God of ... bleah!

  • Autor subiect DeletedUser7039
  • Data de început

DeletedUser7039

Stimate utilizator al lumii 10,

Daca ai un milion de puncte si inca mai esti ferma ..
Daca doresti sa primesti "SPRIJIN BAH!" ..
Daca ti-ar placea sa joci sub comanda trimisului divinitatii pe pamant ce va invinge Noobs, ~L N~ si IMMO deodata..
Daca iti place sa te folosesti de bug-ul de la ora 14:00 de la inamici invinsi si iti place sa spui ca tribul tau, de-aia, e cel mai tare ..
Si nu in ultimul rand, daca iti place sa ataci cu apararea, dar cunosti la perfectie tutorialul atacurilor la secunde, NU EZITA!

Accepta in acest moment invitatia micutului Tracis! :D

Aceasta este oferta sezonului, alaturi de tigarile Carpati, Dacia 1300 si sucurile racoritoare tuti fruti !!! Aici - acum - pentru toti romanii si rromii, dar mai ales pentru cei din urma! :rolleyes:

Daca inca nu am reusit sa te conving sa accepti o invitatie in Gods of Worm, trebuie sa iti mai spun ca vei avea posibilitatea de a simti intens, ca la muma-ta acasa, injuraturile aceluiasi inegalabil Tracis! (aici, Tracis, nu fi modest .. stiu ca injuri mai mult decat mine)


Accepta, stimabile! Accepta si vei ajunge boier, pentru ca Tracis este jupanul! :cool:
Cod:
[IMG]http://img210.imageshack.us/img210/5295/zenit20.png[/IMG]

De astazi inainte, o noua era va incepe: Gods Of Worm!


P.S. Asocierea personajelor prezente in paginile externe cu anumite personaje din joc este pur intamplatoare.. :eek:
 

DeletedUser

daca imi promite ca imi da invitatie in tribul lui ma reapuc de l10 :))
si tu rautate, prezinta-ma ca pe surioara ta (ca doar suntem in familie) ;)
 

DeletedUser

pentru 100 de parai primesc si eu invitatie?:D

de la inceputul lumii 14 n-am mai ras asa :))
 

DeletedUser2821

uff , ce spammer esti si tu mai radule , vrei sa ma intreci la posturi , lasa ca stiu eu :)) :D
Ma pun si eu pe treaba sa fac posturi daca sa sta treaba :)) .
 

DeletedUser7039

@borgora: acum te apuci tu de lumea 10, cand incep sa iasa la suprafata papagalii de care radeam la inceputul lumii la mesaje amuzante? :D si .. oare mai ai tu nevoie de vreo prezentare? :p

@Ambitia lu Constitutia: Imi pare rau ca te dezamagesc .. nu poti sa intri acolo daca ai mai mult de 4 clase :(

@Giovanni Parizer: Ca sa intri, nu trebuie sa dai 100 de parai, ci trebuie sa il minti pe Tracis in fata ca e baiat finut .. :D

@Michelle2007: Subiecte sa avem, ca de imaginatie nu ducem lipsa :))

LE: legat de mesaje .. nu fac misto deloc .. acum se facura mari sefi si inainte erau motiv de caterinca in IMMO.. pai asa e frumos? :(

... a spus:
florin boss1 în data de 14.02. la ora 21:08
cf ma... iti mai aduci aminte de mn in mn???
luavar draq de jepati pe toti d p L8. din noobz

efes pielsen în data de 14.02. la ora 21:47
ce e prietene ai cazut din pat?

florin boss1 în data de 14.02. la ora 22:03
iti mai aduci aminte de tribul rip?
de jucatorul....ionut, cel pe care il atacai mereu, dupa care tea atacat el impreuna cu s.nicusor si te-au ars, iar babanufcarges tia dat mesaj tie si tia spus k e atacul pentru celalt coleg( erati 3 in zona) sa nu iti faci probleme??
eram eu pe 4 conturi. sitter. iti aduci aminte?

efes pielsen în data de 14.02. la ora 23:00
acum ca mi ai amintit tu da,dar poate ** mai frumos.eu ti am zis ca nu te tin minte insa tu se pare ca iti aduci aminte de vechii prieteni

efes pielsen în data de 14.02. la ora 23:14
se pare ca de data asta ai nimerit mai bine pe harta dar sunt sigur ca nu o sa rezisti mult pt ca esti prea slab pt jocul asta

florin boss1 astăzi la ora 08:20
deja o duc foarte bine.
am supravietuit pe L1 atotar razboaie si nu suprovietuiesc aici nistor incepatori???
ma gandeste-te baiatule..

efes pielsen astăzi la ora 08:45
tu stii sa scrii sau inca nu esti la scoala?nu inteleg nimic din ce scrii.ba mananci literele,ba mai adaugi cateva litere in plus,dar in fine nu are rostul sa mi bat capul cu tine.

florin boss1 astăzi la ora 08:55
deja o duc foarte bine.
am supravietuit pe lumea 1 atator razboaie si nu supravietuiesc aici nistori incepatori???
mai gandeste-te baiatule..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dle Emo-ral RaduCucu,

Banuiesc ca e foarte rau sa fii complexat si sa faci pe exhibitionistul pe forumuri, doar pentru aplauze si audienta.
Te asigur de toata compasiunea mea, dar din pacate stima este la acelasi nivel cu postul tau.

