbare sa va faceti def. Daca stateati asa bine, de ce recurgeti la o astfel de metoda? Aveti de unde lua sate, sunteti pe plus...ce rost au barbarele?
Asa ca ma provoci sa te intreb ...dar tu ce faci draga neinfricatule?:)) ce e cu satul acela acolo? :)) cand restu sunt in k54 ...hmm fuga e rusinoasa ,dar sanatoasa ?:>





Aaaa si inca ceva te-ai luat de noi ca facem splituri cu atac ... dar voi de ce atacati cu aparare pe bonus? :))


P.S daca ai ceva interesant de zis te rog sa o faci ...daca nu te rog sa mai comentezi despre Zig la tema respectiva ...aici este razboiul triburile din top :>
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Daca numesti "carne de tun" un singur sat inconjurat de 15 sate green si care a fost luat dupa ce a tocat cu trupe proprii cel putin 5 full-uri green si cel putin 2 trenuri, atunci da....sunt carne de tun.


Daca in statisticile alea scoti satele aflate intre voi ale jucatorilor ce au intrat, altceva n-ati luat....era de asteptat ca se vor pierde, scopul lor a fost sa va opreasca sa dati in granita....si eventual sa pierdeti niste trupe/nobili. Nu ne asteptam sa va spargeti atat de multe trupe si sa atacati asa dezorganizat.


Revenim la satele "tradatorilor" ce nu le puneti in statistica ca nu erau ale voastre. Cand cucereau sate din zig acei tradatori, cand va sprijineau, cand atacau pentru green....atunci se puneau in statistica, nu? Bineinteles, dadea bine pe hartie. Ca si acum, sa le scoateti, da bine pe hartie.

Voi, marii jucatori, ati ajuns sa luati barbare sa va faceti def. Daca stateati asa bine, de ce recurgeti la o astfel de metoda? Aveti de unde lua sate, sunteti pe plus...ce rost au barbarele?

Ma repet, ramaneti pe intern si reveniti-va. Pot pune si posturi, mesaje, rapoarte, etc...dar nu are rost. Nu v-ati asteptat la asa ceva si nici n-ati fost in stare si nu veti fi in stare de un astfel de atac organizat...si totusi, cu toate ca eu l-am facut, eu il consider dezamagitor, si nu ca v-ati aparat bine, ci ca n-am atacat noi bine. Data viitoare insa, o vom face mai bine....dar acum, scopul a fost altul si s-a indeplinit.

Va lasam pe extern cu ideea ca sunteti pe plus si pe intern fugiti cu mesajele in stanga si in dreapta pentru aparare.

PS: Poate nu mai apelati la jucatorii din GENTLE sa ne recruteze oamenii pentru voi.(nu pune mesajele, teoretic n-as avea voie sa le pun fara acceptul celor 2 implicati in mesaje).

Nici macar tu nu crezi in propaganda asta dar iti inteleg disperarea, vrei sa ridici moralul unor jucatori care se afla in pamant sau sub pamant. In regula!
Intr-adevar nu a fost asteptat un astfel de atac organizat dar nu ma refer la cele fizice ci la atatia dezertori. Altfel mult success, poti sa contemplezi la pierderea satelor pe care le-ati castigat atat de usor.

Cu drag!
 

DeletedUser47387

Sa traga cineva apa, se infunda closetul.
Cand iesea tribul pe plus la organizate pe zig, ne cantai ode pe extern acum suntem noobi :rolleyes:
nu strigam pt green...strigam contra zigului...si acum am sai fac ceru si pamantu cand am ocazia:))
 

DeletedUser10188

Cate atacuri au avut cei 2 jucatori plecati? Pai alex02dsa a avut 1 atac de la mine, dar pe o recuperare si si-a tinut satul.

Cappucino uitate la statistici, CAND a fost atacat a pierdut sat.

N-am zis ca in zig sunt jucatori PRO, calitatea jucatorilor din ZIG este mult mult sub cea a celor din GREEN si totusi, inca sunt pe harta acei jucatori.

Cat despre satul meu acolo in nord, merge farmul extraordinar, cu 1 sat de atac acolo farmez 1-2 milioane pe zi lejer, resurse ce le bag in taleri. De fapt, asta-i singurul scop pentru care am luat satul acolo.

Cat despre jucatorii recrutati in mijlocul vostru, am mai spus-o si o spun, ei cu gura lor au spus ca prefera sa intre acum sa va tina in loc sau dau stergere cont. Noi n-am dorit sa ii recrutam acum, ei au vrut...chiar daca pica prost la statistica dupa...au fost carne de tun pe propria lor alegere si totusi v-au facut mai multe pagube decat ne-am fi asteptat.



PS: Mai lasa externu ca pierzi satele. Te-ai chinuit sa scri ditamai romanul ca sa ce? Sa vi cu intrebari la care oferisem raspuns anterior:


Apărător: iulian mafia
Ţel(direcţie): Ce-ai facut Bobitza?:)))) (437|531) K54

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Bonusuri: Spadă: +10% putere de apărare și atac
hCav : +20% putere de apărare și atac

Trupele apărătorului, care au fost pe drum

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/11.830
Adeziune: Scăzută de la 19 la -4
 

DeletedUser45063

Cate atacuri au avut cei 2 jucatori plecati? Pai alex02dsa a avut 1 atac de la mine, dar pe o recuperare si si-a tinut satul.

