Gentle + Green VS Winter + Eoel

DeletedUser10188

Iti recomand: memo plus, lecitina sau multe oua, ajuta la tinerea de minte :)
 

DeletedUser10188

Dar ai dreptate, n-ai dat tu....doar 80% din membrii tribului tau :) vezi ca istoria se repeta :)
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Esti vrajitoare si ghicesti viitorul? =)) Ce texte pe voi bre,rau a ajuns jocul asta...o luati ca magaru-n panta si ne spuneti sa dam delete =))
 

DeletedUser43947

Probabil folosesc același glob de cristal de la începutul lumii când green ajungea pe pagina 2 în clasament, green și gentle rupeau alianța...mergeți cu el înapoi la GSM, n-au legat ăia bine firele.
„Acest om este excepțional” nu știu când are timp să scrie și pe extern cu atâtea certuri pe forumul intern. :rolleyes:
Mai ușor că rămânem fără popcorn în stilul ăsta.:(

Vă dau și o ghicitoare:
Ce au în componența lor green, zig sau winter când se ceartă pe forumul intern:
Hint: răspunsul nu este: „purici”, că am mai auzit și varianta asta, dar în funcție de perspectivă, poți spune că este un grup de paraziți hematofagi.

Fun facts:
- kick ia barbari să se redreseze și kilometrista interne :)))
- kick încă n-a realizat că a fost carne de tun în toată mișcarea asta.

Vă pupă fratele vostru dintr-un loc lipsit de certuri :*
 

DeletedUser46527

Ca tot ai adus vorba de certuri vreau sa multumesc public aliantei Zig-Winter pentru ca am reusit sa eliminam,datorita voua, din trib cantitatile neglijabile care provocau neliniste dar in acelasi timp imi pare rau pentru voi ca ati adoptat acele mici insecte care observ ca deja perturba linistea jucatorilor nevinovati.
 
Scor reacție
98
mare conducator din WINTER astăzi la ora 17:45

stiu ca nu e retinut:))

cu nene legio m-am batut pe 47 vre-o 3 luni:))

sa vezi acolo misto unu de altu:))

da na loc de buna ziua e tot timpu, chiar vroiam sa joc cu el , pacat ca a lipsit o luna , arata altifel harta iar gentle probabil era in punctaj la jumate:))

:eek::eek::eek:
 

DeletedUser46447

Stai lejer, nu sunteți în stare să câștigați o lume pe barba voastră.. voi dacă ați putea, ați recruta jucătorii mari din toate triburile și apoi să luați sate moca si interne



Ipocrizia asta.Vezi ca pana una alta tu momentan pe 53 nu ai castigat nici un razboi prin lupta, ai recrutat de la adversar, ai trecut din razboi in alianta cu adversarul, asa ca ciocu mic si joc de glezne.Degeaba vi tu pe extern si faci pe omul "politically correct" ca tu razboiul incerci sa-l castigi in orice alt mod decat lupta corecta.Have fun!
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
98
Ipocrizia asta.Vezi ca pana una alta tu momentan pe 53 nu ai castigat nici un razboi prin lupta, ai recrutat de la adversar, ai trecut din razboi in alianta cu adversarul, asa ca ciocu mic si joc de glezne.Degeaba vi tu pe extern si faci pe omul "politically correct" ca tu razboiul incerci sa-l castigi in orice alt mod decat lupta corecta.Have fun!

Priveste razboaiele tribului, noi nu castigam razboaie, doar luam sate
 

DeletedUser48236

Fun facts:
- kick ia barbari să se redreseze și kilometrista interne :)))
- kick încă n-a realizat că a fost carne de tun în toată mișcarea asta.

Vă pupă fratele vostru dintr-un loc lipsit de certuri :*


Si acum greenu ia barbare sa se redreseze.... hmm cam ciudat ca un organizat sa va sperie in halul asta sa luati toate barbarele de pe k54 :))))
Da lasa ca ii bine, il aveti pe kampfster cu diplomatile lui , si ce calitatii zicea ca mai are ?:))))) Am uitat totusi postu ala au trecut 1luna-2
uups, dar cum de lati sters de la descriere numai este el intemeietoru vostru ? cu relatii si diplomatii peste tot ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46527

Inca nu ai trecut peste faptul ca nu ai primit nici un drept in Green? :)) Ma anunti cand te lasa sitterii sa intri pe cont , bronzatule.
 

DeletedUser8343

Mai ușor că rămânem fără popcorn în stilul ăsta.:(
[bla bla bla]

Din categoria cine rade la urma rade mai bine, de Green rad si curcile...aaa aliatii (care au observat si ei ce hram purtati)
Si daca tot iti plac ghicitorile atat de mult: ghici cine a postat de la aliati si parerile cui sunt pe acolo :rolleyes:


Screen Shot 2017-01-26 at 13.png
 
Scor reacție
98
Din categoria cine rade la urma rade mai bine, de Green rad si curcile...aaa aliatii (care au observat si ei ce hram purtati)
Si daca tot iti plac ghicitorile atat de mult: ghici cine a postat de la aliati si parerile cui sunt pe acolo :rolleyes:


Vezi atașament 2004

La inceput au fost niste jucatori cu opini proprii, dar eu sunt la carma, si se face cum zic eu :) Gentle o sa fie cu Green pana la final
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Si eu am postat in print-ul ala , si pot spune asta, fara jena, pentru ca stiu ce am zis.

Din pacate, nu schimba asta , cu absolut nimic, nivelul vostru de .. jucatori. ;)

Am zis bine, jucatori ? Nu cred, dar.. ramane asa. :oops:

Pe harta, mai jucati? Sau doar pe forumuri ? :))
 

DeletedUser41053

Hopa a scos dosarul ingerasa care se plimba dintrun trib in altul ca o ... dar ma opresc aici ca jignesc o clasa muncitoare :oops:

Zilele astea iar te-ai plimbat pe la noi prin trib cu lugu lugu ca vai ce rau e Zeuss ca vai cum da afar fara motiv ... ca poate mai recrutati jucatori ... ai vazut ca nu merge ai trecut la mizeri de genu asta ca poate bagi raca intre noi si gentle. UIte ca nici asta nu merge. Ma intreb ce servicii oferi pt o informatie in plus, pentru un jucator recrutat ... :D

Cum ti-am zis la inceput iti zic si acum ... Slabe prestari ... si pe harta si in jocurile de culise.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus