Gentle + Green VS WINTER + ZIG

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Ba ce zmeu e Green-ul cu realizarile altuia...mergeti copilasi si ciuguliti si voi cv,poate poate,va pica ceva :)) aaa si sa mergeti cu niste Pur sau Mr.Proper la gentle sa fiti siguri ca dati luciu cum trebuie :))

Inteleg ca vorbesti de tribul tau, e naspa rau sa nu treci ca trib, pe 2 lumi consecutive, de locul 3 si sa stai la mana altora ca poate-poate inchizi lumea :D
Pacat ca aici stiati de la inceput ca nu o sa mearga, mai bine dadeati stergere cum se voia din decembrie
 

DeletedUser10188

Titlul de femeie, îl pot primi doar anumite persoane iar lecții de morală poți să le ții „colegelor tale” care au făcut atâtea chestii până acum.
Oferi respect, primești respect. Indiferent de sexul cu care te-ai născut.


Intr-o femeie nu dai nici cu o floare, indiferent de ce a facut, iar tu prin afirmatia ta iti dovedesti barbatia.


Cat despre noi ca ne-am fi dat stergere inainte sa se faca mutarea celor veniti din green sau ca am fi vrut sa dam stergere, sunt doar aberatii, nici nu stiu de unde si cum le-ai scos.
 

DeletedUser46447

Eu v-am mai zis ca aici ați fost,sunteți și veți fi o jucărie in mâna gente-ului...iar pe asta cu stergere cont in Zig nu stiu deunde ai scos-o,eu stiu ca pt green ar fi bine acest lucru dar totuși,nu uita ca e vorba de Zig si nu de Winter.


Vlade incearca si ei sa pupe niste sate moca,se caca pe ei ca nu ajung la inchidere :))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Intr-o femeie nu dai nici cu o floare, indiferent de ce a facut, iar tu prin afirmatia ta iti dovedesti barbatia.


Cat despre noi ca ne-am fi dat stergere inainte sa se faca mutarea celor veniti din green sau ca am fi vrut sa dam stergere, sunt doar aberatii, nici nu stiu de unde si cum le-ai scos.
Ai dreptate...ce naiba o floare...dam cu buchetul :))))
 
Scor reacție
98
Nu credeam
Iară vă apucați de jucat fazan?Aline ce faci ma tata?Asa tare te temi de Zig de recrutezi toata harta?ai nevoie de o balanta a satelor de 5:1 ca sa fi sigur ca ne scoti?:)))baa sa-mi bag ** de nu o sa va ...


Zig va fi pe harta si vă va chinuii in continuare(cu toate ca o stergere cont in masa acum vă va face să săriții unii pe alții),singurul trib de pe 53 care a jucat triburile pana acum :) voi restul mai aveti de lucrat la acest capitol.


Nu fi trist, Gentle is coming
 

DeletedUser10188

Altul fara 7 ani de acasa(asta cu buchetul de mai sus) care a fost invatat ca se da intr-o femeie.

Dar stii ce se zice, ce vezi in familie, asta faci. Ati avut niste copilarii fericite si...pline de flori voi.

Cat despre restul, noi jucam pana la ultimul sat, deci va asteptam. O sa intrati in K-ul greenului?

Sa le faceti treaba? dar este in regula, veti face 5-0(parca pe skype erai la 3-0 cand te laudai, pune si thor la 4-0...noi la 5-0) si inchideti lumea cu satelitul green care are(0-0).
 

DeletedUser10188

Stiu, este, nu te contrazic in cazul asta. Ai intrat strecurat in curtea green si le-ai facut treaba. Este bine sa fiti strecurati printre ei, mai ales cand ai vazut ca nu's in stare sa-si faca treaba. Apropo, ce parere au oamenii vostrii de pe conferinta restransa ca le faceti treaba?

La plecarea celor din green se intrebau de ce ii aveti la aliati, acum ce se mai intreaba?
 
Scor reacție
98
Stiu, este, nu te contrazic in cazul asta. Ai intrat strecurat in curtea green si le-ai facut treaba. Este bine sa fiti strecurati printre ei, mai ales cand ai vazut ca nu's in stare sa-si faca treaba. Apropo, ce parere au oamenii vostrii de pe conferinta restransa ca le faceti treaba?

La plecarea celor din green se intrebau de ce ii aveti la aliati, acum ce se mai intreaba?

Au fost niste jucatori cu o alta parere, dar uite acum ca suntem bine, si vom la fel de bine si in viitor
 

DeletedUser10188

Foarte bine atunci.

Sper sa fiti la fel cand voi veti avea 5-0 si green 0-0 si inchid lumea cu voi.

Aveti grija ca atunci sa intrati in green voi, nu invers.(ca asa este corect)
 

DeletedUser46527

Stiu, este, nu te contrazic in cazul asta. Ai intrat strecurat in curtea green si le-ai facut treaba. Este bine sa fiti strecurati printre ei, mai ales cand ai vazut ca nu's in stare sa-si faca treaba. Apropo, ce parere au oamenii vostrii de pe conferinta restransa ca le faceti treaba?

La plecarea celor din green se intrebau de ce ii aveti la aliati, acum ce se mai intreaba?

Eu va inteleg ca sunteti cu moralul la pamant ca nu ati reusit nimic maret pe lumea asta si singura voastra speranta este sa se rupa alianta inamica dar eu zic sa iti faci griji pentru alianta ta..sunt curios cati jucatori din Winter sunt de acord sa ii conduca cineva din Zig upss ...mai bine faceti propaganda pe forumul intern acum cu plecarea unor membri din Winter poate aveti mai multe sanse ...dar nu este frumos sa faceti lucruri de astea daca conducatorii din Winter au probleme personale dupa organizat.
 

DeletedUser10188

Eu va inteleg ca sunteti cu moralul la pamant ca nu ati reusit nimic maret pe lumea asta si singura voastra speranta este sa se rupa alianta inamica dar eu zic sa iti faci griji pentru alianta ta..sunt curios cati jucatori din Winter sunt de acord sa ii conduca cineva din Zig upss ...mai bine faceti propaganda pe forumul intern acum cu plecarea unor membri din Winter poate aveti mai multe sanse ...dar nu este frumos sa faceti lucruri de astea daca conducatorii din Winter au probleme personale dupa organizat.

Ca sa-ti raspund. Nu fac nicio propaganda, tot ce am spus mai sus este doar adevarul gol golut. Pana acum Gentle a castigat 2 razboaie sigur si a destramat winter. Voi pana acum n-ati castigat nimic.(si fara ajutorul lor sigur nu veti castiga)

Cat despre cati vor accepta conducerea zig, pai toti cei care au ramas.
 

DeletedUser47803

nu scriu des pe forum dar vreau sa va zic ca va atacati prea des pentru nimic...voi credeti ca daca un jucator pleaca dintr-un trib in altul e tradare...e un mare fas...va zic eu o tradare mare...pe L51 intr-o seara a ramas klaus sitter la natasha si alex2peu si urmatoarea zi aveau trupele trimise la zeci de ore distanta si nobili pe ei....un om in care ai avut incredere si cu care ai jucat umar la umar pe alte lumi si ai si inchis o lume sa faca asa ceva....asta e tradare....

si inca ceva...comentariile voastre inca sunt la cald dupa organizatul nostru in care nu va asteptati sa pierdeti atatea sate dar a fost facut cu cap si a avut un mare succes...fiecare jucator din green e atat de important pentru noi cat e fiecare jucator din gentle....am inceput impreuna lumea asta si vom continua la fel...

si in ultimul rand....daca erati atat de buni trebuia sa fiti pe primul loc sau macar la lupta cu noi....in schimb noi suntem pe primul loc din prima zi...

mai bine ganditiva cum sa opuneti rezistenta...nu e frumos sa castigi fara competitie...
 