Cappucino uitate la statistici, CAND a fost atacat a pierdut sat.

N-am zis ca in zig sunt jucatori PRO, calitatea jucatorilor din ZIG este mult mult sub cea a celor din GREEN si totusi, inca sunt pe harta acei jucatori.

Cat despre satul meu acolo in nord, merge farmul extraordinar, cu 1 sat de atac acolo farmez 1-2 milioane pe zi lejer, resurse ce le bag in taleri. De fapt, asta-i singurul scop pentru care am luat satul acolo.

Cat despre jucatorii recrutati in mijlocul vostru, am mai spus-o si o spun, ei cu gura lor au spus ca prefera sa intre acum sa va tina in loc sau dau stergere cont. Noi n-am dorit sa ii recrutam acum, ei au vrut...chiar daca pica prost la statistica dupa...au fost carne de tun pe propria lor alegere si totusi v-au facut mai multe pagube decat ne-am fi asteptat.



PS: Mai lasa externu ca pierzi satele. Te-ai chinuit sa scri ditamai romanul ca sa ce? Sa vi cu intrebari la care oferisem raspuns anterior:


Apărător: iulian mafia
Ţel(direcţie): Ce-ai facut Bobitza?:)))) (437|531) K54

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Bonusuri: Spadă: +10% putere de apărare și atac
hCav : +20% putere de apărare și atac

Trupele apărătorului, care au fost pe drum

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/11.830
Adeziune: Scăzută de la 19 la -4
la vechimea ta de jucator nu te prinzi cand sunt sate pierdute la recuperari:)), dar ce sa fac, mai noob si eu asa:(
 

DeletedUser46527

Eee acum sate se pierd si se vor mai pierde nu poti sa castigi daca nu si pierzi...degeaba tot bagi replica :
totusi v-au facut mai multe pagube decat ne-am fi asteptat.
ca tu si tribul tau nu ati provocat nici o paguba :)) avand in vedere ca si dupa atacurile celor din winter si dupa atacurile "tradatorilor" (care au atacat imediat dupa ce au iesit din trib ) voi in ziua cu organizatul ati reusit sa luati 10 sate :))) .Sa inteleg ca va asteptati sa luati mai putine?:))

Eu ti-am spus ca la tema asta se discuta despre razboiul triburilor din top ...nu inteleg de ce tot ceri atentie
 

DeletedUser46447

Băi măreț jucător al unui trib de top,dute si cântă la altă masă că aici ți-a expirat timpul!Eu v-am mai zis vouă,daca erați așa de buni și noi așa de slabi,Zig trebuia să fi fost scos demult.Când Green a recrutat din Zig pe cei doi (alex și capucino) dar și tot sudul nostru,jucătorii Zig nu au lăsat siter in alte triburi,mai pe înțelesul tău nu ne-am băgat picioarele în el joc,cum au făcut mulți jucători din tribul ăsta de top despre care tu tot vorbești.
 

DeletedUser48075

jucătorii Zig nu au lăsat siter in alte triburi,mai pe înțelesul tău nu ne-am băgat picioarele în el joc,cum au făcut mulți jucători din tribul ăsta de top despre care tu tot vorbești.

Denis,tu ai facut la fel pe 40 si din cate am inteles si pe alte lumi,nu inteleg de ce aduci vorba despre asta daca si tu ai apelat la asemenea metoda ca sa castigi o lume,ca sa castige oamenii tai o lume.Vezi-ti domnule de jocul tau si sa va pregatiti deful.

Sa nu uitam ca jocul asta e un joc de echipa :)
 

DeletedUser10188

Jucam pe 53 aici sau pe alte lumi? Ca sunteti toti copilasi daca discutam de alte lumi.
 

DeletedUser33394

Jucam pe 53 aici sau pe alte lumi? Ca sunteti toti copilasi daca discutam de alte lumi.

mult mai vorbesti si degeaba... daca am vorbi de alte lumi tu esti tata lor nu?

este o onoarea pentru mine ca te-am prins inca printre noi marete n00b
 

DeletedUser10188

Daca vorbim de alte lumi postam pe alte forumuri, nu aici :)

Dar da, sunt tata nubilor, ai vreo problema?
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Băi măreț jucător al unui trib de top,dute si cântă la altă masă că aici ți-a expirat timpul!Eu v-am mai zis vouă,daca erați așa de buni și noi așa de slabi,Zig trebuia să fi fost scos demult.Când Green a recrutat din Zig pe cei doi (alex și capucino) dar și tot sudul nostru,jucătorii Zig nu au lăsat siter in alte triburi,mai pe înțelesul tău nu ne-am băgat picioarele în el joc,cum au făcut mulți jucători din tribul ăsta de top despre care tu tot vorbești.
Si totusi asta-i masa cu aia mari...tu ce cauti sa ham ham pe aici?:))))))
 

DeletedUser46527

Uite ma ... rade de regele barbarelor (viorel), omul care da fakeuri pe bonus :))
 
Sus