Gentle + Green VS WINTER + ZIG

DeletedUser47488

bravo...nu am mai vazut de mult o astfel de lume in care un trib sa faca un astfel de organizat incat sa rupi tribul inamic...felicitari celui care la organizat ...sunteti tari ce sa mai spuno_O
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47488

si felicitari acelui "nimeni " de pe locul 1...care a dormit 3-4 luni apoi sa trezit cu nobili/ interne si barbare....si deja i s-au umflat muschii pe el...mare jucator,...dar la realizari pe alte lumi .... plang ciorile
 

DeletedUser33394

ham ham, ce sa mai zici si tu:)

du-te dai si tu stergere si vezi de realizarile tale de pe alte lumi.

pana una alta, hai cu barbarele ca tot una este.. ori ca ne bateam cu barbarele ori cu voi era acelasi lucru
 

DeletedUser47488

vrei un os :eek:



P.S.....era mai bine...barbarele mai ridica si ele din cand in cand... cate un nivel de zid o_O
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41586

Oricum se vede că tipul nu a prea fost la școală, daca barbarele mai ridica și ele, e ceva:))))
 

DeletedUser45063

varule luna martie nu e cea mai buna luna a ta. anul trecut stergere, anul asta la fel...la anul pe ce lume va fi?:eek:
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Pentru frustrari iti las un numar de contact. In caz ca iti e dor de mine.
In rest. Nu mai juca nimeni. Doar nu era sa pierd timpul degeaba. Sau tie ti se pare corect 3 continente pe 2 jucatori. Sau 1. Ati vrut barbare spor la barbare.
Mai castigi mai pierzi. Macar nu am fugit in alte triburi. Eu am un standard nu plang pentru niste sate sau pentru a castiga o lume. Am fost in top pe orice lume am jucat. Mie imi este suficient. Mam distrat si asta e important. Ce sa faci nu am echipa ca a voastra. Nici nu vreau.
Ce sa zic numai de bine si spor la inchiderea lumii. Felicitari
 
Ultima editare:

DeletedUser45667

Pacat varule...Tu erai singurul care mai puteai face diferenta in Zig. Bafta.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Mai castigi mai pierzi. Macar nu am fugit in alte triburi. Eu am un standard nu plang pentru niste sate sau pentru a castiga o lume. Am fost in top pe orice lume am jucat. Mie imi este suficient. Mam distrat si asta e important. Ce sa faci nu am echipa ca a voastra. Nici nu vreau.
Ce sa zic numai de bine si spor la inchiderea lumii. Felicitari
Viata e grea, dar ma bucur ca te-ai distrat. Intr-adevar, cel putin pe cele 2 lumi pe care am jucat ai fost in top...in topul rusinii.
Tu ai o altfel de echipa, de supporti si multi-cont, nu prea iti tin de cald in mid- si late-game.
Multu succes pe viitor! :)
 

DeletedUser29124

Nu trebuia sa-l luati pe kick , varule...poate nici formatia de la Zalau...ei v-au stricat joaca...parerea mea ...
 

DeletedUser48011

:))) deaia nu mai pot eu,
daca eu nam reusit nici altii nu au reusit.
ai auzenii si nu stiu eu? sunt curios de unde auzi tu din somn?
de unde imi dai tu 200 fuluri, de la alti? pai atunci nu era iti dam?
eu nici nu am mai scris pe aici ce vrei sa demonstrezi ca esti vreun jucator maret ? nu pot decat sa scriu pe forum, nu are voce sa vorbesc.
ai un os, mergi la cotet si tu si smecherasii care intra in tabara gentle sa castige si ei o lume,
sunteti niste penibili.
eu unul nu am avut cu cine sa joc, numa jucatori de 2 bani au fugit sa salveze cateva sate, au abandonat, au facut aceasta harta un kkt de harta,
oricum tare aia cu unnamed , te lauzi singur si te crezi vreo coada de matura. nu vezi ca sunt singur pe harta , acum vrei sami demonstezi ca esti vreun batman de vorbesti asa sictirit? tu singur nu o sa ma scoti nici dupa un an de acum incolo asa ca mananca papadii pana te saturi,


Nu te mai vad pe lumea 53. Nu mai ai dreptul sa raspunzi sau sa postezi vreo gluma de prost gust cu care ti-as da peste bot oricum pe aceasta lume. Cunosc un jucator da 10k puncte care a fost mai interesant ca tine. Ai fost un 0 pe aceast lume, nu stiu cum iti mai permiti sa scrii un cuvant aici. Si daca vrei sa ne vedem pe alta lume ne vedem, dar fara nume schimbat, te innobilez in maxim 20 ore. Dispari de pe 53 ca esti mai prejos decat o publicitate despre bombe care au explodat inainte sa le dam drumul din mana.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48227

milestone_villages.png

Ca primul, ai cucerit 250 sate
Unnamed.
în data de 14.03. la ora 21:35

milestone_villages.png

Ca primul, ai cucerit 100 sate
Zeuss.
în data de 13.01. la ora 19:31

milestone_villages.png

Ca primul, ai cucerit 2 sate
mrwhiskers19
în data de 20.09. la ora 18:03

Regele punctelor
milestone_points.png

Ca primul, ai ajuns la 1.000.000 puncte
Zeuss.
în data de 24.01. la ora 18:41

milestone_points.png

Ca primul, ai ajuns la 10.000 puncte
DeathAngelFTW
în data de 29.09. la ora 14:19

