God of ... bleah!

  • Autor subiect DeletedUser7039
  • Data de început

DeletedUser28707

titirezu....e greu cu triburile astea..:))

pentru unii se pare ca asa ii ... pentru altii ii o distractie...iar pt altii ii o obsesie..un virus .. pentru care nu sa descoperit un "Anti-virus" !
asa ca baieti...nu uitati sa va distrati !
 

DeletedUser7039

gadanmar astăzi la ora 16:14
Ve fi urmatorul!
We are immortals!

sorintsc7 astăzi la ora 16:15
mars ma!

sorintsc7 astăzi la ora 16:16
moldoviene!

gadanmar astăzi la ora 16:18
Nu toata lumea e din Bucuresti.
Unii sunt insa mai politicosi...
Asa-i lumea asta...
Te asigur insa ca am un cuvant de spus la Radu.. (da nu cred ca stii cine e) si..cum am zis..vei fi urmatorul...
WE ARE IMMORTALS!
Bafta in continuare..
Tot asa ca ...la mine!

sorintsc7 astăzi la ora 16:20
pai cei aia "tu esti urmatorul" - expresie de moldovean! Ataca daca vrei, ce trebuie sa ameninti inainte?!

sorintsc7 astăzi la ora 16:21
ma cac pe tine si pe Radu!

gadanmar astăzi la ora 16:44
asta-i

Mesajele acestea au fost trimise de către gadanmar mai departe.

Se pare ca fenomenul Tracis face tot mai multe victime in G.W. .. :(
 

DeletedUser22378

pentru unii se pare ca asa ii ... pentru altii ii o distractie...iar pt altii ii o obsesie..un virus .. pentru care nu sa descoperit un "Anti-virus" !
asa ca baieti...nu uitati sa va distrati !

distractie ar trebuii sa fie pt toti..dar se pare ca nu e...asa cum zici tu un virus...:rolleyes: have fun....
 

DeletedUser

E foarte bine ca a ramas.. Gw tine blocate niste trupe pe un jucator care este doar de forma Bravo lor.. sa ii vedem pe restu cum o duc
 

DeletedUser13799

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
Va rog sa respectati regulamentul.
 

DeletedUser

Michelle mandria nu este ca stam pe primul loc de la inceputul lumii, ci faptul ca reusim sa castigam razboaiele alaturi de aliati.. Pana sa joc pe lumea 10 - si tu stii prea bine - eu nu stiam ce inseamna sa poti sa te bazezi pe un aliat.. Aici toata treaba o facem impreuna si sincronizat..
Asta e una dintre diferentele dintre noi si MAREA FAMILIE..

Iar acum sa fim seriosi.. Oricine este un zeu daca il luam ca punct de referinta pe Tracis..


Rhadookoo în data de 29.07. la ora 09:10
Eu ma pretez la multe lovituri parsive. cred ca sunt unul dintre cei mai injurati useri. Dar numai inamicii ma injura. Aliatii niciodata.:)

Vei putea sa te bazezi pe mine, daca vom avea o alianta. Dar ca sa avem si o alianta trebuie sa avem si un scop comun. Esti dispus sa intri in razboi cu G.W.? Dupa cate vad, ei va opresc sa ajungeti la centru. Orricum, in partea voastra sunt praf, ca au toate trupele spre noi.



Si acum il prezentam pe raducu-mucu
 

DeletedUser

Rhadookoo în data de 29.07. la ora 09:29
Este foarte benefic .. Daca ii invingem avem o satisfactie.. Noi nu vrem sa ne dezvoltam.. Noi vrem sa ne castigam razboaiele. Deci .. Crezi ca poti sa intri alaturi de mine in raboi? Fara ocolisuri..

Domn raducu-mucu, daca ma uit pe harta, pot sa spun ca si tu esti intr-o familie destul de numeroasa,,,,,,,daca nu stii sa-ti reamintesc

ar fi cam asa
IMMORAL
Leii natarai
Boobs - trib condus de martipan, cel cu gatul ros de traista,pardon,de pusca:D
 

DeletedUser

Domn raducu-mucu, daca ma uit pe harta, pot sa spun ca si tu esti intr-o familie destul de numeroasa,,,,,,,daca nu stii sa-ti reamintesc

ar fi cam asa
IMMORAL
Leii natarai
Boobs - trib condus de martipan, cel cu gatul ros de traista,pardon,de pusca:D

Hmm.. cata "inteligenta".. si doar intr-un singur p(r)ost. [fiecare citeste cum vrea].
In primul rand, nu ai fost deloc hazliu cu "pocirea" acelor nume.
In al doilea rand, triburile noobs, IMMO si ~L N~ nu formeaza o familie.
In al treilea rand, (daca prin absurd am presupune ca formeaza o familie) ele nu au sute de membrii asemeni "maretei" Familii de la marginea Hartii, intelegi? Si nici nu ne facem Harti pe baza carora sa amuzam tot serverul cu penibilul nostru.
 

DeletedUser

nu draga antagon
eu ma amuz pe seama vostra
deci nu te mai agita atat ca nu mai sunteti interesanti,,,,,,,,,,,,


sa aveti grija cand mai faceti recrutari sa nu recrutati spioni:D
 

DeletedUser

si trebuie sa recunosc
ca nu-l cheama martipan
dar pot sa pun pariu ca are gatul ros de traista:D

cel putin asa anuntau astia la tembelizor,,,,,,,,,,,,,,,,,,

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu draga antagon
eu ma amuz pe seama vostra
deci nu te mai agita atat ca nu mai sunteti interesanti,,,,,,,,,,,,


sa aveti grija cand mai faceti recrutari sa nu recrutati spioni:D

Pai daca doar tu te amuzi pe seama noastra fa-o, te rog, SINGUR... nu public.
Stai tu linistit..ca nici daca s-ar recruta spioni nu te-ar ajuta cu nimic.. :rolleyes:

La fel de usor te putem invita si pe tine, ca oricum tot bataie mancati :eek:
 

DeletedUser7039

Chiar in fiecare zi trebuie sa rad de voi? Sate de echitatie .. :D

nubiiii.png


Din astea nu am mai vazut .. cavalerie de toate culorile.. Am noroc cu G.W. ca acum nu mai mint cand zic ca le-am vazut pe toate .. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sa vin si eu sa calaresc? :-? tot mai bun e poneiul meu de plastic alb ;)
 

DeletedUser22378

Pai daca doar tu te amuzi pe seama noastra fa-o, te rog, SINGUR... nu public.
Stai tu linistit..ca nici daca s-ar recruta spioni nu te-ar ajuta cu nimic.. :rolleyes:

La fel de usor te putem invita si pe tine, ca oricum tot bataie mancati :eek:

woooooowww:rolleyes:

Chiar in fiecare zi trebuie sa rad de voi? Sate de echitatie .. :D

nubiiii.png


Din astea nu am mai vazut .. cavalerie de toate culorile.. Am noroc cu G.W. ca acum nu mai mint cand zic ca le-am vazut pe toate .. :D

aici am de spus doar...daca nu cumva ai vrea sa imi fi maestru...nu cunosc aceste joc...presupun ca e ceva bizar..:)

data viitoare utilizeaza functia editare oferita cu drag de forum - nu de alta daca nu vei fi sanctionat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7039

De maine incepem .. Pana atunci pregateste-mi o lista cu neclaritatile tale despre joc .. :rolleyes:
 
Sus