Gentleman Squad :))

  • Autor subiect DeletedUser48261
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser48261

EDITAT: postarea discutiilor private este strict interzisa fara acordul tuturor persoanelor implicate

Asadar, aveti in fata un mic impacientat care recurge la orice lucru pentru a se razbuna, pentru a isi etala frustrarile, pentru ca este instabil.
[player]3301[/player] este marele vostru imparat. O sa jucati cu el, o sa jucati in asa fel incat sa ii faceti pe plac cu orice, ajutand fiecare jucator care face parte din anturajul lui, apoi o sa va treziti fara trib, innobilati intern. Ca asa este procedura pentru ei.
Hai sa simplificam un pic.
Pentru cele intamplate aici pe ro63, pentru ca le tinem piept pe harta, pentru ca ii dominam in anumite zone si o sa o mai facem mult si bine, s-a recurs la concedierea mea pe ro61. Trib in care eu eram la fel in conducerea tribului, trib la care am pus osul la treaba absolut cu orice. Dar acesti indivizi care se cred imparati au parolele de joc ale celor care au drepturi de intemeietor acolo si au recurs la etalarea acestei frustari. Nu stau sa caut castigari de lumi, nu stau sa castig pe nedrept, dar este oricine martor acolo ca am facut treaba foarte buna la conducere si nu numai atunci cand multi erau inactivi. Dar ca peste tot, si in lumea reala si in cea virtuala, lumea ramane pasiva, lumea pentru un sat in plus se vinde, se insoseste in ultimul hal, lumea pentru o astfel de razbunare este in stare de orice si trece peste orice calitate umana.
In fine...nu stam sa ne plangem ca nu are rost deloc. Mergem inainte.
Vroiam doar sa va explic cu cine jucati, de cine sunteti condusi si unde o sa ajungeti impreuna cu ei.

P.S. : Alianta cu RS se pastreaza pe ro61 pana la final. Exista o intelegere in care 30 jucatori din ambele triburi o sa fuzioneze intr-unul singur. Practic Gentle a facut asta de frica, pentru ca nu sunt mai buni decat RS pe harta deloc si si-au asigurat ei castigarea lumii prin asta. Nimic mai josnic, bineinteles. Acum se recurge la concedieri fara motiv, la innobilat intern fara vreun motiv, fiecare care nu e in gasca lor este atacat asa instant si innobilat. Nu are rost sa puneti intrebari de genul "Ce s-a intamplat ?" sau "De ce am fost concediat?" pentru ca nu o sa primiti raspunsuri deloc. Va agitati degeaba. Sa mai jucati de acum cu Gentle, REVO, Grupul. Toti o apa si un pamant sunt...patetic, infioratoare calitati :))

Succes oameni buni, succes alaturi de marele vostru imparat !!!
 
Ultima editare de un moderator:

Enyx88

member
Scor reacție
0
Era de asteptat sa inceapa internele masiv pt ca 30 locuri sunt ft putine la atatia jucatori...dar nu ma asteptam sa ti-o traga tie.
 

DeletedUser45611

Ce sa vezi au ajuns sa faca de ce era acuzata ROMA !
Oricum lumea asta a fost castigata de RS nu de Genteman Squad (Fricosi pana la capat !).
Just-Elite greseala ta ca ti-ai asociat numele cu tribul de mai sus!
Felicitari RS pentru lumea castigata!

PS:Eu daca as fi in RS nu as inchia cu Gentel nu merita si ii puteti face destul de rapid!
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Ce sa vezi au ajuns sa faca de ce era acuzata ROMA !
Oricum lumea asta a fost castigata de RS nu de Genteman Squad (Fricosi pana la capat !).
Just-Elite greseala ta ca ti-ai asociat numele cu tribul de mai sus!
Felicitari RS pentru lumea castigata!

PS:Eu daca as fi in RS nu as inchia cu Gentel nu merita si ii puteti face destul de rapid!
Tu existi pe lumea asta? Nu te vad, esti prea departe?!
 

DeletedUser48627

Multumim sarsvip si tin sa multumesc Roma/United pentru participarea la razboi(desigur, cei care au participat cu adevarat), pentru fairplay-ul dovedit de anumiti jucatori(cu care am avut un contact direct) si, de asemenea, pentru devotamentul si implicarea voastra pe aceasta lume.
Chiar daca razboiul RS/Gentle/Sparta-Roma/United/GGWP s-a terminat relativ rapid a fost totusi un razboi intens unde cea mai mica ‘greseala’ putea sa schimbe total harta.