DeletedUser10188

nu scriu des pe forum dar vreau sa va zic ca va atacati prea des pentru nimic...voi credeti ca daca un jucator pleaca dintr-un trib in altul e tradare...e un mare fas...va zic eu o tradare mare...pe L51 intr-o seara a ramas klaus sitter la natasha si alex2peu si urmatoarea zi aveau trupele trimise la zeci de ore distanta si nobili pe ei....un om in care ai avut incredere si cu care ai jucat umar la umar pe alte lumi si ai si inchis o lume sa faca asa ceva....asta e tradare....

si inca ceva...comentariile voastre inca sunt la cald dupa organizatul nostru in care nu va asteptati sa pierdeti atatea sate dar a fost facut cu cap si a avut un mare succes...fiecare jucator din green e atat de important pentru noi cat e fiecare jucator din gentle....am inceput impreuna lumea asta si vom continua la fel...

si in ultimul rand....daca erati atat de buni trebuia sa fiti pe primul loc sau macar la lupta cu noi....in schimb noi suntem pe primul loc din prima zi...

mai bine ganditiva cum sa opuneti rezistenta...nu e frumos sa castigi fara competitie...


Daca vroiati competitie, nu trebuia sa o recrutati, ci sa o innobilati.

In rest, ai scris bine ce ai scris...dar in mare parte. Eu personal ma asteptam sa se piarda sate, poate chiar si mai multe.
 

DeletedUser43947

Bateți aceeași monedă, altceva nu mai aveți :)))

Plimbați ursu (no pun intended Mircea) cu propaganda asta de doi lei, înțeleg că atât v-a rămas și atât puteți dar să fie o limită zig :))

Nici tu nu trebuia sa recrutezi, preafericitule :))
Dacă-mi spui că n-ai vrut să recrutezi, îți dau mesajele pe care ni le dădea nevastă-ta prin trib.
Se recrutează sau înnobilează, ăsta e jocul, așa a fost mereu. Nu mai plângeți când ajungeți de partea cealaltă, că până acum era amuzant.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45667

Iară vă apucați de jucat fazan?Aline ce faci ma tata?Asa tare te temi de Zig de recrutezi toata harta?ai nevoie de o balanta a satelor de 5:1 ca sa fi sigur ca ne scoti?:)))baa sa-mi bag ** de nu o sa va ...


Zig va fi pe harta si vă va chinuii in continuare(cu toate ca o stergere cont in masa acum vă va face să săriții unii pe alții),singurul trib de pe 53 care a jucat triburile pana acum :) voi restul mai aveti de lucrat la acest capitol.

Hai serios? Ce ai demonstrat tu pana acum? Scuteste-ne cu texte de poligraf. Ce a jucat Zig? Daca juca era pe locul 1 sau 2 macar. Ar trebui sa fi fericit ca inca sunteti pe harta. Si nu datorita tie ci unor jucatori capabili pe care ii ai in trib. Ai putea sa le multumesti. Vae Victis!
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Am observat , tot felul de postari si fiecare are cat o parere.

Am incredere ca tribul Zig va reusi sa inlocuiasca WINTER, cu succes, in urmatoarea ecuatie. Am baza mare in voi, baieti! :rolleyes:

De curand, ma gandeam sa aduc in atentia tuturor, tribul WINTER, ca fiind unul din triburile de urmarit, pe harta (de urmarit cum pica, bineinteles).
Dar, a picat inainte de vreme, din cate spuneti voi :eek:

In concluzie, cred ca tribul Zig , e un trib demn de urmarit pe harta... Mai devreme sau mai tarziu, vor demonstra ca sunt alaturi de aliatii lor si ii urmeaza oriunde, la bine si la rau :cool:

giphy.gif
 
Ultima editare:
Sus