GOOD la rāzbel

DeletedUser11365

Atata timp cat vor exista clasamente,vor exista certuri.Pot fi si ele interesante daca vizat e un subiect de discutie,nu persoana,doar ca,e mai usor sa ataci persoana decat continutul.Mai demult se ataca si continutul,si asta dadea savoare jocului.Cu mine oricum nu ai cum sa te certi,din 3 motive.Nu ma cert cu un om bun,nu ma mai cert cu nimeni pe jocul asta pentru ca e o pierdere de vreme,si pe l47 nici nu ma joc,doar strang pp-uri,asa ca,nu ma intereseaza nici un razboi
 

DeletedUser42770

Ce razboi cand nenea * zi si noapte * Rank 1 ... pierde 4 nobili pe sat de 800 pct la moral 44% :))
Poftim cultura !
Mai bine dau stergere la cont ca ma apuca plansul !
Banii dom le baniiiiiiiii ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40689

Ia uite cine vorbeste ... unu' care posteaza incognito cica , pe extern , mai tii numarul conturilor barem ?
 

DeletedUser

Pistolare, umbla vorba prin targ ca tu ai mai jucat cu nick-ul Oboro?.... :)
 

DeletedUser40689

Mai immortal , lasa vrajeala asta , nu umbla nici o vorba , asta ai vrea tu sa insinuezi , dar venind din partea ta ... nici unui copil de 7 ani nu i-ar putea trece prin cap ca e adevarat .

Uneori ma intrebam ce cheite se invarteau in sens invers in capul aluia de trimitea mesajele alea , acum , ca tot ai adus aminte de el , fac o corelatie cu conturile tale si ... mi-e cam clar cine ar putea fi .

Daca ai facut destule pp-uri pe lumea asta lasa-ne cu gargara asta de doi bani si asteapta cealalta lume mai bine , poate acolo o sa si joci .
 

DeletedUser

Nu stiu ce ai tu cu Radu de il vezi peste tot.
Ca sunt mai multi care au dovezi ca ai fi jucat si cu contul Oboro, ca unora le-a(ai) trimis si PP ...asta ar trebui sa-ti dea de gandit....


deci, vezi cui ai dat PP.
 

DeletedUser40689

Bre imortale , esti beteag rau ? :))

Bolboroseala asta a ta cu Oboro nu are nici un rost baiete , hai sa iti si explic de ce , fiindca vad ca pricepi cam greu ( o fi din cauza frigului ? ) cine ne cunoaste , cine o sa ne cunoasca , chiar daca ar sta prin Antarctica , unde e mai frig decat unde esti tu , tot ar vedea diferenta dintre noi , implicit veridicitatea afirmatiilor pe care le facem , intelegi ori iti trebuie si un desen ?

Daca singurul motiv care te mai tine pe lumea asta e ca nu ai facut destule pp-uri , iti dau eu , doar sa nu ne mai plictisesti cu elucubratiile tale , pentru asta il avem pe angel , tu esti in plus .
 

DeletedUser38518

FEVMN4W.png


Sat de barbari

Coordonate: 432|459
Puncte: 2.470
Jucător:
Trib:

Mare jucator angel asta...
 

DeletedUser34078

FEVMN4W.png




Mare jucator angel asta...
Pe principiu fuga e rusinoasa, dar e sanatoasa? :confused:
Vai ce rusine! :(
Macar din respect fata de colegii de trib care l-au blindat....si l-au blindat nu gluma, trebuia sa suporte cu stoicism :D
Asa dac-o ia de la capat cine il mai blindeaza? Si de ce ar mai face-o? :rolleyes:
 

DeletedUser38518

ThIVbNM.png


Si cat am mai asteptat...

Mesrine oct 11, 16:00
vrei sa pleci in Good inapoi? ar fi preferabil

Afurisitul oct 11, 16:13
nu

Mesrine oct 11, 17:19
deci o sa fii innobilat intern daca tot dai cu nu-ul in stanga si-n dreapta
AD sitter aci

Afurisitul oct 11, 17:31
ok:))))

Mesrine oct 11, 17:54
cred ca abia astepti, asa-i?

Afurisitul oct 11, 17:55
bre, eu n-am chef de glume proaste..nu sunt nici mingea ta de ping-pong, sa ma mut de colo-colo. cred c-am fost destul de clara, spor la joc!

