Gentle + Green VS WINTER + ZIG

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
WINTER - KicK astăzi la ora 20:45 Mulţumesc Citat
ASTA ESTE TRADARE !
CINE FUGE SA ISI SALVEZE SATELE !
3 jucători îţi mulţumesc pentru această postare. (ascunde)
Mulţumesc
Fabbritzio (astăzi la ora 20:48:33), Ingerasa (astăzi la ora 20:56:48), Mr. Agent007 (astăzi la ora 20:58:16)
~~~~~~~~~~~~~

=)))))))))))))))
Ironia...
 

DeletedUser10188

Ironie, neironie, felicitari pentru mutare.

Daca a noastra a echilibrat jocul si l-a facut oarecum mai frumos, a voastra a inchis harta.

Sunt curios oare, daca noi ne dam stergere, oare gentle va da in cap? :)
 

DeletedUser8343

=)))))))))))))))
Ironia...

Singura chestie e ca noi nu am fugit sa ne salvam satele , am fugit ca ne saturasem de toate aberatiile voastre si ne saturaseram sa jucam langa unii ca voi. Preferam sa ma las de lumea asta si sa dau stergere decat sa joc cu unii ca voi.

Felicitari Gentle pt mutare!

Si cum spunea si N00bster, daca noi nu o sa mai jucam ai impresia ca Gentle o sa inchida cu voi? Pana si ei va desconsidera si au o parere proasta despre tribul de cacao numit "green". Hai sa fim seriosi, va tolereaza ca asta-i harta si asa a mers alianta nu ca ati fi voi mari si tari sau prea interesanti.
 

DeletedUser43947

Ironie, neironie, felicitari pentru mutare.

Daca a noastra a echilibrat jocul si l-a facut oarecum mai frumos, a voastra a inchis harta.

Sunt curios oare, daca noi ne dam stergere, oare gentle va da in cap? :)

Nu vă mai puneți voi problema despre ce se va întâmpla mai târziu, n-are rost să vă îngrijorați despre ce se întâmplă post-mortem :D

Si cum spunea si N00bster, daca noi nu o sa mai jucam ai impresia ca Gentle o sa inchida cu voi? Pana si ei va desconsidera si au o parere proasta despre tribul de cacao numit "green". Hai sa fim seriosi, va tolereaza ca asta-i harta si asa a mers alianta nu ca ati fi voi mari si tari sau prea interesanti.


Setări --> cont --> șterge contul :*
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46527

Singura chestie e ca noi nu am fugit sa ne salvam satele , am fugit ca ne saturasem de toate aberatiile voastre si ne saturaseram sa jucam langa unii ca voi. Preferam sa ma las de lumea asta si sa dau stergere decat sa joc cu unii ca voi.

Felicitari Gentle pt mutare!

Si cum spunea si N00bster, daca noi nu o sa mai jucam ai impresia ca Gentle o sa inchida cu voi? Pana si ei va desconsidera si au o parere proasta despre tribul de cacao numit "green". Hai sa fim seriosi, va tolereaza ca asta-i harta si asa a mers alianta nu ca ati fi voi mari si tari sau prea interesanti.

Eu sincer cred ca au plecat din cauza voastra :))

Ooo draga ingerasa daca dai stergere sa sti ca tot INFRANGERE se numeste! :))
 
Ultima editare de un moderator:

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Singura chestie e ca noi nu am fugit sa ne salvam satele , am fugit ca ne saturasem de toate aberatiile voastre si ne saturaseram sa jucam langa unii ca voi. Preferam sa ma las de lumea asta si sa dau stergere decat sa joc cu unii ca voi.

Si cei ce au venit de partea noastra nu au voie sa fi plecat din cauza conducerii voastre? :confused:
La cat v-ati certat in ultima saptamana... :rolleyes:
 

DeletedUser10188

Esti asa sigur ? :)


N-am zis ca sunt sigur, am pus o intrebare.

Lumea are 140 / 365 zile. Mai aveti 225 zile pentru a obtine dominanta + alte 14 zile pentru a se inchide. Daca veti reusi performanta sa stati 220 zile(5 le scoate ca poate stergem conturile) fara sa va dati in cap si sa obtineti si dominanta, atunci tot respectul pentru voi.
 

DeletedUser8343

Ooo draga ingerasa daca dai stergere sa sti ca tot INFRANGERE se numeste! :))

Oo mai marele innobilator de interne care nu stie sa faca un amarat de split , ma faci sa rad.
Voi ati intrat cu gandul sa castigati lumea asta si va laudati cu asta inca de la inceput la fel cum o faceati cu palmaresul vostru de pe lumi anterioare.

Eu nu am intrat pe lumea asta sa o inchid sau sa ma laud cu asa ceva. Am intrat sa joc cu gasca si asta am facut, am jucat si cand nu ne-am mai distrat, am plecat intr-un trib mai slab doar pentru ca ne saturaseram de aberatiile voastre. Noi am intrat aici sa ne distram si sa jucam si nu sa ne enervam pe reguli facute dupa ureche sau dupa frustrarile unora.
Daca tu ai impresia ca asta se numeste infrangere ..ok, problema ta . Oricum pentru mine nu valoreaza nimic opinia unuia ca tine.

Pana una alta eu am luat sate de la tine, invers nu s-a intamplat asta.

Parte 1:
Jucători: Ingerasa
Parte 2:
Jucători: iulian mafia

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 0
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24,311
Tabăra 2: 0
Diferență: 24,311

chart
 

DeletedUser46527

dar de ce va ganditi deja asa departe? Avem in prezent un razboi ..este ceva normal sa existe tradari in fiecare trib ...noi , cei din Green am experimentat asta dar nu am venit pe extern cu mesaje gen stergere de cont etc. Deja va dati batuti? Rusinicaaa
 

DeletedUser43947

Femeie tu ți-ai verificat cuceririle ? :)))) cum să spui de altcineva că înnobilează interne.
Ai plecat într-un trib mai „slab” dar până de curând te vedeai pe val, aveați statistici, noi dădeam ștergere și așa cum mi-ai zis pe skype „mai ai surprize pentru noi”.
Nu-ți pasă de opinia lui iuli, dar i-ai scris vreo 7 rânduri :rolleyes:
 

DeletedUser10188

dar de ce va ganditi deja asa departe? Avem in prezent un razboi ..este ceva normal sa existe tradari in fiecare trib ...noi , cei din Green am experimentat asta dar nu am venit pe extern cu mesaje gen stergere de cont etc. Deja va dati batuti? Rusinicaaa

Nu cred ca ai citit bine.

Am pus o intrebare, ce s-ar intampla DACA noi ne-am sterge contul, v-ar da oare GENTLE in cap sau nu?


Este o intrebare, doar o intrebare.

Pana una alta, GENTLE, spre deosebire de voi, are 3-0.(BL, D9 si WINTER)....voi ce aveti? Ajutorul lor sa ramaneti pe harta :)

Sunt curios oare acum daca chiar ii meritati ca aliati...n-ati fost in stare sa scoateti 1 trib voi, pe cand ei in 120 zile au scos 3 triburi, pardon 4....ca THOR sigur va pica acum, nu mai au nevoie de ei ca aliati :)
 

DeletedUser41053

Oo mai marele innobilator de interne care nu stie sa faca un amarat de split , ma faci sa rad.
Voi ati intrat cu gandul sa castigati lumea asta si va laudati cu asta inca de la inceput la fel cum o faceati cu palmaresul vostru de pe lumi anterioare.

Eu nu am intrat pe lumea asta sa o inchid sau sa ma laud cu asa ceva. Am intrat sa joc cu gasca si asta am facut, am jucat si cand nu ne-am mai distrat, am plecat intr-un trib mai slab doar pentru ca ne saturaseram de aberatiile voastre. Noi am intrat aici sa ne distram si sa jucam si nu sa ne enervam pe reguli facute dupa ureche sau dupa frustrarile unora.
Daca tu ai impresia ca asta se numeste infrangere ..ok, problema ta . Oricum pentru mine nu valoreaza nimic opinia unuia ca tine.

P

Rusinica ... iar vii cu cioara vopsita ... mie imi ziceai ca vrei sa castigi lumea alaturi de noi si acum imi scri pe extern ca pe tine nu te intereseaza sa castigi lumea ... ma lasi ... nu mai tot fa pe victima ca nu e cazul. Daca nu te interesa sa castigi lumea atunci de ce nu ai iesit numai tu din trib cu gasca ta ... de ce ai facut politica de recrutare in trib ... din nou te contrazici ... zici una si faci alta. Acum cand sunteti in cadere libera zici ca nu te inteseaza sa castigi lumea. Iti pregatesti iesire ? :rolleyes:
 

DeletedUser10188

Nu pot sa cred...acum Ingerasa ne baga replica "joc pentru distractie" :)))) sa sti ca in urma prestatiei tale tribul Green nu e multumit , unde este Todt ? Poate impreuna faceti o treaba mai buna si distrati si voi pe cineva. :))
Chiar daca te intereseaza sau nu ce spun sa sti ca tot o pierzatoare esti , acum vrei sa iti faci o plecare in glorie doar ca nu prea tine .

Calm boss, n-au trecut 365 zile + 14 zile si scrie in dreptul vostru c-ati inchis lumea. Chill, relax, take it easy :)

Pana una alta, nu uitat va vorbiti cu o femeie, pastrati totusi limita bunului simt. (chiar daca voi considerati ca merita sa nu sa pastrati acea limita)
 

DeletedUser46527

Categoric , razboiul continua ma refeream doar la acel personaj care joaca pentru distractie asa dintr-o data.
 

DeletedUser43947

Titlul de femeie, îl pot primi doar anumite persoane iar lecții de morală poți să le ții „colegelor tale” care au făcut atâtea chestii până acum.
Oferi respect, primești respect. Indiferent de sexul cu care te-ai născut.
 

DeletedUser46447

Iară vă apucați de jucat fazan?Aline ce faci ma tata?Asa tare te temi de Zig de recrutezi toata harta?ai nevoie de o balanta a satelor de 5:1 ca sa fi sigur ca ne scoti?:)))baa sa-mi bag ** de nu o sa va ...


Zig va fi pe harta si vă va chinuii in continuare(cu toate ca o stergere cont in masa acum vă va face să săriții unii pe alții),singurul trib de pe 53 care a jucat triburile pana acum :) voi restul mai aveti de lucrat la acest capitol.
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Nu cred ca ai citit bine.

Pana una alta, GENTLE, spre deosebire de voi, are 3-0.(BL, D9 si WINTER)....voi ce aveti? Ajutorul lor sa ramaneti pe harta :)

Sunt curios oare acum daca chiar ii meritati ca aliati...n-ati fost in stare sa scoateti 1 trib voi, pe cand ei in 120 zile au scos 3 triburi, pardon 4....ca THOR sigur va pica acum, nu mai au nevoie de ei ca aliati :)

Eh, intre timp:

724823582900409a85558c831dcd4a00.png


Cu atacuri peste noapte si 2 organizate din partea unei jumatati de harta, tot avem mai putine sate pierdute in razboaie decat adversarii.
O fi bine, o fi rau, vom vedea :rolleyes:

Iară vă apucați de jucat fazan?Aline ce faci ma tata?Asa tare te temi de Zig de recrutezi toata harta?ai nevoie de o balanta a satelor de 5:1 ca sa fi sigur ca ne scoti?:)))baa sa-mi bag ** de nu o sa va ...


Zig va fi pe harta si vă va chinuii in continuare(cu toate ca o stergere cont in masa acum vă va face să săriții unii pe alții),singurul trib de pe 53 care a jucat triburile pana acum :) voi restul mai aveti de lucrat la acest capitol.

Pana una alta, Zig isi dadea stergere pana la plecarea "ingeraselor" si erati calcati in picioare de noi (undeva la minus 150 statistica...acum e la minus 160 :O )

Sa nu uitam ca pe un miniorganizat, ati pierdut si voi 30 sate in ultimele 48h...nu stiu cum va accepta winter ca lupi moralisti :D :D :D
 

DeletedUser43947

Iară vă apucați de jucat fazan?Aline ce faci ma tata?Asa tare te temi de Zig de recrutezi toata harta?ai nevoie de o balanta a satelor de 5:1 ca sa fi sigur ca ne scoti?:)))baa sa-mi bag ** de nu o sa va ...
Dar tu n-ai recrutat mă ciob? de nu o să ne ce mă ? :)))

Zig va fi pe harta si vă va chinuii in continuare(cu toate ca o stergere cont in masa acum vă va face să săriții unii pe alții),singurul trib de pe 53 care a jucat triburile pana acum :) voi restul mai aveti de lucrat la acest capitol.
Foarte bine, asta ne și dorim. Să rămâneți pe hartă să avem cu cine juca, mai avem de lucrat nimeni nu-i perfect dar să nu uitam cum erați înainte de marea înțelegere, respectiv înainte de Crăciun =)))
 

DeletedUser46447

Ba ce zmeu e Green-ul cu realizarile altuia...mergeti copilasi si ciuguliti si voi cv,poate poate,va pica ceva :)) aaa si sa mergeti cu niste Pur sau Mr.Proper la gentle sa fiti siguri ca dati luciu cum trebuie :))
 
Sus