Gentle + Green VS WINTER + ZIG

DeletedUser43947

Nu mai are rost să evidențiez cât de penibile pot fi unele persoane, simt că este inutil.
O singură rugăminte am, nu mai puneți ghilimele la cuvântul „trădat”.
Majoritatea au văzut „PNA-ul” local, mai puțin șarpele pe antidepresive.
Danke.
Parte 1:
Jucători: Ingerasa, ToDT, KicK
Parte 2:
Triburi: Zig!?!, Zig?!?, WINTER

Timeframe: 13/09/2016 00:00:00la05/01/2017 15:40:18

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 141
Tabăra 2: 2,112
Diferență: 1,971

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 2
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 565,685
Tabăra 2: 7,462,701
Diferență: 6,897,016

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,023
Tabăra 2: 10,531
Diferență: 1,492

chart
 

DeletedUser10188

Intr-adevar, sper norocul nostru, nu ne-au atacat(asta ne mai lipsea atunci), dar mutarea si stabilirea mutarii s-a facut de Craciun, ce-a fost pana atunci a fost can can, problema lor ca nu ne-au atacat, norocul nostru ca n-am fost atacati.


Deci nu se poate face o comparatie cu ceea ce ai scris mai sus....deoarece lucrurile s-au stabilit de Craciun, ce a fost pana atunci....a fost :)
 

DeletedUser48227

cum au mers spliturile la kick ? Ati splituit ceva ? Eu am incercat sa fac splituri la spyder si razboinica sa va ajut ,dar cu 300 l/a nu au tinut
 
Scor reacție
98
Parte 1:
Triburi: Gentle
Parte 2:
Triburi: WINTER
Jucători: MistreRo, vasilesfintu

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 94
Tabăra 2: 17
Diferență: 77

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 760,138
Tabăra 2: 136,953
Diferență: 623,185

chart



Parte 1:
Triburi: Gentle, green
Parte 2:
Triburi: WINTER, Zig!?!, Zig?!?
Jucători: MistreRo, vasilesfintu

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 117
Tabăra 2: 25
Diferență: 92

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 920,566
Tabăra 2: 203,869
Diferență: 716,697

chart
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Dam stergere toti, in masa?

Asa, se barbarizeaza satele si le recupereaza la primul organizat, cred.

Sau? Sa-mi fie cu iertare, ca nu ma prea pricep...
 

DeletedUser41053

Zig!?! - Ingerasa astăzi la ora 13:32 Mulţumesc Citat
Felicitari! S-au apucat deci de alte recrutari in speranta ca mai fug niste oameni la ei :)

Uite mah cine vine cu mesaje de moralitate ... de loialitate ... nu ti-ar fi tie rusine sa zici asa ceva? Tu care ai umplut Fam. green cu mesaje de recrutari si nici nu apuc sa dau un jucator afar ca hop cred ca instant are mesaj de la tine si invitatie in ZIG. Vai vai ... rusinica !!!

Deja sunteti disperati. Nu v-a iesit nici un organizat asa cum ati vrut ... Ati luat dupa 3 zile ZIG cu WINTER 54 de sate si asta numai ca ati atacat un cont abandonat ... fara proprietar si am decis noi sa renuntam sa il mai aparam altfel ati fi luat exact ce ati luat dupa prima zi 24 de sate. In schimb la organizatul de ieri s-au luat peste 100 de sate intro zi.... dar stai asediul continua ... nu o sa ne oprim aici.

Spor la pierdut sate.
 

DeletedUser48227

ce recrutari vorbesti acolo ? singurul motiv pentru care mai esti pe harta e ca esti departe de familia gentel .Stai calma ajungem si la tine.Eu v-am zis am incercat sa fac splituri si in zig si in winter ,insa daca s-au cerut si la fake-uri split cu 3-4 ferme nu poti sa splituiesti o gramada
 

DeletedUser45667

Parca Zig sta mai bine decat Winter. Au jucatori mai buni. Bineinteles, nu cei care s-au plimbat dintr-un trib in altul. Dar...Gentle vine...Get ready
 

DeletedUser10188

Parca Zig sta mai bine decat Winter. Au jucatori mai buni. Bineinteles, nu cei care s-au plimbat dintr-un trib in altul. Dar...Gentle vine...Get ready

Intotdeauna mi-a placut o lupta frumoasa si fie ca ma credeti sau nu(poate in urma ultimul organizat al vostru nu pare), dar L53 este una dintre cele mai echilibrate lumi :) (cel putin din punctul meu de vedere)


Deci eu va astept, sa facem lumea mai interesanta.
 
Sus