Golani de rahova

  • Autor subiect DeletedUser36548
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Super!!! Unde va bagati?
Vreau si eu sa ma alatur voua, sa spargem stick-uri pentru internet, sa inchidem net-caféurile, sa distrugem sigurantele caselor, si sa taiem cablurile de la net. Ca niste golani adevarati!
 

pirates406

member
Scor reacție
0
astia is golani de golani mai... intra pe L22, vede ca nu merge cu tribu` si da stergere cont! :))
 

pirates406

member
Scor reacție
0
pai cred ca o sa fiu... atata timp cat nu am spus ca voi infiinta un trib sau voi avea planuri pe L22; intru numa` de proba ;)
 

DeletedUser

pai cred ca o sa fiu... atata timp cat nu am spus ca voi infiinta un trib sau voi avea planuri pe L22; intru numa` de proba ;)

De vreo 10-11 lumi tot am vazut "marii" jucatori care spun ca intra doar de proba, dar cand vad ca deja au ajuns la 3 sate si controleaza catusi de putin zona, se razgandesc subit si se hotarasc sa continue....
Daca nu reusesc si-si pune cineva mintea si ii scoate in margine baga replica "Am intrat doar de proba"
Acum vine intrebarea: de ce mai intrii pe lume?!
Nu mai e cazul sa spui ca intrii de proba cand deja s-a ajuns la L22, cand deja deja stii cam cum se misca un server pe viteza 1,2,3,100, iar restul setarilor sunt ultra-cunoscute...
 

DeletedUser

asta a venit aici cu nick si 2 clipuri ca sa faca reclama la noobu ala dupa Tg. Ocna :))
 

DeletedUser

FITI ORIGINALI,nu ce vedeti pe YouTube sau la stiri gata faceti :)),dc nu faceti trib gen Un Show Pacatos! =)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus