Gentle + tGh vs United + Undecided

  • Autor subiect DeletedUser47018
  • Data de început

DeletedUser13059

nu ca am atacuri de la caremink , astept maine sa vina cu rapoarte de demolare ... si asa imi plange manageru ca ii aproape gata :))
 

DeletedUser13059

si inca ce atacuri :( in care trebuie sa trimit la farm pe gentle sa imi ridic la loc cladirile .. oare te asteptai sa trimit 10 circulare de deff cum au facut la tine marii tribali ?
 
Scor reacție
98
si inca ce atacuri :( in care trebuie sa trimit la farm pe gentle sa imi ridic la loc cladirile .. oare te asteptai sa trimit 10 circulare de deff cum au facut la tine marii tribali ?

Farm la tine inseamna sa te spargi ? Care ii problema ta daca cer jucatorii deff, nu facem parte tot din joc?

Tu esti in spatele granitei full off, nu te mai da asa mare :D
 

DeletedUser13059

m-am spart ? hmmm vrei toate rapoartele sa vezi ce frumos a mers farmu ? la voi singuru lucru care va inca pe harta sunt flamele de pe 100 conturi suport :) daca nu erau flame erati demult prin k 99 , dar vedem pana la final cine ramane si cine nu :D
 

DeletedUser13059

vrei sa bag putine interne sa pot face treaba calumea ? :D nu ma intereseaza asa tare L44 , poate doar daca ma ma chemi la treaba , atunci iti accept invitatia sa vezi daca pot sau nu scoate
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
m-am spart ? hmmm vrei toate rapoartele sa vezi ce frumos a mers farmu ? la voi singuru lucru care va inca pe harta sunt flamele de pe 100 conturi suport :) daca nu erau flame erati demult prin k 99 , dar vedem pana la final cine ramane si cine nu :D

pai cei cu flame raman:) logic ,nu?:))
 

DeletedUser13059

trebuie sa intrii pe L3 cand aveai in sat 700 k , iar dupa ce treceau atacurile de pe satu ala rameai cu 300 k :)) acolo daca erai in granita cu 100 k erai victima sigura :D
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
probabil pe vremea aia nu imi mergea nici sa activez contul:)))) aveam un net super prost si nu puteam sa intru pe mail :))))
 
Sus