gloria&YKz

DeletedUser6843

toto loka nu ai fost in MeTe?cum de ai ajuns in M.I.R.?trebuia sa fi fost si tu in Gloria.
 

DeletedUser

daca gloria si ykz fuzioneaza , se reformeaza mete pot zice , tot cu 1000000 de membri ......
 

DeletedUser2821

Neinteresant :)
---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8715

o sa fie un al 2-lea Empire, silent...si alte triburi facute din cununii:D
in fine, fac fuziune, stau 1 luna in primii 3-4 si gata...se impart iar...

later edit: asa...si? :confused:
 

DeletedUser4920

Cine face pe marele lider domnu edy BURN BURN~A dupa plecat cu coada intre picioare in alt trib si mai zici de empire sau silent ei macar au fost 200-300 si primi..nu ca al tau 500 si degeaba :rolleyes:
 

DeletedUser8715

:)) stii care e faza trista pt tine?ca eu am 2 modificari de trib...oricine poate sa faca fuziune, pac-pac, esti 2 luni in top, si p urma iar, jos...oopss...am picat iar...nu-i nimic, alta fuziune...si tot asa...
eh bine, eu nu am mers pe sistemul asta...si nu am 7 modificari de trib...astfel incat sa-mi iasa innobilarile interne mai bine:cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

7 modificari de trib dar daca citeai forumu de la inceput si nu te certai cu tayfun intelegeai situatia .



Eu ma pot mandri ca am fost sunt si o sa fiu intre dusmani !


Si nu am facut mass-recruting ca tine sa imi salvez pielea ;)
 

DeletedUser8715

poi m-am uitat pe twstats....niciun sat luat de la dusmani...:rolleyes:
toate satele luate din triburile in care erai:))
sau tu te bagai in triburile dusmane si ii atacai din interior?:confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Iti recomand un control ofalmologic ai mari probleme :)

Dupa cum ti-am zis citeste forumu asta ...nu topicul in care te certai cu tayfun altele o sa intelelegi si tu de ce am dat in empire ;)

E topic YKZ & Gloria ..pentru a evita un warn ...nu mai zic nimic exista pm !


O zi buna
 

DeletedUser

nu se mai face fuziune

:D edy u vb de loat sate????? ca erai paduche inainte sa intri in nebunu!!:mad: aaaaa si nu se mai face fuziune!! =)))))))))))))
2.6. Verificati textul inainte de a posta. Astfel va puteti asigura ca este usor de citit si poate fii inteles de catre ceilalti membrii ai forumului.Greşelile întâmplătoare/ocazionale sunt acceptabile, dar nu şi cele care indică lipsa oricărei strădanii de a scrie un text lizibil. Incalcarile repetate ale acestei reguli pot duce la un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

staranulet am fost concediat ca lam facut FOMIST DE SATE
pe METEORUL PRIBEAGULUI sii a considerat toti sa ma dea afara pe mine!!
:D
 

DeletedUser6843

staranulet am fost concediat ca lam facut FOMIST DE SATE
pe METEORUL PRIBEAGULUI sii a considerat toti sa ma dea afara pe mine!!
:D




stranutelu
---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

este tradator pleaca pe unde poate.....a fost concediat din gloria si e pus la inobilari interne....



Ahahaha nu am mai ras de o vreme in halu asta pus la innobilari interne ...pai nu mai e la voi :(


Poate rezervat de catre membri din GLORIA ....da nu pus la innobilat intern...oricum ai reusit sa ma faci sa rad :D
 

DeletedUser

da

Ahahaha nu am mai ras de o vreme in halu asta pus la innobilari interne ...pai nu mai e la voi :(


Poate rezervat de catre membri din GLORIA ....da nu pus la innobilat intern...oricum ai reusit sa ma faci sa rad :D

hmmm... ma bucur ca te-am facut sa razi..dar nu inteleg de ce,eu sint membru al tribului Gloria si toto loka este declarat tradator si noi il atacam"pus la innobilat" ma rog nu vad care e problema...:)
 

DeletedUser

kakay mai bn taceai din gura!! ma faci si pe mine sa rad!!=)))

kakay mai bn taceai din gura!! habarnai ce se intampla in fata ta dar barem in tribul tau!!=))):rolleyes:
 
Sus