Gentle + Green VS Winter + Eoel

DeletedUser43947

Din categoria cine rade la urma rade mai bine, de Green rad si curcile
Vezi atașament 2004
E foarte urât din partea ta dacă râzi de noi. A râde la urmă = a râde la final, iar după atitudine și comportament aș spune că lipsa finalurilor nu-ți priește.
Amuzant cum ai impresia că periuța aia tocită îți funcționează și în zig/winter, unde la fel ca și la noi există oameni capabili să vadă dincolo de falsitate.

Si acum greenu ia barbare sa se redreseze.... hmm cam ciudat ca un organizat sa va sperie in halul asta sa luati toate barbarele de pe k54 :))))
Da lasa ca ii bine, il aveti pe kampfster cu diplomatile lui , si ce calitatii zicea ca mai are ?:))))) Am uitat totusi postu ala au trecut 1luna-2
uups, dar cum de lati sters de la descriere numai este el intemeietoru vostru ? cu relatii si diplomatii peste tot ?
Măi adidas, tu îngrijește unghiuța să nu se rupă iar la organizate, să fii nevoit să lași sitter și să plângi iar pe intern că nu ți se apără bine contul. Când o să-ți pierzi o noapte/zi pe un cont care nu e al tău, atunci să comentezi. Rivalitatea este una, dar lipsa de respect pentru cei care-și rup din timp pe un amărât de joc ca să apere un cont, fără obligație, mi se pare de joasă speță.
Uită conceptul de conducere, că n-ai avut parte aici și nici nu vei avea vreodată pe lumea asta. Necesita sinapse.
Kampf este în continuare alături de noi și momentan, nu are ce diplomație să ducă, dacă d-aia nu te mai încape valoarea și talentul.
 

DeletedUser48236

Măi adidas, tu îngrijește unghiuța să nu se rupă iar la organizate, să fii nevoit să lași sitter și să plângi iar pe intern că nu ți se apără bine contul. Când o să-ți pierzi o noapte/zi pe un cont care nu e al tău, atunci să comentezi. Rivalitatea este una, dar lipsa de respect pentru cei care-și rup din timp pe un amărât de joc ca să apere un cont, fără obligație, mi se pare de joasă speță.
Uită conceptul de conducere, că n-ai avut parte aici și nici nu vei avea vreodată pe lumea asta. Necesita sinapse.
Kampf este în continuare alături de noi și momentan, nu are ce diplomație să ducă, dacă d-aia nu te mai încape valoarea și talentul.
Altceva mai ai de zis? Eu nu inteleg care e treaba ta si dc incerci tuu ceva acolo..
Respect pt ca a pierdut timp pentru mine este, ca se putea mai bine si asta e adevarat, dar pana la urma e treaba noastra si atat. Ai auzit de oameni perfectionisti? Care isi doresc din ce in ce mai mult ? Poate ca asta e defectu meu

Satele pierdute le recuperez de la voi , si asa le-am pierdut la gentle nu stiu dc comentati voi ??
Cum e cu voi da in alt trib kamp?? Sau lati bagat la interne si pe el daca nu mai aveti nevoie de diplomatii , doar vati folosit de el a ?:)))


Pana una alta astept sa vad ce puteti si pe joc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43947

Am văzut că l-ai umplut de respect pe n00bster pe forum :))) nu-l mai scoteai din gratitudini, hai că nu suntem la hollywood aici să dăm bine în public. Pe intern spui că a fost o întreagă conspirație împotriva ta și aici mă iei pe mine cu „perfecționism”, plimbă mă ursu cu vrajeala asta. (no pun intended Mircea)
Verifică mai bine twstats-ul, că după ce ți-a plecat nașu de pe cont, ți s-a tăiat maioneza.
Până una alta tu n-ai făcut nimic pe joc, decât să fugi de laptop la organizat și să arunci vina pe cel care ți-a apărat contul.
Calmează-ți sfârcurile.
 