PS : Tin sa mentionez ca este o parere proprie, personala si obiectiva.
Haterii sa se abtina.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
asta plange aici si voi schibati subiectul ? nu ii frumos asa ceva ... culmea ca dupa ce a fost dat afara acuza gentle ca face fuziune cu rs de frica doar sa castige dar era si el acolo in tribu ala de fricosi unde vroia sa inchida lumea, iar acum dupa concediere el nu joaca sa inchida lumi ori castigat pe nedrept :( inca o lume pierduta pentru pokemon dar pe care nu a jucat :oops:

http://prntscr.com/jfiuj5

ca tot acuzi pe altii ca au conturi suport etc .. iar tu primele 3 sate le-ai luat moca crescute de tine :)) iar dupa ai pus oul pardon osu la treaba ca sa ridici tribul si ai inobilat intern la greu + barbare :eek: dar nah tu joci corect si esti jucator adevarat :rolleyes:
 

DeletedUser45611

Multumim sarsvip si tin sa multumesc Roma/United pentru participarea la razboi(desigur, cei care au participat cu adevarat), pentru fairplay-ul dovedit de anumiti jucatori(cu care am avut un contact direct) si, de asemenea, pentru devotamentul si implicarea voastra pe aceasta lume.
Chiar daca razboiul RS/Gentle/Sparta-Roma/United/GGWP s-a terminat relativ rapid a fost totusi un razboi intens unde cea mai mica ‘greseala’ putea sa schimbe total harta.

PS : Tin sa mentionez ca este o parere proprie, personala si obiectiva.
Haterii sa se abtina.


Ironia ta nu isi are locul eu doar felicitam RS daca nici felicitari nu stiti sa primiti atunci nu dovesti decat incapacitatea ta mentala de a percepe bunele mariere a unei conversati.
 

DeletedUser48627

Ironia ta nu isi are locul eu doar felicitam RS daca nici felicitari nu stiti sa primiti atunci nu dovesti decat incapacitatea ta mentala de a percepe bunele mariere a unei conversati.

Sarsvip ... ai inteles gresit, nu eram ironic. :)
 

DeletedUser48261

Tu existi pe lumea asta? Nu te vad, esti prea departe?!

Asa o sa faceti mereu toti. Nu aveti coloana. Sunteti niste marionete care stiu doar sa plece capul si sa tina gura inchisa. Va domina si va ghideaza niste microbi iar voi acceptati asta.
Pai nu mai iesiti pe nicaieri cu gura mare ca sunteti jucatori sau sa vorbiti de te miri stiu eu ce cand voi nu EXISTATI.
Voi sunteti niste papusi manipulate cu gura infundata si fara reactie.
Aia sunteti.
Tot GENTLE este un trib de marionete.
RS a facut cea mai mare greseala acceptand aceasta formula de calcul pentru finalul lumii.
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Asa o sa faceti mereu toti. Nu aveti coloana. Sunteti niste marionete care stiu doar sa plece capul si sa tina gura inchisa. Va domina si va ghideaza niste microbi iar voi acceptati asta.
Pai nu mai iesiti pe nicaieri cu gura mare ca sunteti jucatori sau sa vorbiti de te miri stiu eu ce cand voi nu EXISTATI.
Voi sunteti niste papusi manipulate cu gura infundata si fara reactie.
Aia sunteti.
Tot GENTLE este un trib de marionete.
RS a facut cea mai mare greseala acceptand aceasta formula de calcul pentru finalul lumii.

RS nu a avut de ales. In orice alta combinatie pe harta isi luau bataie. United/Roma era exclus sa faca cu ei ceva si ramasese Gentle :)
 

DeletedUser46530

bai enyx, 6:1 def-atac, conturi cumparate in mijloc la gentle si tot ai luat-o in mana

cu ce drept mai comentezi p-aici? :))
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Nu stiu cine esti si pe ce conturi ai jucat pe 61 dar nu esti ancorat in realitate.

haha.jpg
 

DeletedUser42954

RS nu a avut de ales. In orice alta combinatie pe harta isi luau bataie. United/Roma era exclus sa faca cu ei ceva si ramasese Gentle :)
:)) Cine i-a propus lui legend un PNA cu tenta de alianta?! (la inceput de lume)
 