Multa bafta si doamne ajuta!
poate vei reusi sa compensezi cumva lipsurile ;)
 

DeletedUser7039

Tati, se pare ca tu esti unul dintre aia care au beneficiat de oferta prezentata mai sus .. :)
Complexat? N-ai tu treaba, dar daca te ntereseaza si sunt convins ca te intereseaza, afla ca nu stau rau la niciun capitol :D acum, desigur, am citat pe cineva :)

Aplauze si audienta .. pai prietene, daca vroiam treaba asta imi bagam un blog la semnatura sau il luam pe Tracis la mare sa se pozeze lumea cu el .. deci nu le nimerisi.. :eek:
 

DeletedUser

Poate vrei sa-mi spui mami, dar nu-mi cere sa te hranesc ca ai sa mori de foame ;)
Nu are rost sa mai comentez de aici incolo, faptul ca ai raspuns doar la cateva minute de la postul meu sustine ceea ce am spus ;)

Multa bafta, pentru ultima data.
 

DeletedUser

tu fiind cine d-le edy19?? cred ca arunci cam usor cu judecati de valoare

Raducu, nu mai consuma cerneala din cauza 'nistori incepatori' (citat florin boss 1)
 

DeletedUser2821

Dle Emo-ral RaduCucu,

Banuiesc ca e foarte rau sa fii complexat si sa faci pe exhibitionistul pe forumuri, doar pentru aplauze si audienta.
Te asigur de toata compasiunea mea, dar din pacate stima este la acelasi nivel cu postul tau.

Multa bafta si doamne ajuta!
poate vei reusi sa compensezi cumva lipsurile ;)

Am o nelamurire , am alarma de no-name-uri si noobi care vor sa fie recunoscuti si uite ca a inceput sa tiuie .
Ca sa te poti lua da radu trebuie sa fi macar la jumatea lui ca om si ca player , ca om nu pot spune ca esti sau nu incat nu te stiu , dar ca player este sigur sub cu mult , si cum aici este un joc = > nu ai ce sa comentezi tu de el ;) !
 

DeletedUser7039

Vai ce i-am facut nubului de la 100 de ore :))


traciscelnub.png
 

DeletedUser

Radule.. toate planurile tale de a dezerta din IMMO si de a intra in tribul lui s-au naruit odata cu postarea acestui Raport!!! :)))))))))))))))))) :D
 

DeletedUser

:)))) eu zic ca expre le-a lasat in sat ca sa te dai tu mare pe extern,el stia ca vii cu full de la 100 de ore(oare eu cred ceea ce zic :-?? ).tracis ai fost idolul meu pana acum cateva minute,am ramas profund dezamagita cand am vazut cei 3 nobili morti:((.Vreau razbunare si te rog frumos sa ii scoti de pe harta pe fitosi aia din IMMO,noobs si ~L N~.Eu am totusi incredere in tine si sa te gandesti la cei 300 de spartani(parca au murit la sfarsitul filmului)...
 

DeletedUser

Tati, se pare ca tu esti unul dintre aia care au beneficiat de oferta prezentata mai sus .. :)
Complexat? N-ai tu treaba, dar daca te ntereseaza si sunt convins ca te intereseaza, afla ca nu stau rau la niciun capitol :D acum, desigur, am citat pe cineva :)

Aplauze si audienta .. pai prietene, daca vroiam treaba asta imi bagam un blog la semnatura sau il luam pe Tracis la mare sa se pozeze lumea cu el .. deci nu le nimerisi.. :eek:



nu te mai agita edy degeaba,,ca asta-i jucator nu gluma:))))
 

DeletedUser2821

@tracis nu am nimic cu tine dar raportul ala e o umilire mai ales pentru un conducator de mare trib.
 

DeletedUser

nu inteleg unde-i umilirea?
i-am trimis si eu atacuri si am vazut cam ce-i poate capul
care-i treaba?


era umilitor daca-i pupam in fund ca s-o duc bine,,,,,,,,,,,,,,,,,
daca tu vezi umilinta in acel raport, te rog sa ma scuzi....................
 

DeletedUser

nu-s conducator de mare trib,,,,,,,,G.W.e pe locul 2 momentan, inaintea la noobs
nu vreau sa cuceresc L10,,,,,,,,,,,,,
vreau sa-i fac pe frustrati sa vorbeasca singuri
si pana acum mi-a iesit destul de bine


combinatii peste combinatii,,,,,,,,,,,frustrari peste frustrari,,,,,,,,,,

nu ti se pare ca e decent?
 
Sus