gloria&YKz

DeletedUser

Crede-ma .. in cativa ani de cand joc acest joc, nu mai am surprize de nici un fel, sau nimic nu ma mai surprinde, da si surprizele prin anumiti prieteni sunt programate ca asa se fac razboaiele si cucerile, asa se incheie sau se desfac aliante/pna si tot asa ne dezvoltam si noi, am studiat harta pana in primavara am zis sa-ti fac marcaj aproape, sa simti prezenta oamenilor din WANTED, e posibil sa nu ma crezi da ..mai **, la o cafea ?
 

DeletedUser

:))) Mdeaaah! Ce sa zici si tu acuma! Ce sa mai programezi!? Razboiul cu NOI il aveati...tii neaparat sa te pun cu rosu aprins pe harta!?Stii ca singurul motiv pentru care nu sunteti trecuti la inamici este acela ca vrem sa va deosebim mai bine de TT :)))
Apoi...nu cred ca aveai nevoie de NOI sa declari vre-un razboi...
Prezenta oamenilor din Wanted am simtit-o permanent! Ma crezi sau nu, consider ca sunteti tribul cel mai bun pe K24, cel mai compact , cel mai activ, cel mai organizat! Sunt cativa jucatori de-ai tai pe care ii admir. De unii aproape ca imi pare rau ca s-au lasat. Oricum nota 10, mai ales pentru faptul ca cei mai multi dintre ei nu uita ca e doar un joc...Se dau atacuri, se iau sate dar discutiile dintre cei ce se confrunta sunt intotdeauna amicale...spre deosebire de altii din alte triburi...

Hmmm...nu ies la cafea, s-ar putea sa nu ma mai lase constiinta sa-ti fac sicane dupa aia! :))) Da' cine stie...poate ne-om vedea la bere, daca frecventezi intalnirile "francmasoneriei" tribale :)))))
 

DeletedUser

Multumim sincer de aprecieri....o sa transmit oamenilor din trib de la granita aprecierile tale..!

Prefer sa ma bat cu triburi fara sa ii am la dusmani..e mai frumos, multi jucatori mai tineri"nu se mai sperie de atat rosu aprins"...:D

Sincer lasand gluma, am fost la multe intalniri tribale chiar si din Bucuresti, la terasa binecunoscuta si band bere...cat sa putut, acolo se face atmosfera jocului sa afli cine pe cine la sprijinit cine a atacat si mai auzi cate-o exclamatie...Tu ai fost atunci de mi-ai omorat 20 de nobili la miime de secunda...pentru asta meriti o bere, ce o bere doua..chelner 3 beri pe masa va rog....stiu eu ce zic

WANTED, are mai multe echipe similare granitei cu NOI, in curand o sa auzim si de alti dusmani....
 

DeletedUser

:))) da...o sa ma straduiesc cat pot! ...sa aud de alti dusmani ai vostri mai, tu la ce te gandeai!?
Noah gata ca ne bate Delores! Aici e despre Gloria si YKZlnc...
Sunt curioasa cum ar fi pentru NOI in cazul unei fuziuni , Razboi cu Gloria , ally cu YKZ...ar trebui sa iasa PNA :)))) dar ma indoiesc grav, chair daca, se pare ,vom avea dusmani comuni ;)
Pan' la urma om vedea...Pe triburi lucrurile iau mereu intorsaturile cele mai neasteptate...
 

DeletedUser

Uite cum facem la 3 fraze aminte de gloria si yakuza si scapam..:)

Revenind, acolo e o lupta in trei, cine are curaj s-a scos, sunt Gloria, yakuza sau nunele ala ciudat si MIR...sau poate se unesc toate trei si depasesc TAO de lumea 3, la un moment dat depasisera cu bine 2000 membri, ce vremuri...
 

DeletedUser

Ma cam indoiesc ca ar merge asa o fuziune! Toate cele trei triburi au niste capete ambitioase in frunte. Nu cred ca se vor intelege pe termen lung...Apoi...ar bloca multi jucatori...cu toate ca de regula in triburile mamut nu se face fata cu innobilarea interna...Tot timpul se lasa cate cineva...
 

DeletedUser

Interesul iti poarta fesu' zicea bunica-miu, lasa ca se vor gasi si scopuri comune in cadrul unui astfel de trib...
 

DeletedUser

evident ca a picat , dupa ce eu am propus fuziunea , si am vorbit sa se face si cu gemina , a iesit doar gemina .
Voturile au fost influentate evident..
la final de vot , vin 4 conducatori si trantesc un categoric contra..
+ ca au votat mai putin de jumate din membrii ykzlcn , majoritatea voturilor au fost date de conducatori + conturi auxiliare:)
 

DeletedUser

E frumos pe extern musHn1 nu?
:rolleyes:

grow up kid ! oare sa tremuri tu(cu tribu NOI) sau eu(cu tribu NATO)?

dupa fuziunea asta is curios ce o sa mai atace fostii GEMINA. nebunu nu cred. oare tremura mamutelu? sau incercati sa desfiintati NATO de pe harta? (da Doamne ! ca sa ma las de triburi si eu ):D
 

DeletedUser

Eu sunt in cealalta enclava NOI..in K24-25..asa ca nu am absolut nici o legatura cu razboaiele de acolo..:D
 

DeletedUser

Dupa cate stiu eu musHn1 nu mai este banat si deja va faceti griji in privinta lui..:))
 

DeletedUser

Mda...Nu vrei sa ne dai tu o mana de ajutor!? Daca raman fara sate pana trec alea doua luni ca sa te faci tu vecin cu mine!? Daca ajung la marginea hartii o sa te ratacesti cautandu-ma!
 

DeletedUser11075

hai gloria...sau cum io zice acu
dai pe ei ....rupele fashu:)))
 
Sus