DeletedUser42954

Esti nostim si amuzant. Ce imi spui tu, sunt doua lucruri diferite si distincte.
1. Cu bunatate numesc "dialog" ce ai avut cu profu71 sa nu il numesc "mistou" si daca nu ti-ai dat seama ca nu e discutie imi pare rau de tine si ca o paranteza( cum puteai sa crezi ca un samurai putea vorbi serios cu tine despre alianta,cand ti-am dat mesaj scurt pe joc ca te innobilez).
2.Propunerea ta catre legend, care era clara si era din partea unui intemeietor catre alt intemeietor facuta oficial,la cel mai inalt nivel,in care te deziceai de cei din United.
Singurul adevar pe care il spui tu aici e ca intr-adevar nu se putea o alianta noi cu voi din simplul motiv ca una spui,alta gandesti si alta faci.
P.S-fara sa fiu fan Revo, singurul motiv pentru care nu intram pe 63 sa le dam o mana de ajutor (nu ne-au cerut si nici nu au nevoie de noi),e faptul ca o stimez enorm pe Cleopatra si stima pentru ea ma impiedica sa bag triburile de samurai special pentru tine pe 63 si sa iti aratam ce frumos e cand jucam doar pentru a incurca un trib.(Trib care te are pe tine in echipa).
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Asa o sa faceti mereu toti. Nu aveti coloana. Sunteti niste marionete care stiu doar sa plece capul si sa tina gura inchisa. Va domina si va ghideaza niste microbi iar voi acceptati asta.
Pai nu mai iesiti pe nicaieri cu gura mare ca sunteti jucatori sau sa vorbiti de te miri stiu eu ce cand voi nu EXISTATI.
Voi sunteti niste papusi manipulate cu gura infundata si fara reactie.
Aia sunteti.
Tot GENTLE este un trib de marionete.
RS a facut cea mai mare greseala acceptand aceasta formula de calcul pentru finalul lumii.


Cica 1 pp a costat concedierea ta

Pe 63 posibil sa fie gratis, doar ca sa apari isr pe extern plin de lacrimi
 

DeletedUser43100

RS nu a avut de ales. In orice alta combinatie pe harta isi luau bataie. United/Roma era exclus sa faca cu ei ceva si ramasese Gentle :)
Alianta RS-GENTLE a fost creata cu o luna de zile inainte de a incepe lumea 61 , orice discutie pe seama acestei aliante este non sens !
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Asa o sa faceti mereu toti. Nu aveti coloana. Sunteti niste marionete care stiu doar sa plece capul si sa tina gura inchisa. Va domina si va ghideaza niste microbi iar voi acceptati asta.
Pai nu mai iesiti pe nicaieri cu gura mare ca sunteti jucatori sau sa vorbiti de te miri stiu eu ce cand voi nu EXISTATI.
Voi sunteti niste papusi manipulate cu gura infundata si fara reactie.
Aia sunteti.
Tot GENTLE este un trib de marionete.
RS a facut cea mai mare greseala acceptand aceasta formula de calcul pentru finalul lumii.
Pana acum cand erai de partea noastra, toate bune si frumoase, mai scoteai un pp-u "cinstit". Acum ca a aflat lumea si ai fost dat afara nu mai e bine, suntem marionete, etc.
 

DeletedUser48539

http://prntscr.com/jfpsbs
http://prntscr.com/jfpsjf

Si asta e doar asa, unghia de la degetul mic de la picior.
Cine trebuia sa afle toate motivele le-a aflat, chiar daca n-au fost multi, pentru ca se stia.
Treaba e ca nici nu se merita sa te obosesti sa dai unele explicatii, nici macar asta n-ai dreptul sa ai - si nu numai tu - (ca si cum n-ai sti sau a devenit ceva normal de nici nu-ti mai dai seama).
Ca sa citez pe cineva de pe o alta pagina: Daca as pune/scrie tot ce mi s-a aratat/zis, as lua eu ban.

Iar pentru toti ceilalti care comenteaza degeaba de la 53 incoace despre Gentle aici sau pe pagina de mai sus(63): nu v-am zis de zeci de ori ca nu ma intereseaza? Si nu doar pe mine, intereseaza pe mult mai putina lume decat va imaginati! Puteti s-o faceti la infinit si stiu
ca o veti face, mi se rupe! Daca v-as da toate dovezile din lume in legatura cu orice rahat ati fi in stare sa va omorati intre voi pentru a inventa dovezi contradictorii. Gentle slab. Bine ca sunteti voi aia bunii, dar pana acum slabii astia v-au batut. Hai va las sa barfiti cum am castigat: bla bla bla, ne-am plictisit.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus