Gentle + tGh vs United + Undecided

  • Autor subiect DeletedUser47018
  • Data de început

DeletedUser47018

Let's begin !
Desi este declarat de cateva zile razboiul de catre cei din Gentle, fiind cont nou acesta dupa care postez, de abia astazi am deschis un topic despre acest razboi.
Motivele le stie toata lumea, nu trebuie sa ne repetam.

Fie ca cea mai buna echipa sa castige !
 

DeletedUser8343

Mult succes ambelor tabere!
Din Gentle participa si academiile?
 

DeletedUser46863

o parte din Tgh s-au mai razboit cu o parte din United :D . Succes !
 

DeletedUser26181

Singurele motive care imi vin in cap cand aud numele tau sunt backstab-urile.:D Nu vedem si noi raportul ala in care ataci def-ul propriilor colegi?
 
Scor reacție
98
Parte 1:
Triburi: Gentle, Gnt Jr, Gnt.jr, tGh
Parte 2:
Triburi: United, Unit.A, Unit.B, -?-

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 15
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70,540
Tabăra 2: 66,442
Diferență: 4,098

chart
 

DeletedUser

Cand ajung la maimutoii aia din tGh care mi-au copiat tribu o sa spal pe jos cu ei :p asta asa,ca fapt divers :)))
 

DeletedUser47018

Bine punctat aici .:)

:))
Nu stiu de ce comentezi tu, dar ma abtin sa iti raspund.
fun...voi v-ati aparat 6-7-8 insi pe 2 sate ce vi le-am scurs de defensiva, a ramas fix NIMIC acolo :))
Si nu o da ca era defensiva de la ai mei ca nu prea cred, daca era, erau trupe minime...aveam partajate comenzile cu toti care au trimis sprijin acolo si toti au retras.
Vedeti pe unde scoateti camasa voi, si nu mai cersiti in stanga si in dreapta diplomatii contra noastra ca nu prea tine...duceti-va usor usor spre margine.
 

DeletedUser26181

:))
Nu stiu de ce comentezi tu, dar ma abtin sa iti raspund.
fun...voi v-ati aparat 6-7-8 insi pe 2 sate ce vi le-am scurs de defensiva, a ramas fix NIMIC acolo :))
Si nu o da ca era defensiva de la ai mei ca nu prea cred, daca era, erau trupe minime...aveam partajate comenzile cu toti care au trimis sprijin acolo si toti au retras.
Vedeti pe unde scoateti camasa voi, si nu mai cersiti in stanga si in dreapta diplomatii contra noastra ca nu prea tine...duceti-va usor usor spre margine.


Din ce stiu eu atacul a fost pe zid 0,daca erau trupele lor ma gandesc ca ala nu era atat de robot incat sa nu il ridice.:D
P.S.
Nu fac parte din vreun trib implicat in razboiul asta,ai presupus gresit.
 

DeletedUser34930

:))
Nu stiu de ce comentezi tu, dar ma abtin sa iti raspund.
fun...voi v-ati aparat 6-7-8 insi pe 2 sate ce vi le-am scurs de defensiva, a ramas fix NIMIC acolo :))
Si nu o da ca era defensiva de la ai mei ca nu prea cred, daca era, erau trupe minime...aveam partajate comenzile cu toti care au trimis sprijin acolo si toti au retras.
Vedeti pe unde scoateti camasa voi, si nu mai cersiti in stanga si in dreapta diplomatii contra noastra ca nu prea tine...duceti-va usor usor spre margine.

Tu sti pe ce lume traiesti ? Vezi de jocul tau acolo. :) Cat despre atacul pe zid 0 v-ati nenorocit intre voi :)) . Mai ales tu cu acel atac minunat sa spun asa :))

Nu are rost sa intru in discutii . Se pare ca tie iti place in continuare sa fi in centrul atentiei . Din partea noastra nu o sa vezi prea multe postari pe extern nu suntem asa vipuri ca tine:)
 
Sus