DeletedUser48236

Deci partea cu bagatu raci nu ti-a reusit, daca te iei de joc clar esti pe un drum gresit total , in primul rand esti noob.
Al doilea cum poti sa imi zici ca nu am facut nimic cand toti inamici tai invinsi nu fac cat am eu la agresor:)).
3, sate sau pierdut pentru ca aliati vostri gentle si-au spart peste 100 de fuluri de atac in satele mele si voi ati venit dupa miseleste noaptea, numai cand nu eram online( si asta tot cu spioni o stiati,dar pentru putin timp).
Tu stii macar cum e sa ai 60 de sate, nu zic toate pe granita ? Pana una alta bucurate de alea 2 de langa mine cat mai poti...

Sketch3ef05.md.png



P;S - Tu incearca incontinuare sa bagi dusmanie intre mine si noobster, ca tot impreuna o sa va luam satele :)))))
 

DeletedUser43947

Mă faci pe mine noob și după imediat scrii că te-am atacat mișelește noaptea =)))) wtf, de unde vii mă ?
Eu nu caut râcă și n-am niciun interes să fac asta. Sunt conștient de faptul că tu ești doar un compromis în toată ecuația asta și că orice factor este decisiv într-un război, pentru că în alte împrejurări nu ți-ar fi agreat nimeni un astfel de comportament.

Alea două sate de acolo nici nu pot fi considerate în graniță, tu și amicii tăi mieroși la secțiunea sprijin („suntem o familie”, „să le arătăm cât de uniți suntem”, etc) sunteți la fel de amenințători ca un tsunami pe gârlă.

Granița e pe partea cealaltă :))

Numărul meu de sate mic a fost rezultatul lipsei de interes pentru această lume, care s-a schimbat considerabil la „marea schismă”. În baza studiilor tale superioare din clasele a III-a și a IV-a, vei descoperi că de pe 5 și până în prezent, numărul meu de sate a crescut mai mult decât de obicei.

impreuna o sa va luam satele :)))))
3d3pVxw_700wa_0.gif

Presupun că tu vrei să fii pasivul :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48236

Te las sa vorbesti singur pe extern, poate poate gasesti ceva bun de zis, ii clar care e nivelul tau de gandire, daca tu te vezi player bun.
Si in plus pana acum chiar daca nu mia facut placere sa discut cu tine am facut-o, dar cu baietei "trecuti" pe partea "ailalalta" care un simplu mesaj de echipa la conotat cu ceva sexual, nu o sa mai continui discutia.
Sectia psi a adus paturi noi.
Cam mult am vorbit, ne auzim p joc !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43947

Eu n-am susținut niciodată că sunt bun, dar în apărare n-am fugit la naș să-mi apere contu. Chiar dacă aș fi făcut-o, n-aveam ce să-i reproșez pentru că se pleacă de la premisa că oricum nu era cineva pe cont, deci ar fi fost mult mai rău.

Si in plus pana acum chiar daca nu mia facut placere sa discut cu tine am facut-o, dar cu baietei "trecuti" pe partea "ailalalta" care un simplu mesaj de echipa la conotat cu ceva sexual, nu o sa mai continui discutia.
=)))) no comment, baieții care este pe persoană fizică la sectorul 5, se știeeee!!
Acum ne scrii mesaje de echipă și în urmă cu câteva zile voiai să-l bați :)))

Mi-a plăcut că ne-ai relatat unul din evenimentele foarte importante din viața ta, trece iarna dar măcar țin de cald până apar ghioceii, nu?

Ne auzim pe joc, sperăm că de data asta cu tine și nu cu sitterul :rolleyes:
Ai grijă de tine și de unghiuțele tale, să nu se rupă la organizate.
 

DeletedUser3547

Deci partea cu bagatu raci nu ti-a reusit, daca te iei de joc clar esti pe un drum gresit total , in primul rand esti noob.
Al doilea cum poti sa imi zici ca nu am facut nimic cand toti inamici tai invinsi nu fac cat am eu la agresor:)).
3, sate sau pierdut pentru ca aliati vostri gentle si-au spart peste 100 de fuluri de atac in satele mele si voi ati venit dupa miseleste noaptea, numai cand nu eram online( si asta tot cu spioni o stiati,dar pentru putin timp).
Tu stii macar cum e sa ai 60 de sate, nu zic toate pe granita ? Pana una alta bucurate de alea 2 de langa mine cat mai poti...

Sketch3ef05.md.png



P;S - Tu incearca incontinuare sa bagi dusmanie intre mine si noobster, ca tot impreuna o sa va luam satele :)))))
Sketch.png

Bravo boss!! Te-ai impuscat singur in picior :)) Tu visai la locu 1o_O! Penibil.
 

