Ghid: atacuri la secunda (Opera T-Train)

DeletedUser31998

I. Rezultatul:
timesad.jpg


II. Cum se trimit atacurile?

In primul rand avem nevoie de cateva setari la Opera, si anume:

1.Menu

2.Settings

3.Preferences

4.Advanced

5.Shortcuts - sa se bifeze Enable single key shortcut

6.Duplicate pe Opera Standard (la Keyboard Setup, nu la Mouse Setup) si rename in T Train:
57497482.jpg
7.Edit
8.Application

9.New
-> noua optiune se va deschide cu dublu click: in stanga scris "t" iar in dreapta copy paste la:
Cod:
Click button & Delay, 5 & Switch to next page & Click button & Delay, 5 & Switch to next page & Click button & Delay, 5 & Switch to next page & Click Button & Delay, 5 & Switch to next page & Click button & Delay, 5 & Switch to next page
39948302.jpg

85179716.jpg
-> deschidem 4/5 taburi cu cele 4/5 atacuri cu nobil si alte doua taburi cu orice site doriti dumneavoastra inainte (este nevoie de cateva taburi inainte pentru ca dureaza 1-2-3 taburi pana opera se misca si ajunge sa schimbe taburile la viteza optima). Pentru trimiterea atacurilor se apasa tasta "t".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Felicitari !
Esti primul care il vad pe acest forum facand un "tutorial", bravo !
 

DeletedUser39540

inseamna ca nu te-ai uitat la wiki , mai sunt si acolo facute de dinainte de fi fortati unii sa faca public t train-ul
 

DeletedUser38023

Bine explicat, ordonat si probabil niciunul nu o sa zica "mie nu imi merge" .. :)
 

DeletedUser

ar trebui mutat la wiki/ scripturi sau facuta o sectiune noua fie independenta fie la scripturi numai cu tutoriale de acest gen pentru a-i ajuta pe cei mai noi jucatori .
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Acest Thread a fost mutat in aceasta sectiune (Linkuri si unelte independente) urmand ca in viitor sa fie creata si sectiunea "tutoriale", sectiune unde pot fi ajutati toti jucatorii, fie nou veniti fie veterani.
 

DeletedUser

de mentionat ca modurile de atac t train sau enter 2 pot fi folosite si in aparare pentru a baga sprijin intre trenuletele trimise in acest fel .
 

DeletedUser18437

folositil si toti veti fi banati.
daca nu cititi regurile e treaba voastra.
icon_wink.gif
 

DeletedUser

omu vorbea de reguri, nu de reguli. are dreptate si el in felul lui... si-n limba lui
 

DeletedUser35131

Ce vroia el sa spuna, este " Ilegal sa trimiti atacurile cu aceste setari de la browser prin apasarea unui buton sau a unei scurtaturi, sau mai exact atacurile trimise in 100 ms!!! "
 

DeletedUser

Intr-un final am verificat si eu,si merge struna.
Bravo.
Numai daca e interzis,nu o sal folosesc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Aa,bine,dar m-am uitat ce a zis baobao.
Daca tu zici ca e totul in regula,e bine

O noapte placuta.
 

DeletedUser35131

Jac - am primit ban la un siter ca am avut "ex 50 " de taburi deschise.. adika 50 de sate de atac. atacam 50 de sate .. si am primit ban ca le am lansat prea repede :| si atacurile au fost date q click - 2
 

DeletedUser

Jac - am primit ban la un siter ca am avut "ex 50 " de taburi deschise.. adika 50 de sate de atac. atacam 50 de sate .. si am primit ban ca le am lansat prea repede :| si atacurile au fost date q click - 2

asta cand, bre? recent sau cand erai mic? ca de la o vreme poti sa le trimiti si par-avion ca nu se mai supara nimeni :D
 

DeletedUser35131

Aqm vreo luna maxim 2..

Am inteles deci e ok, poti lansa cate un atac la 200 ms...
 
Sus