Gentle + tGh vs United + Undecided

  • Autor subiect DeletedUser47018
  • Data de început
Scor reacție
98
Altfel disperarea ta nu se explica, doar daca faceai misto de ei, deci inseamna ca nu va trebuie alianta :D :rolleyes:

Sa vada WOW ca faceti misto de voi...isi ascut coltii oricum :cool:

P.S. Dupa ce luati interne mai bagati si deff dupa :D

Disepare ? Totusi este un joc.. pierdem sau castigam, acum depinde cum il tratezi tu :D Probleme ca noi luam interne ? :)) Uita-te si la tine in gradinita .
 

DeletedUser13059

ce pretentii ? de la unii care doar urla dupa deff ? fara sa fie blindati nu vor face nimic saracutii de ei , dar mie imi convine la maxim treaba asta , cu cat mai blindat cu atat mai multe interne bag ca sa marim forta de atac ... iar dupa orice sate poate sa pice , corect hannibale ? am auzit ca ai probleme cu deffu :D cel putin asa mi-a zis cineva care era cu voi pe voce cand te plangeai
 

DeletedUser44130

ce pretentii ? de la unii care doar urla dupa deff ? fara sa fie blindati nu vor face nimic saracutii de ei , dar mie imi convine la maxim treaba asta , cu cat mai blindat cu atat mai multe interne bag ca sa marim forta de atac ... iar dupa orice sate poate sa pice , corect hannibale ? am auzit ca ai probleme cu deffu :D cel putin asa mi-a zis cineva care era cu voi pe voce cand te plangeai

Nu mai da din casa ca imi dai colegu de gol :(:D
 

DeletedUser44130

Lume lume, avem news pe triburile:

dl. Carmen Stamatescu iun 28, 13:13
Habar nu are ce vorbeste, stati acolo condusti de Alpha Wolf, marioneta celor din United si -?-, daca ar exista posibilitatea ca noi sa fim scosi, care ar fi urmatorii ? eu zic ca marginea de acolo.. Eu v-am avut aliati de la inceput de la 50k puncte, nu v-am impus conditii si altele.. Dar vad ca Alpha nu prea gandeste in folosul tribului.

Alpha a rupt alianta la inceput, si am zis poate vom reface acum ceva, stiti ce mi-a zis ?

Continuarea e +18 :cool:

Mai mai mai, chiar asa sa rupa tribul care a fost cu voi de la 50k? :eek::(

Disperarea coace-n toi, a intrat frica-n maimutoi :]]]
 
Scor reacție
98
Lume lume, avem news pe triburile:



Continuarea e +18 :cool:

Mai mai mai, chiar asa sa rupa tribul care a fost cu voi de la 50k? :eek::(

Disperarea coace-n toi, a intrat frica-n maimutoi :]]]

Frica in fata voastra ? NICIODATA. Pe harta nu prea esti in stare de nimic ... Pai o alianta calumea nu se rupe pentru o interna amarata, tu nu cred ca faci diferenta dintre joc si realitate, din cate vad iti traiesti viata pe joc.
 

DeletedUser44130

Parte 1:
Triburi: Gentle, Gnt-Jr, Gnt-OF, Gnt.jr, Gnt~jr
Parte 2:
Jucători: xTs1s

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 6
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 38,655
Diferență: 38,655

chart



Offf, repede s-a domolit gentle...eu speram la mai mult spectacol.

Chiar nu fac nimic afara de a lua sate...eu sincer daca m-ai ruga frumos m-as muta in tabara ta doar ca sa-mi aduc aminte cum era la gradinita :D
 

DeletedUser44130

de cand nu ti-am vazut fata,iar te lauzi pe aici?

Alex, nu te vad pe harta, am auzit ca te-au dat afara de pe casual pentru ca te-au prins cu multi account :eek:

Hai scrie pe alt forum ca aici nu ai fost in stare sa ramai pe lume :confused: Esti istorie deja
 
Scor reacție
98
Parte 1:
Triburi: Gentle, Gnt-Jr, Gnt-OF, Gnt.jr, Gnt~jr
Parte 2:
Jucători: xTs1s

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 6
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 38,655
Diferență: 38,655

chart



Offf, repede s-a domolit gentle...eu speram la mai mult spectacol.

Chiar nu fac nimic afara de a lua sate...eu sincer daca m-ai ruga frumos m-as muta in tabara ta doar ca sa-mi aduc aminte cum era la gradinita :D

Degeaba vroiai tu, Gentle nu recruteaza animalute .. mai ales papagali :D
 
Sus