Mesrine oct 11, 17:57
gluma-i gluma nu-i minciuna
cand iti zic ceva serios, serios vorbesc
ori intri in good ori cauta-ti trib:)

Mesrine oct 11, 17:57
merci, spor si tie

Mesrine oct 11, 18:05
Invitaţii
alexmaryuss astăzi la ora 17:49:17 Retragere
Smoothie astăzi la ora 17:51:01 Retragere
virgula. astăzi la ora 17:51:24 Retragere
Afurisitul astăzi la ora 18:05:36 Retragere

Nu poți trimite invitații acum. Numărul maxim de 50 membri va fi depășit.

Afurisitul oct 11, 18:07
eu ti-am spus ca nu sunt mingea ta de ping-pong.

Mesrine oct 11, 18:11
bai deci nu vroiai sa iesi din good dar ai zis, ca, hai, fie. Da?
acum trebuie sa mai liberez niste locuri din BAD, sa intre vreo doi din good. schimbul a fost sa vii tu in good si sa intre [player]posi.alexandru[/player] in bad


atata tot:) nu te ambala. am zis clar, familia asta circ-good-bad e ca spatiul sencghen sau UE, te plimbi cum vrei, cum trebuie.

Afurisitul oct 11, 18:12
eu ti-am spus clar ca nu vreau sa ma mut, restul nu ma intereseaza.

Mesrine oct 11, 18:15
pai intra inapoi, de ce ai refuzat invitatia?
eu cu bunica si unguru ne concediam si invitam la loc de 10 ori pe zi pe lumea 15.
tu ori ma asculti ori pun tren pe tine, ca nu mi-e greu deloc

Afurisitul oct 11, 18:16
spor la pus trenu!

Mesrine oct 11, 18:16
sa refuzi invitatii, sa ma stergi din lista de prieteni? pai ce-nseamna asta? primul care te ataca e memmo, apoi tren, apoi [ally$h00t3r[/ally] baga atacuri printre nobili.

Afurisitul oct 11, 18:17
hai ca n-am timp de aberatiile tale

Si alte amenintari, si numai amenintari...atat stie baiatu asta, sa dea cu gura, ca pe joc...mai greu.
 

DeletedUser34078

ThIVbNM.png


Si cat am mai asteptat...



Si alte amenintari, si numai amenintari...atat stie baiatu asta, sa dea cu gura, ca pe joc...mai greu.


A inceput din sitting acum sa bata campii...chiar are probleme de adaptare omu' asta...are vreo 4 conturi in sitting, ar trebui sanctionat de suport chiar foloseste conturile alea in scop personal si nu e cinstit fata de ceilalti jucatori!
Si sunt convinsa ca l-a prostit cu pp'uri pe zi si noapte sa joace cu el pe cont, ala saracu' sa mai scoata din paguba a acceptat, macar sa-l invete sa dea un tren calumea :))

Si nu te mai oftica atat angel dust ca stii ca avem dreptate! N-ai stofa de lider! Invata sa pierzi baiete! :p
 

DeletedUser

felicitari colegilor de l-au sprijinit pe Angel Dust cat si celor din Omerta pentru atacurile sincron.
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Cateodata se merita sa citesti forumul extern. Dai de faze de genul si iti apare un zambet pe buze. Unul care si-a facut 10 topicuri cum se razboieste el cu toata lumea si-a luat-o in freza original. Nu cunosc persoanele implicate in acest duel, dar e destul de amuzant.
 

DeletedUser47179

Să mă lumineze careva cu inimă bună, că io-s ca Ion Roată. Tot nu pricep de unde, de ce și mai ales cum de vă tot ciondăniți. Are stofă, n-are stofă. Are sprijin, n-are sprijin. A dat restart, n-a dat restart. Chiar astea sunt chestiile esențiale de comentat?
Iacă ce spune Cristian Ciura Octav mai sus, că tare-mi place. Jucați, oameni buni, cu voioșie.

Respect. :)
 

DeletedUser40689

Să mă lumineze careva cu inimă bună, că io-s ca Ion Roată. Tot nu pricep de unde, de ce și mai ales cum de vă tot ciondăniți. Are stofă, n-are stofă. Are sprijin, n-are sprijin. A dat restart, n-a dat restart. Chiar astea sunt chestiile esențiale de comentat?
Iacă ce spune Cristian Ciura Octav mai sus, că tare-mi place. Jucați, oameni buni, cu voioșie.

Respect. :)

Nu ne ciondanim , dar e amuzant , cum spunea si zekmes mai sus
Unul care si-a facut 10 topicuri cum se razboieste el cu toata lumea si-a luat-o in freza original.
cel care vroia sa ii smotoceasca pe toti a fost smotocit :))

Doua lumi exact aceiasi poveste , atat ca pe precedenta a avut mai multe sate , sunt curios cum o sa fie a treia .

Anjele , sunt fanul tau , o sa urmaresc si pe 48 ce o sa faci .
 
Sus