gloria&YKz

DeletedUser

kakay

kakay cum sunt io trecut la voi in trib ca tradator sii imi sunt satele rezervate
cand io ma plimb pe la voi pe forum sii nu vad nimic despre mine acolo???????
apropo cati ani ai??? 12.13.sau 14 ani???:mad:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da

omule eu mi-am spus punctul de vedere,e un forum care da libertate exprimarii unor opinii ,oricum ma asteptam sa reactionezi intr-un fel,jigniri puerile de tipul citi ani ai imi spun cit IQ ai tu asa ca in concluzie nu are rost sa ne certam aiurea da esti un tradator din punctul meu de vedere si ca sa-ti satisfac curiozitatea am 23 ani...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
Si cu ocazia asta, puteti reveni on topic.
 

DeletedUser

deci printr-o fuziune a celor 2 triburi am gasi tribul "suprem" pe lumea 5, ar concura(daca nu ar depasi :D) numarul de membrii al MeTe si ar avea cel mai mare numar de sate, cel mai mare punctaj total , ar fi pe locul 1 insa ce folos?? pana la urma ar avea aceeasi soarta ca si oricare alt trib mamut, 3-4-5 dintre cei 15 :) conducatori s-ar certa si s-ar alege prafu :) daca ar fi sa fie o fuziune si sa nu se destrame ar fi un trib colosal din orice punct de vedere... cred ca asta ar fi cuvantul care ar descrie cel mai bine tribul... pune cineva o harta cu ambele triburi cu aceeasi culoare ??
 

DeletedUser

kakay

kakay
Junior Member


Adaugă data: 27.07.2008 #23 Astăzi, 21:24:15 Sus
omule eu mi-am spus punctul de vedere,e un forum care da libertate exprimarii unor opinii ,oricum ma asteptam sa reactionezi intr-un fel,jigniri puerile de tipul citi ani ai imi spun cit IQ ai tu asa ca in concluzie nu are rost sa ne certam aiurea da esti un tradator din punctul meu de vedere si ca sa-ti satisfac curiozitatea am 23 ani...
__________________
Las..ca si maine e o zi........Eu ma bat cu pumnu-n cept.....aha...cine stie se stie..

--------------------------------------------------------------------------------









degeaba!!:rolleyes::eek:
 

DeletedUser2821

deci printr-o fuziune a celor 2 triburi am gasi tribul "suprem" pe lumea 5, ar concura(daca nu ar depasi :D) numarul de membrii al MeTe si ar avea cel mai mare numar de sate, cel mai mare punctaj total , ar fi pe locul 1 insa ce folos?? pana la urma ar avea aceeasi soarta ca si oricare alt trib mamut, 3-4-5 dintre cei 15 :) conducatori s-ar certa si s-ar alege prafu :) daca ar fi sa fie o fuziune si sa nu se destrame ar fi un trib colosal din orice punct de vedere... cred ca asta ar fi cuvantul care ar descrie cel mai bine tribul... pune cineva o harta cu ambele triburi cu aceeasi culoare ??

Sa o crezi tu ca ar ajunge locul 1...
Daca te gandesti un pic iti dai seama ca nu conteaza numarul total in clasament ci doar punctele primilor 40 deci nu mai vorbi aiurea.
 

DeletedUser

Stiu ce jucatori are gloria, sunt cativa si in top 10, daca mai sunt jucatori la fel de mari(la puncte ma refer) cred ca ar putea ajunge pe locul 1; nu vom sti niciodata pana nu vom vedea
 

DeletedUser

:)

a picat fuziunea. am considerat ca ykz suna mai bine decat orice alt nume :)
 

DeletedUser

nu se stie inka daca se va realiza sau nu...oricum nebunu sta rau.....:D:D
 

DeletedUser

imi place de tine...am vazut ca esti cam pe toate discutiile cu comentarii total aiurea..as spune de un copiil de 13 ani maxim....

de ce va legati mereu de varsta?!
fiecare prafuit cu care am avut cearta pe forum s`a legat de varsta...

pot sa am si 7 ani ...tot iti dau lectie...
dar daca ai fi tu destept...te`ai uita la profilul de pe forum unde scrie ca am 18 ani...
 
Sus