Gentle + Green VS WINTER + ZIG

DeletedUser43947

hai sa ne umflam in pene...mariusica...daca



10 ca mine nu cred...poate vreo 5 :D..... esti tare...cat de tare...si ai grija ce mai postezi ...sa nu te caut "face to face"
A venit smar2ul lumii 53, ăla care vă bate „face to face”(altfel nu știe) pentru un joc online.
Fiți intimidați, mergeți mai des la biserică, nu se știe cât mai avem de trăit pe aceeași planetă cu acest bruzli.:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48234

Bine ca mi-a spus ca ma cauta sa stiu sa numai ies din casa... :)))
 

DeletedUser46527

hai sa ne umflam in pene...mariusica...daca



10 ca mine nu cred...poate vreo 5 :D..... esti tare...cat de tare...si ai grija ce mai postezi ...sa nu te caut "face to face"
Imi este si frica sa merg pe strada ...daca vin batausii de pe triburile? ...ai intrat in clanul bronzatului , pentru prieteni Kick , nu?
 

DeletedUser47387

vezi ca furi curent,pleaca pe 56 sa iti iei bataie si acolo,ca altceva nu stii

a fost alegerea mea daca sa o castig cu gentle si green sau sa o pierd cu winter...chiar daca stiam ca pierd satele tot am iesit...asa ca ciocu mic ca pe tine nu te-am vazut pe granita
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
cum adica la caldura? am intrat in gentle de la inceputul lumii,ti se pare ca-s comis voiajor ca tine ?
 

DeletedUser48234

Rog sa numai lase comentarii aici amatorii de triburile.ro si cei care nu au treaba in prezent cu lumea 53!
 

DeletedUser47387

cum adica la caldura? am intrat in gentle de la inceputul lumii,ti se pare ca-s comis voiajor ca tine ?

da de la inceput...dar ai stat la caldura

Rog sa numai lase comentarii aici amatorii de triburile.ro si cei care nu au treaba in prezent cu lumea 53!

hai ca ne plictisesti:))...te-ai batut si tu cu barbarele acum esti zmeu...daca nu dadeau stergere baieti din zig acum stateai si iti rodeai unghile in fata monitorului ca pana acum:rolleyes::rolleyes:

rafa se incadreaza la ambele ..si tot nu se lasa :))

asteptam declaratia de razboi a celor din gentle inca...si dupa si tu te afli in amandoua...pana atunci esti numai in prima cu marius in banca:D:D
 
Sus