DeletedUser48236

Reclama pe gratis :)))
Nu am visat niciodata la locul 1 ( din contra nu imi place sa joc cu peste 100 de sate )
Si totusi daca te uiti pe la clasamente o sa ma gasesti in vreo doua locuri pe locul 1 . (inamici invinsi)
Deci nu va mai laudati atata ca daca vroiam sa pierd timpul pe 53 va chinuati pana la sfarsit sa ma scoateti un trib de locul 1 si unul de 3, dar nu vedeam rostul sa continui atata timp cat nu mai aveam nici un coleg sau prieten.
Totusi eu nu inteleg cu cine va bateti voi pe 53, ca numai e nimeni pe cont de o saptamana si ceva :))))))))
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
98
Reclama pe gratis :)))
Nu am visat niciodata la locul 1 ( din contra nu imi place sa joc cu peste 100 de sate )
Si totusi daca te uiti pe la clasamente o sa ma gasesti in vreo doua locuri pe locul 1 . (inamici invinsi)
Deci nu va mai laudati atata ca daca vroiam sa pierd timpul pe 53 va chinuati pana la sfarsit sa ma scoateti un trib de locul 1 si unul de 3, dar nu vedeam rostul sa continui atata timp cat nu mai aveam nici un coleg sau prieten.
Totusi eu nu inteleg cu cine va bateti voi pe 53, ca numai e nimeni pe cont de o saptamana si ceva :))))))))

Asa spun toti dupa ce sunt scosi de pe harta, hai dau cu praf de mers.. esti de domeniul trecutului

A fost un mini organizat cu resturile din Green si Gentle pe tine iar cand noi am doborat WINTER, baietii au retras deful de la tine si tu ai fost scos lejer, vrei mesaje de la cei din 4fun cand imi ziceau ca au retras zeci de ferme de la tine ?

Apropo, mai sti cearta dintre WINTER si Zig pe tema retragerii defului de la tine ? Asa este, daca nu "te lasai" Zigul era scos si tu tot mai erai pe harta, mare razboinic, din gura dau toti dar pe harta ii vezi ca pierd sate si ajung la 0 puncte.
 
Ultima editare:
Scor reacție
98
Sa iei barbare in spate si sa ciupesti cate un sat din scurt nu inseamna ca esti cel mai bun jucator, macar nu te mai lauda, lasa baietii care sunt in stare sa joace si apropo cand am facut noi mini organizatul de ce ai dat sitter la n00bster ? Ai ramas fara curent ? Sa il pupi pe n00bster unde rasare luna, ca nu mai erai pe harta de atunci.


Si apropo, stii cum e la 100 de sate ? ca aici nu ai ajuns
 

DeletedUser48236

Ia uite sa gasit cel mai fatarnic om si parvenit sa comenteze.
Ce numai ai de facut promisiuni la nici un lider de trib???
Normal ca stiu cum e la 100 de sate ca altfel nu as vorbi(uitate la lumea 1 ) . Singurile lumi care am jucat pana acum l1 si l53, si este o diferenta de la cer la pamant, si in caractere, probabil nu aveau toti copchii acces la internet pe atunci ! gen tu altfel nu imi explic cum poti sa te contrazici atat singur . (mai citesteti comentarile odata sau de doua ori)
 
Scor reacție
98
Ia uite sa gasit cel mai fatarnic om si parvenit sa comenteze.
Ce numai ai de facut promisiuni la nici un lider de trib???
Normal ca stiu cum e la 100 de sate ca altfel nu as vorbi(uitate la lumea 1 ) . Singurile lumi care am jucat pana acum l1 si l53, si este o diferenta de la cer la pamant, si in caractere, probabil nu aveau toti copchii acces la internet pe atunci ! gen tu altfel nu imi explic cum poti sa te contrazici atat singur . (mai citesteti comentarile odata sau de doua ori)

Nu mai cersi def ca sa aperi ultimul sat :))

Am oameni din toate triburile, chiar si zig, care spun ca e doar gura de tine, hai ca imediat se deschide 57..

si apropo, eu cu echipa mea vom intra in octombrie pe next, te astept atunci leule
 
Ultima editare:
Sus