Stăpânul câmpului
milestone_bash_points.png

Ca primul, ai învins 25.000.000 unităţi inamice
KicK
în data de 11.02. la ora 18:02

milestone_bash_points.png

Ca primul, ai învins 5.000.000 unităţi inamice
jou.nr1
în data de 30.12. la ora 09:46

milestone_bash_points.png

Ca primul, ai învins 10.000 unităţi inamice
Unnamed.
în data de 21.09. la ora 09:22

Mdea...varu apare pe aici ?varu nu e aici !
Stai !Varu nu e in nici un top ,doar pe forum.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
pff,
mai unnamed am dreptul sa raspund unde vreau,
este un forum deschis pentru toata lumea,
e forumu lu maicata si nu stiu eu?
cata aroganta pe tine si cate aere, sa nu te impiedici de vreo bordura ca iti rupi unghiile,
nu ma asteptam la atata ipocrizie din partea voastra,
joc cu numele asta de 8 ani crezi ca il schimb de frica ta? esti vreun pui de broasca fermecat?
sti vorba aia dupa razboi si vitejii asa si cu tine, dupa ce am parasit lumea ai aparut si tu sa te bati cu pumnii in piept.
stai linistit ca nu mai postez aici crezi ca vreau sa vad toti mascarici
 

DeletedUser41586

Ba prapaditule, nu te mai vad pe lumea 53. Nu mai ai dreptul sa raspunzi sau sa postezi vreo gluma de prost gust cu care ti-as da peste bot oricum pe aceasta lume. Cunosc un jucator da 10k puncte care a fost mai interesant ca tine. Ai fost un 0 pe aceast lume, nu stiu cum iti mai permiti sa scrii un cuvant aici. Si daca vrei sa ne vedem pe alta lume ne vedem, dar fara nume schimbat, te innobilez in maxim 20 ore. Dispari de pe 53 ca esti mai prejos decat o publicitate despre bombe care au explodat inainte sa le dam drumul din mana.

În ce hal te adresezi, dar na, pentru ăștia limitați in cuvinte se accepta..Raka dă-i și tu atenționări că dacă zic eu acum cucu-bau, am 3 mesaje.

Ai ieșit și tu în evidență pentru că e o echipa solida aia din care faci tu parte și găsești motive de a te umfla în pene mai rău ca un newbie.
Daca tribul tau ar fi fost în ipostaza zigzag-ului, cu siguranță tu nu te-ai fi umflat în pene, și cei mai important, bineînțeles, nu ai fi fost pe un loc fruntaș, prin posturile tale anterioare ți-ai ironizat până și unul din aliați, păcat că nu și-au dat seama de gafa ta, dar nu e timpul pierdut. Și că îmi place să dezamăgesc lumea, tu oricum nu vei termina pe locul 1.
 

DeletedUser41586

pff,
mai unnamed am dreptul sa raspund unde vreau,
este un forum deschis pentru toata lumea,
e forumu lu maicata si nu stiu eu?
cata aroganta pe tine si cate aere, sa nu te impiedici de vreo bordura ca iti rupi unghiile,
nu ma asteptam la atata ipocrizie din partea voastra,
joc cu numele asta de 8 ani crezi ca il schimb de frica ta? esti vreun pui de broasca fermecat?
sti vorba aia dupa razboi si vitejii asa si cu tine, dupa ce am parasit lumea ai aparut si tu sa te bati cu pumnii in piept.
stai linistit ca nu mai postez aici crezi ca vreau sa vad toti mascarici


Ia uite, asta are întrebări familiste, rudenia dintre voi se vede de la o poștă:)),glumesc.
Varule tu chiar pui la suflet ce baliverne chicoteaza unul sau altul? Mai ales când e in rol principal unul care inca nu a trecut de nivelul 12, până la CAB mai e de tras, doi in unu = cu 0 - unnamed 2017
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
În ce hal te adresezi, dar na, pentru ăștia limitați in cuvinte se accepta..Raka dă-i și tu atenționări că dacă zic eu acum cucu-bau, am 3 mesaje.

Ai ieșit și tu în evidență pentru că e o echipa solida aia din care faci tu parte și găsești motive de a te umfla în pene mai rău ca un newbie.
Daca tribul tau ar fi fost în ipostaza zigzag-ului, cu siguranță tu nu te-ai fi umflat în pene, și cei mai important, bineînțeles, nu ai fi fost pe un loc fruntaș, prin posturile tale anterioare ți-ai ironizat până și unul din aliați, păcat că nu și-au dat seama de gafa ta, dar nu e timpul pierdut. Și că îmi place să dezamăgesc lumea, tu oricum nu vei termina pe locul 1.
Dar cine ia locul 1 ia uimeste-ma :)))
 

DeletedUser48011

Voi nu va dati seama ca ati petrecut mai mult timp pe extern decat pe joc? Eu vreau sa vad pe joc demonstratia deontologiei voastre in legatura cu acest joc, avand in vedere ca sustineti asa puternic valoarea voastra. Aveti putin bun simt si nu mai postati aici, pentru ca deja ati fost toti eliminati ca niste nimeni, ceea ce sunteti oriunde pana la proba contrarie.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Iar ti-a cumparat maicata forum privat?
Dute mai baiatule la control. Suferi de tine grav. Sper sa mananci tastatura de foame cand scri ceva aici. Eliminati ca niste nimeni. Bine ca esti tu cineva bai mascariciule.
Cine te crezi buricul triburilor?
 
Sus